Налоговая справка ГФС

Александр 22-10-2010 20:42

Я,крымчанин,постоянно проживаю в Симферополе,но являюсь гражданином России,имею бессрочный вид на жительство, долгие годы ухаживал за престарелой матерью-инвалидом,а, сейчас, после ее смерти мне отказывают ГНИ проставить печать в паспорте вместо идентификационного кода,ссылаясь, что для иностранцев только код. Но, я же долгие годы являюсь резидентом по закону о налогооблажении, и даже получал в пенсионном фонде выплаты за ухаживание за матерью инвалидом. Законно ли это?
Пане Олександре! Печатку в паспорті про відмову від ідентифікаційного номера податкова не має права проставляти. Відповідно до спільного Наказу ДПА України та МВС України від 19.10.2004 р. № 602/1226, посадова особа органу внутрішніх справ вносить до паспорта громадянина таку відмітку "Має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера".

Артем 21-10-2010 15:5

Чи потрібно мені сплачувати обовязковий податок на транспортний засіб при проходженні технічного огляду, якщо в мене є посвідчення постраждалого в наслідлк Чорнобильської катастрофи 4-ї категорії (зона посиленого радіологічного контролю)?
Пане Артеме! Якщо Ви маєте відповідне посвідчення,  що підтверджує статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та надає право користуватися пільгами та компенсаціями встановленого зразку, то у Вас підстава для надання пільги. Ця пільга визначена у ст.4 ЗУ "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" і становить  100 %щодо одного легкового автомобіля з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 750 куб. см чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м до їх відселення та протягом трьох років після переселення із зони гарантованого добровільного відселення чи зони посиленого радіоекологічного контролю.

 

Артем 21-10-2010 11:52

В мене виникла така ситуація. Я проживаю в місті Узин Білоцерківського району. Купив автомобіль в м. Сміла, маю генералальне доручення власника. Автомобіль зареєстрований в м. Сміла. Щоб пройти плановий технічний огляд потрібно заплатити налог на авто. Потрібні реквізити власника щоб здійснити оплату через банк в м. Сміла. В мене є його ПІБ, ідентифікаційний код. Які ще потрібні реквізити і як їх отримати? Дякую.
Пане Артеме! Реквізити для проплати цього платежу Ви можете знайти на сайті www.sta.ck.ua в рубриці "Реквізити рахунків" для м. Сміла.

Елена 21-10-2010 11:21

В сентябре предприятие приобрело сервер. Работы по подключению сервера не успели провести в сентябре. Как правильно отразить это в декларации по прибыли .
Пані Олено! Зазначений сервер підлягатиме амортизації лише після введення його в експлуатацію.

Оксана Федорівна 21-10-2010 11:14

Скажіть, будь ласка, чи можна брати у витрати - придбання миючих засобів, мила, котрі ми використовуємо для підтримання чистоти і гігієни в офісі і на виробництві?
Пані Оксано! Так, можна.

Оксана Федорівна 20-10-2010 17:32

Скажіть ,будь ласка, ніяких змін не було зі збором за забруднення навкл. середовища в 3-ьому кварталі 10 р.
Пані Оксано! 

Кабінет Міністрів України видав постанову від 18.08.2010 р. № 748 «Про внесення змін до Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору» (за текстом – постанова № 748, набирає чинності з 01.10.2010 р.).

Зазначеною постановою внесено зміни до Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.99 р. № 303 (за текстом – Порядок № 303). 

Зокрема, абзацами третім, сімнадцятим та двадцять першим п. 4 Порядку № 303 передбачено, що збір за забруднення навколишнього природного середовища (далі – збір), що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками, обчислюється платниками цього збору щокварталу наростаючим підсумком з початку звітного року.

При цьому норми щодо обчислення сум збору наростаючим підсумком з початку звітного року, наприклад експлуатуючими організаціями (операторами) атомних електростанцій (абзац третій п. 4 Порядку № 303) за такою складовою збору, як за утворення радіоактивних відходів, не узгоджуються з нормами абзаців четвертого, п'ятого, дев'ятого, десятого, тринадцятого і чотирнадцятого цього самого пункту Порядку № 303 в частині застосування при обчисленні сум збору показників за базовий податковий (звітний) період.

Тобто норми зазначеного пункту, які регламентують порядок обчислення сум збору, за однією і тією самою складовою збору, суперечили одна одній.

У такому випадку незрозуміло, як платник має обчислювати суми збору – наростаючим підсумком з початку звітного року або за базовий податковий (звітний) період, який відповідно до п. 9 Порядку № 303 дорівнює календарному кварталу.

Крім того, на сьогодні не передбачено можливість обчислювати суми збору наростаючим підсумком за такою складовою, як тимчасове зберігання радіоактивних відходів.

