Налоговая справка ГФС

Олена Миколаївна 29-01-2016 22:52

Чи може фізична особа - підприємець на загальній системі оподаткування віднести до витрат 2015 року сплачені рентні платежі за радіочастоти та сплачені авансові платежі військового збору та ЄСВ за себе?
Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування не має право включити до складу своїх витрат суму сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ирина 29-01-2016 15:31

Доброго дня! Чи подається податкова декларація на нерухоме майно юр. особою, якщо будівля знаходиться в стадії незавершеного будівництва? Дякую.
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що знаходяться у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталія 29-01-2016 0:13

З каси підприємства згідно до договору видана поворотна фінансова допомога керівнику 05 січня 2016р термін повернення через три роки.Які наслідки по податковаму та бухгалтерському обліку . Дохід за рік до 10 млн.грн. Дякую
Відповідь: повернення поворотної фінансової допомоги фізичною особою підприємству не впливає на показники декларації з податку на прибуток при її заповненні платником.

Головне управління ДФС у Черкаській області

неля 28-01-2016 21:8

Де взяти код водокористувача для заповнення звіту 2-тп водгосп
Код водокористувача формується із шести знаків. Перші два знаки є кодом адміністративної одиниці відповідно до затвердженого Держводагентством класифікатора кодування адміністративно-територіального поділу країни. Наступні чотири знаки – порядковий номер водокористувача у зазначеній адміністративно-територіальній одиниці.

Коди водокористувачів у системі державного обліку водокористування присвоюються організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Валентина 28-01-2016 17:55

Добрый день. Я работаю в государственной структуре где зарплата официальная и все налоги высчитываются, при заполнении декларации я ошибочно указала меньшую на 300 грн сумму чем в справке о доходах.Какой штраф придётся платить за это?
Пропонуємо Вам подати декларацію з виправленими показниками та з письмовим поясненням щодо того чому виникла така помилка.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ирина 28-01-2016 15:53

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яка ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб в Черкасах.
Встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб в Черкасах, відноситься до компетенції Черкаської міської ради.

Головне управління ДФС у Черкаській області

ФГ "Землероб" 28-01-2016 14:23

Добрий день! Прошу надати вілповідь на питання: Чи індексується грошова оцінка землі сільськогосподарського призначення станом на 01.01.2016 року для платника єдиного податку 4 групи, якщо станом на 01.01.2015 року грошова оцінка розрахована з врахуванням індексації?
Законом №909 від 30.12.2015 року  підрозділ 6 «Особливості справляння плати за землю» Розділу  ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено  пунктом 6 такого змісту:

"6. Встановити, що індекс споживчих цін за 2015 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів), застосовується із значенням 120 відсотків". Тобто, для ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів коефіцієнт індексації складає 1,2, для висх остальних 1,433.

Головне управління ДФС у Черкаській області

ИРИНА 28-01-2016 11:12

Доброго дня! Підкажіть як утримується пдв та акцизний збір з роздрібної торгівлі алкогольними напоями в 2016 році?
Акцизний податок з роздрібних продажів нараховується на вартість (роздрібну ціну продажу) з податком на додану вартість підакцизних товарів та не включається до бази оподаткування ПДВ таких операцій.

Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів (Пза) обчислюється за формулою:

ПЗа = ФРЦ: 105x5, де

ФРЦ - фактична роздрібна ціна (ціна у фіскальному чеку) з урахуванням ПДВ та нарахованого на цю ціну акцизного податку.

Сума податкового зобов’язання з ПДВ (ПЗпдв) буде складати:

ПЗпдв = (ФРЦ-Пза): 120x20.

Наприклад, за умови, що фактична роздрібна ціна підакцизних товарів (ціна у фіскальному чеку) дорівнюватиме 126 грн, включаючи ПДВ та акцизний податок з роздрібних продажів, то сума податкового зобов'язання з ПДВ - 20 грн, а сума податкового зобов'язання з акцизного податку - 6 гривень. Зазначений приклад підтверджується таким розрахунком:

П3а= 126:105x5=6 грн.,

ПЗпдв = (126 - 6): 120x20=20 гривень.

 

При складанні податкової звітності - декларації акцизного податку нарахування акцизного податку з роздрібного продажу відображаються таким чином.

 

Наприклад, за місяць суб’єктом господарювання продано підакцизних товарів (лікеро-горілчаної продукції) загальною вартістю (включаючи ПДВ та акцизний податок з роздрібних продажів) 126 гривень. їх вартість з ПДВ та без акцизного податку становитиме 120 гривень (126 - (126 : 105 х 100)) та буде відображена в рядку 1 граф 3 та 5 додатка 6 до Декларації.

Сума податкового зобов’язання з акцизного податку, що підлягає сплаті до бюджету (рядок 1, графа 7 додатка 6 до Декларації), становитиме 6 гривень (ПЗа = 120 х 5 : 100) та загальна сума податкових зобов'язань переноситься до розділу Ґ Декларації, а саме у графу Ґ1 «Усього податкових зобов'язань, у тому числі з:» як сума граф Ґ1.1 - Ґ1.11. Також суб’єктом господарювання заповнюється рядок Ґ2 розділу Ґ Декларації, в якому зазначаються податкові зобов'язання в розрізі відповідних кодів адміністративно-територіальних одиниць (КОАТУУ), на території яких суб’єкт господарювання здійснює роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Cвітлана 27-01-2016 23:16

я правильно зрозуміла, що витрати (800грн оплачені в жовтні) будуть відображені в вересні 2015р
Правильно – у той період, коли отримано доход.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олена 27-01-2016 14:42

ФОП загальна система. 1.Протягом 2015 року в книзі доходів і витрат не списували витрати по техобслуговуванню РРО (відповідні підтверджуючі докумети є в наявності),чи можна іх включити всі в грудень 2015 року? 2. Чи можна включити до складу витрат акт виконаних робіт на бухгалтерські послуги , людини що іх надає зареєстрована платником єдиного податку і не має печатки. Як бути в такому разі? Дякую!!!
У книзі обліку доходів і витрат допускається внесення записів щодо витрат, пов’язаних з отриманням доходу після періоду, в якому вони були понесені, але в межах календарного року. Тобто, внести відомості про понесені витрати на обслуговування РРО можна у грудні місяці. Сума чистого доходу при цьому визначається помісячно (тобто витрати на обслуговування РРО, які були понесені у січні, треба віднести до січня). Це впливає, зокрема на звіт з єдиного внеску.

До складу витрат можна віднести акт виконаних робіт на бухгалтерські послуги , якщо ФОП, що надав такі послуги, не має печатки. (п.п. 5 п. 6 наказу Міндоходів від 16.09.2013 № 481)

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ярослав 27-01-2016 14:16

добрий день, я юридична особа на загальній систeмі оподаткування. Питання: чи відноситься платіж до місцeвого бюджeту в якості пайовоі участі у розвиток інжeнeрно-транспортноі інфраструктури до систeми оподаткування та чи розповсюджуються на нього положeння податкового кодeксу?
Відповідь: питання необхідно конкретизувати, а саме - якій установі перераховано кошти.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Тетяна 26-01-2016 15:52

Доброго дня! У діючому Довіднику пільг відсутні пільги з податку на прибуток стосовно сум поворотної фінансової допомоги від засновника та стосовно авансовних внесків при виплаті дивідендів фізичній особі. В даному випадку 1ПП не подається?
В Довіднику пільг відсутнгі пільги по податку на прибуток стосовно сум поворотної фінансової допомоги.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...