Налоговая справка ГФС

Анна ФОП 08-02-2016 16:16

Доброго дня. Як в СЕА ПДВ відобразити імпорт товарів. Чи потрібно формувати податкову накладну на прихід (як на імпорт послуг), чи достатньо внести дані ВМД в реєстр податкових накладних. Дякую.
Інформація щодо імпорту товарів в СЕА надходить з баз даних митниці. Реєстр ПН на даний час скасований та використовується лише для зручності при заповненні декларації з ПДВ.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 08-02-2016 15:38

Добрий день, якщо благодійна допомога була надана аптекою лікарськими засобами фізичній особі, чи виникає податкове зобовязання з ПДВ, якщо так, то чи потрібно коригувати податковий кредит з ПДВ і яким чином? Якщо була зроблена націнка на ці лікарські засоби, чи можна її ставити на витрати?
Коротко:

Визнається умовний продаж (порядок заповнення накладної, в т.ч. при визнанні умовного продажу, вказаний у наказі Мінфіну від 14.11.2014 № 1129) та нараховуються зобов’язання в такій самій сумі як і кредит при закупівлі, коригувати кредит не потрібно.

 

Повна відповідь:

 

Відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України.

платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами (для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, - у разі, якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися:

г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Оксана 08-02-2016 14:45

Доброго дня! Наше ТОВ хоче займатися роздрібною торгівлею алкогольними напоями .Підскажіть будь-ласка ,як вибрати правильно реєстратор розрахунковий операцій у такій сфері торгівлі ? Заздалегідь буду дуже вдячна. Дякую.
Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, який затверджений  Державною фіскальною службою України  від 29.10.2015 № 829 містить перелік РРО для використання в Вашій господарській діяльності. Але пропонуємо Вам звернутися до сервісного центру обслуговування РРО, оскільки центр може надати вичерпну інформацію щодо правильності вибору моделі РРО.

Головне управління ДФС у Черкаській області

ango 08-02-2016 14:40

хочу купити машину їй 16 років двигун 5см податок 25000 треба платити,./?
Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати (1 033 500 грн.), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Марина 08-02-2016 12:48

Доброго дня. Підскажіть, на які групі єдиного податку можна займатися мережевим маркетингом, і квед відповідний. Дякую.
Якщо мережевий маркетинг передбачає послуги, то надавати послуги, перебуваючи на ІІ групі маєте право тільки платникам єдиного податку, якщо мережевий маркетинг передбачає продаж, то перебувати можете на ІІ і ІІІ групі. Також послуги та продаж можна здійснювати перебуваючи ФОП на загальній системі оподаткування.

Питання щодо  кодів КВЕД не відноситься до компетенції органів ДФС.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Надія Петрівна 08-02-2016 8:37

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, як набирати звіт по ЄСВ за січень так, як утримань немає тільки нарахування, по тій самій формі чи можливо будуть зміни.
Звіт за січень 2016 року подаєте за старою формою, при цьому відключаєте автоматичний розрахунок. В табл.6 в графі утримань ставите 0, та в табл. 1 в графі 4 та 5 теж проставляєте 0.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Юрий 07-02-2016 15:36

> Доброго дня! В декларації про майновий стан і доходи в рядку 10.7 кол.3 вказується сума, яка дорівнює додатку 4, розділу 1, колонці 8 чи колонці 4. > (03.02.2016 10:36) Ірина > Вкказується у рядку 10.7 загальна сума доходу ФОП із колонки 4 Додатка Ф4 > Головне управління ДФС у Черкаській області у Віснику №44 за 2015 рік вказано, що у р.10.7 декларації вказується сума оподатковановго доходу з гр.8 додатка Ф4. То яку ж суму вказувати???
Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду.

Для фізичних осіб - підприємців об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця (п. 177.2 ст. 177 ПКУ).

Форма та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України 02.10.2015 № 859 (далі – Інструкція), де у п.п. 8 п. 2 розд. ІІІ Інструкції зазначено, що у рядку 10.7 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи вказується сума загального оподатковуваного доходу, отриманого від провадження господарської діяльності фізичною особою - підприємцем на загальній системі оподаткування.

