Налоговая справка ГФС
Бухгалтер 08-02-2016 15:38
Визнається умовний продаж (порядок заповнення накладної, в т.ч. при визнанні умовного продажу, вказаний у наказі Мінфіну від 14.11.2014 № 1129) та нараховуються зобов’язання в такій самій сумі як і кредит при закупівлі, коригувати кредит не потрібно.
Повна відповідь:
Відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України.
платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами (для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, - у разі, якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися:
г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Оксана 08-02-2016 14:45
Головне управління ДФС у Черкаській області
ango 08-02-2016 14:40
Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Марина 08-02-2016 12:48
Питання щодо кодів КВЕД не відноситься до компетенції органів ДФС.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Надія Петрівна 08-02-2016 8:37
Головне управління ДФС у Черкаській області
Юрий 07-02-2016 15:36
Для фізичних осіб - підприємців об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця (п. 177.2 ст. 177 ПКУ).
Форма та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України 02.10.2015 № 859 (далі – Інструкція), де у п.п. 8 п. 2 розд. ІІІ Інструкції зазначено, що у рядку 10.7 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи вказується сума загального оподатковуваного доходу, отриманого від провадження господарської діяльності фізичною особою - підприємцем на загальній системі оподаткування.
Враховуючи вимоги п. 177.2 ст. 177 ПКУ, у рядку 10.7 «Доходи, отримані фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування (додаток Ф4)» податкової декларації про майновий стан і доходи відображається сума чистого оподатковуваного доходу.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Юрий 07-02-2016 15:24
Головне управління ДФС у Черкаській області
Лариса 06-02-2016 16:2
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 ПКУ об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.
Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, а саме:
- витрати, до складу яких включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення (продажу) продукції або товарів (надання робіт, послуг), купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива й енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів, які можуть бути безпосередньо віднесені до конкретного об’єкта витрат;
- витрати на оплату праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з таким платником податку (далі - працівники), які включають витрати на оплату основної і додаткової заробітної плати та інших видів заохочень і виплат виходячи з тарифних ставок, у вигляді премій, заохочень, відшкодувань вартості товарів (робіт, послуг), витрати на оплату за виконання робіт, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін (крім сум матеріальної допомоги, які звільняються від оподаткування згідно з нормами цього розділу);
- обов’язкові виплати, а також компенсація вартості послуг, які надаються працівникам у випадках, передбачених законодавством, внески платника податку на обов’язкове страхування життя або здоров’я працівників у випадках, передбачених законодавством;
- суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірах і порядку, встановлених законом;
- інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов’язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в п.п. 177.4.1 - 177.4.3 п. 177.4 ст. 177 ПКУ, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв’язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов’язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Ніна 05-02-2016 17:35
Головне управління ДФС у Черкаській області
Ярослав Карпов 05-02-2016 16:36
Головне управління ДФС у Черкаській області
Ірина 05-02-2016 10:23
Головне управління ДФС у Черкаській області
Анна ФОП 08-02-2016 16:16
Головне управління ДФС у Черкаській області