Налоговая справка ГФС

Елизавета 05-02-2016 10:8

Добрый день, подскажите пожалуйста, я ФОП 1 группы. Имею продуктовый магазин. В данный момент магазин не работает. Вопрос состоит в том, до какого момента нужно платить налог на нежилую недвижимость, если магазин не работает. Или может, можно как-то заморозить до того момента, пока не откроется магазин снова? Не хочется закрывать полностью предприятие, а потом снова открывать. Если какой-то выход другой?
Во - первых, ФОП на 1 группе не может торговать в магазине (только на рынках). Заморозить такого понятия в налоговом кодексе не существует, уплачивать нужно.

Головне управління ДФС у Черкаській області

людмила 05-02-2016 7:48

добрый день,я СПДЕН 2 Группа,я оплатила за товар наличными СПДЕН 3 группы,товар мне не поставили,, может ли СПДЕН 3 вернуть мне деньги на расчетный счет,спасибо
Может.

Головне управління ДФС у Черкаській області

надія 04-02-2016 14:22

ФОП.в 2015 році перший і другий квартали була на загальній системі і не проводила діяльності.Були нульові доходи.В другому і третьому кварталі я була на єдиному податку 1 групи.За 3 і 4 квартали потрібно подати податкову декларацію.А який звіт потрібно подати за 1 і 2 квартали.
Декларацію про майновий стан і доходи

Головне управління ДФС у Черкаській області

Світлана 04-02-2016 13:33

Доброго дня. Розлучена жінка, яка має трьох дітей має право на соціальну пільгу в розмірі 150% на кожну житину?
Так, у розрахунку на кожну дитину.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 04-02-2016 10:11

Добрий день, в декларації з податку на прибуток додаток АВ строка 1.5 ставиться сума нарахованих за рік дивідендів (строка 07 розрахунку частини чистого прибутку) чи виплачених (якщо виплачених то без девідендів за 4 квартал строка 08 розрахунку частини чистого прибутку)?
Відповідь:для обрахунку авансових внесків при виплаті дивідендів, які мають бути сплачені у звітному періоді, беруться суми виплачених у цьому звітному періоді дивідендів.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Татьяна 03-02-2016 19:33

Підприємець 2гр.тимчасово призупиняє діяльність подавши заяву до ДПІ про перехід на загальну систему з 01.04.2016р.Яку звітність подавати в 2016р.і в які терміни? Дякую.
За І квартал 2016 подати декларацію платника єдиного податку.

За ІІ квартал 2016 Вам необхідно подати Декларацію про Майновий стан і доходи.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олена 03-02-2016 18:18

Доброго дня! Моє питання стосується здачі декларації з орендної плати за землю. Договір оренди перехідний (з 01.06.2015 по 31.05.2016р). В 2015 році звіт було здано відповідно з червня по грудень. Відповідно в 2016 році треба подати звіт з січня по травень. Тут у мене виникли проблеми з новими бланками,адже в розділі 2 декларації заповнивши колонки 8,9,10 маємо загальну річну суму оренди(наприклад 500грн). Якщо в 3 розділі я можу податкові зобовязання розбити на 5 місяців(отримаємо наприклад лише 200грн), то як бути з 11 колонкою 2 розділу,адже суми будуть зовсім різні. А якщо заповнюю звіт в електронному вигляді, то взагалі всю суму розбиває на рік. А при знятті автоматичного заповнення звіту виникає помилка (неправильно заповнені рядки декларації). Допоможіть будь-ласка,наша податкова не може дати відповідь стосовно цього випадку. (03.02.2016 11:16) Олена Уточніть будь-ласка, може у Вас укладена угода на такий короткий термін. Крім того уточніть - Ви платник м.Черкаси? Головне управління ДФС у Черкаській області. Даю відповідь на ваше питання. Договір оренди,ми укладаємо щорічно, і кожен раз він перехідний. Я не платник м.Черкаси.
Пропонуємо Вам в Декларації в полі "період за який податеться декларація" обираєте "місяць" і замість однієї декларації (на рік) подаєте щомісячно декларації по строкам до закінчення строку договору оренди.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Alina 03-02-2016 14:1

Доброго дня! Цікавить два питання по ЄСВ за січень 2016р. 1) Чи донараховувати ЄСВ (22%) до мінімалки на винагороди особам, працюючих за договорами ЦПХ, якщо винагорода за січень менша за розмір мінімальної зарплати? 2) Чи діє 8,41 % ЄСВ (нарахування) для найманих працівників на підприємстві - інвалідів?
1) ЄСВ (22%) із договорів ЦПХ сплачується із фактичної суми винагороди.