Відповідно до п. 4 Порядку № 303 платники мають обчислювати суми збору у частині тимчасового зберігання радіоактивних відходів шляхом добутку нормативу збору, фактичного обсягу радіоактивних відходів та кількості повних календарних кварталів, протягом яких радіоактивні відходи зберігаються понад установлений особливими умовами ліцензії строк. Проте виникає запитання: як обчислювати наростаючим підсумком суми збору у частині тимчасового зберігання радіоактивних відходів, якщо у платника різні обсяги однієї і тієї самої категорії радіоактивних відходів, наприклад високоактивних, які можуть зберігатися різну кількість повних календарних кварталів?

У зв'язку з цим виникла необхідність внесення відповідних змін до постанови № 303, які також зумовлені тим, що застосування порядку обчислення сум збору за забруднення навколишнього природного середовища наростаючим підсумком було свого часу запроваджено з метою здійснення контролю за правильністю обчислення сум збору за забруднення навколишнього природного середовища платниками при перевищенні лімітів скидів забруднюючих речовин у водні об'єкти та розміщення відходів, які встановлюються відповідними підрозділами Мінохорони навколишнього природного середовища України для кожного суб'єкта господарювання окремо.

Оскільки ліміти на утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками не встановлюються суб'єктам господарювання, то обчислення сум збору наростаючим підсумком призводить до необхідності здійснення платниками збору додаткових дій при обчисленні сум цього збору.

У зв'язку з цим постановою № 748 із абзаців третього, сімнадцятого та двадцять першого п. 4 постанови № 303 слова «наростаючим підсумком з початку звітного року» виключено.

Також із абзацу другого п. 9 постанови № 303 виключено слова «наростаючим підсумком за квартал, півріччя, дев'ять місяців та рік», оскільки цим пунктом регламентується порядок подання податкових розрахунків, а саме – до якого органу державної податкової служби та у які терміни подаються податкові розрахунки збору за забруднення навколишнього природного середовища, а не порядок обчислення або складання цих податкових розрахунків.

Тому звертаємо увагу, що з виданням постанови № 748 змінюється порядок обчислення сум збору, а порядок обчислення сум збору за забруднення навколишнього природного середовища, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти та розміщення відходів (далі – збір за викиди, скиди та розміщення відходів), залишився незмінним, і платники мають обчислювати збір за викиди, скиди та розміщення відходів наростаючим підсумком з початку звітного року, як це було раніше, і подавати податкові розрахунки за чинною формою, затвердженою наказом ДПА України від 17.03.2005 р. № 111 (зареєстровано в Мін'юсті України 01.04.2005 р. за № 357/10637). 

Водночас з набранням чинності постановою № 748 платники збору можуть самі вирішувати, як їм перераховувати суми цього збору – щокварталу чи щомісяця в розмірі однієї третьої планового обсягу за квартал з перерахунком за результатами базового податкового (звітного) періоду.

 

Оксана Федорівна 20-10-2010 14:54

Скажіть ,будь ласка, при виплаті підприємством орендної плати за користування легк. авто працівнику, чи потрібно орендну плату збальшувати на якийсь коефіцієнт (індексувати)?
Пані Оксано! Такі моменти повинні бути передбачені в договорі оренди.

Оксана Федорівна 20-10-2010 13:28

Скажіть, будь ласка ми оформили договір оренди моб. телефонів працівників нашого підприємства для використання в госп. діяльності. На валові витрати можна брати всю суму оренди?
Аналогічне запитання з легковими автомібілями: орендну плату за користування легк.авто для госп. діяльності у валові витрати можна включати 100% чи лише 50%?
Пані Оксано! Звертаємо увагу, що до складу валових витрат (100%) Ви маєте право відносити лише ті витрати, які безпосередньо пов'язані з веденням господарської діяльності.

Светлана 20-10-2010 12:1

Здравствуйте. Какие нужны документы на предмет проживания в гостиннице в командировке чтобы затраты можно было отнести на валовые расходы у ФЛП.Спасибо.
Пані Світлано! Документ про оплату послуг, наданих готелем.

Анна 20-10-2010 9:51

Будут ли какие-то проблемы с регистрацией предприятия если учредители не имеют идентификационного кода по своим религиозным убеждениям и имеют соответствующую об этом печать в паспорте?
Пані Анно! Так, громадяни, які не мають ідентифікаційного номера, не можуть бути засновниками підприємства.

Оксана 19-10-2010 11:9

На підприємстві значиться тільки директор, якому не нараховується зарплата. Чи може підприємство не подавати «порожні» звіти до органів Пенсійного фонду та до фондів соц страху від безробіття та нещасного випадку? Де саме це прописано.
Пані Оксано! Це питання не відноситься до компетенції податкових органів. Радимо звернутись до органів Пенсійного фонду.

Оксана Федорівна 19-10-2010 9:56

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, підприємство виплатило фіз. особі (не підприємцю) винагороду за цивільно-правовою угодою, з якою ознакою відобразити в 1ДФ? Дякую.
Пані Оксано!Відповідно до Порядку № 451, виплати за виконання робіт за договором цивільно-правового характеру відображаються з ознакою доходу "01".

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...