Враховуючи вимоги п. 177.2 ст. 177 ПКУ, у рядку 10.7 «Доходи, отримані фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування (додаток Ф4)» податкової декларації про майновий стан і доходи відображається сума чистого оподатковуваного доходу.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Юрий 07-02-2016 15:24

Як відобразити в декларації Єдиного оподатку 4 групи дані щодо кількох договорів з різною грошовою оцінкою землі? Потрбіно заповнити кілька рядків 1.1.1, але зноска 8 вказує, що у звітній та уточнюючій кількість рядків не збільшується.
У разі, якщо платником використовуються земельні ділянки по одному КОАТУУ і такі земельні ділянки мають різну НГО, пропонуємо  при поданні звітної  або уточнюючої декларації збільшити кількість рядків 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 та 2.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Лариса 06-02-2016 16:2

Можно ли плату за электроэнергию отнести на расходы ФОП-загальна систеиа.
Порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначений ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
     Відповідно до п. 177.2 ст. 177 ПКУ об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.
     Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, а саме:
     - витрати, до складу яких включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення (продажу) продукції або товарів (надання робіт, послуг), купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива й енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів, які можуть бути безпосередньо віднесені до конкретного об’єкта витрат;
     - витрати на оплату праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з таким платником податку (далі - працівники), які включають витрати на оплату основної і додаткової заробітної плати та інших видів заохочень і виплат виходячи з тарифних ставок, у вигляді премій, заохочень, відшкодувань вартості товарів (робіт, послуг), витрати на оплату за виконання робіт, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін (крім сум матеріальної допомоги, які звільняються від оподаткування згідно з нормами цього розділу);
     - обов’язкові виплати, а також компенсація вартості послуг, які надаються працівникам у випадках, передбачених законодавством, внески платника податку на обов’язкове страхування життя або здоров’я працівників у випадках, передбачених законодавством;
     - суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірах і порядку, встановлених законом;
     - інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов’язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в п.п. 177.4.1 - 177.4.3 п. 177.4 ст. 177 ПКУ, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв’язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов’язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ніна 05-02-2016 17:35

Я ФОП, працюю косметологом (КВЕД 93.02 "Надання послуг перукарнями та салонами краси". Чи можу я бути платником єдиного податку першої групи? Дякую
Платниками єдиного податку І групи, відповідно до пп. 36) ст.291.7 Податкового кодексу України можуть бути ФОП, які надають побутові послуги, під якими розуміються послуги перукарень.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ярослав Карпов 05-02-2016 16:36

Добрий день. Я - ФОП спрощена ситсема 2 група не є платником ПДВ, використовуєм РРО в торгівлі. Як правильно заповнити в Книзі обліку розрахункових операцій Розділ 2. Обліку руху готівки, 5 колонку Сума розрахунків загальна. Наприклад обіг за день 2000 грн в цей день проведено повернення товару 500 грн (сума проставлена у 8 колонці КОРО). Яку суму потрібно записати в 5 колонку - 2000 грн чи 1500 грн (2000-500+1500 за мінусом повернення). Дякую за відповідь.
Наказом МДЗУ від 28.08.2013 N 417 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» затверджено Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, відповідно до якого кожна колонка книги ОРО повинна заповнюватись відповідно даних зазначених у фіскальному звітному чеку (Z-звіту). Тобто в разі проведення розрахункових операцій згідно Z-звіту дана сума у повному обсязі зазначається у 5 колонці, а в разі проведення операції повернення така сума в повному обсязі зазначається у 8 колонці.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ірина 05-02-2016 10:23

Добрий день. Підкажіть будь ласка де у Звіті про фінансові результати Форма-2 записати виплата девідендів?
Відповідь: Окремим рядком у Звіті про фінансові результати (ф.№2) виплачені дивіденди не відображаються. В той же час виплати власникам (дивіденди) відображаються по статті «Розподіл прибутку» у Звіті про власний капітал (ф.№4).

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...