2) 8,41% ЄСВ (нарахування) для найманих працівників на підприємстві - інвалідів діє і у 2016 році.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ірина 03-02-2016 13:25

Доброго дня! Для реєстраціїї ПН за грудень на електронному рахунку не було достатньо коштів, я кожен день робила витяги та недостатню суму для реєстрації перераховувала на рахунок казначейства, гроші повертались на спецрахунок,ПН реєструвалось. Від суми що вийшла по звіту за грудень я відняла те що перераховувала для реєстру грудневих ПН і різницю перерахувала на казначейство. Подзвонили з податкової і сказали що не треба було перераховувати різницю а потрібно було всю суму, та назвали мені суму що було перерахована тільки в січні. Я пояснила що на протязі грудня теж перераховувались та повертались і що в січні перераховувались гроші ще й на новий рахунок для поповнення ел.рахунка для реєстру січневих ПН там де повертають 50%, це я повинна була змішати грудневі з січневими(по двох рахунках) і доперерахувати те що тільки в січні перераховувалось та поверталось? Чи повністю всю суму ще раз? Як вірно? І який за це штраф ?
Надайте будь-ласка код ЄДРПУ підприємства для детальної відповіді

Головне управління ДФС у Черкаській області

Надія 03-02-2016 11:36

я ФОП на 2 групі.Маю не житлове приміщення.Здаю в оренду під перуканю.Чи повинна я здавати екологічний податок -додаток 1,додаток3,додаток 4,додаток 6,додаток 7.І як розрахувати екологічний податок.Як перевести куб.м в тони.
Із Вашого запитання не зрозуміло, які забруднюючі речовини утворюються при здійсненні Вашої господарської діяльності. У разі використання нежитлового приміщення з автономною системою опалення (газові котли) у Вас виникає обо'єкт оподаткування еклогічним податком – обсяги забруднюючих речовин, що утворюються й викидаються в атмосферне повітря   при згоранні палива (газу) та є платниками екологічного податку. До декларації по екологічному податку Вам необхідно подати Додаток 1. Переведення куб.м в тони відноситься до компетенції екологічної інспекції.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олена 03-02-2016 11:16

Доброго дня! Моє питання стосується здачі декларації з орендної плати за землю. Договір оренди перехідний (з 01.06.2015 по 31.05.2016р). В 2015 році звіт було здано відповідно з червня по грудень. Відповідно в 2016 році треба подати звіт з січня по травень. Тут у мене виникли проблеми з новими бланками,адже в розділі 2 декларації заповнивши колонки 8,9,10 маємо загальну річну суму оренди(наприклад 500грн). Якщо в 3 розділі я можу податкові зобовязання розбити на 5 місяців(отримаємо наприклад лише 200грн), то як бути з 11 колонкою 2 розділу,адже суми будуть зовсім різні. А якщо заповнюю звіт в електронному вигляді, то взагалі всю суму розбиває на рік. А при знятті автоматичного заповнення звіту виникає помилка (неправильно заповнені рядки декларації). Допоможіть будь-ласка,наша податкова не може дати відповідь стосовно цього випадку.
Уточніть будь-ласка, може у Вас укладена угода на такий короткий термін. Крім того уточніть - Ви платник м.Черкаси?

Головне управління ДФС у Черкаській області

Валентина 03-02-2016 10:43

Доброго дня! Споживче товариство - платник єдиного податку 3гр.Діяльність надання в оренду нерухомого майна.Чи потрібно споживчому товариству в 2016 році сплачувати земельний податок? Дякую.
Із Вашого питання не зрозуміло чи є у вас земельна ділянка для того щоб сплачувати земельний податок. У разі її наявності, на яких умовах у Вас знаходиться ця земельна ділянка (державний акт, акт на постійне користування,договір оренди чи угода)?

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...