Налоговая справка ГФС

Юлія 19-10-2010 9:53

Доброго дня є недавно відкрила ФОП, хочу займатися торгівлею лікеро - водочних виробів маю торговий патент, підскажість яка в мене їде система опадаткування і скільки я маю сплачувати податок. Дякую.
Пані Юліє! Ви можете бути лише на загальній системі оподаткування. Радимо звернути увагу на ліцензійні умови ведення такої діяльності.

Г.Фірман Головний бухгалтер ДКП"Міжлікарняна аптека 272" 18-10-2010 12:32

Списуються основні засоби, які мають ще балансову вартість в т.ч. ПДВ(ПДВ при купівля не відшкодовувалося)Тепер треба сплатити ПДВ з залишкової вартості.Як правельно написати податкову накладну і зафіксувати в реєстрі?
Дякую!
Главной особенностью документального оформления операции по «условной продаже» является то, что осуществляющий ее налогоплательщик должен «сам себе» выписать НН и отразить ее в отчетности по НДС. При этом обязательными являются следующие правила оформления такой НН, предусмотренные нормами Порядка № 165:

 • дата выписки НН должна соответствовать дате «условной продажи» соответствующих основных фондов: дата ликвидации основных фондов (п. 6). Если же конкретную дату осуществления операции, попадающей под понятие «условной продажи», определить невозможно, то такая дата определяется как последняя дата соответствующего отчетного периода;

• в строках «Индивидуальный налоговый номер продавца» и «Индивидуальный налоговый номер покупателя» указываются одинаковые номера. Это же касается и заполнения строк «Номер свидетельства о регистрации плательщика налога на добавленную стоимость (продавца)» и «Номер свидетельства о регистрации плательщика налога на добавленную стоимость (покупателя)» (п. 8.3);

 • все экземпляры таких НН хранятся у выписавшего их лица (п. 8);

 • в оригинале соответствующей НН делается отметка, отражающая суть проводимой операции: «Ликвидация основных фондов по самостоятельному решению налогоплательщика», «Перевод основных фондов в состав непроизводственных» и т. п. (п. 8).

Налоговые накладные, выписанные налогоплательщиком при «условной продаже»  основных фондов, отражаются в р. II «Выданные налоговые накладные» Реестра наравне с обычными НН. Порядок заполнения этого раздела Реестра регулируется нормами п. 11 Порядка № 244, в соответствии с которым:

 • в графе 1 в рассматриваемом случае просто указывается очередной порядковый номер записи в Реестре (п. 11.1);

 • в графах 2, 3, 5, 6 отражаются «соответствующие реквизиты НН». Следовательно, после указания в графе 2 даты выписки НН, в графе 3 – ее номера, налогоплательщик должен в графах 5 и 6 указать свое наименование и свой индивидуальный налоговый номер. Так, как это отражено в выписанной им «самому себе» НН, на основании которой и заполняется Реестр;

 • для отражения в Реестре операции по «условной продаже» ставить в графу 4 отметку «ЗЦ»;

• в графах 7, 8 и 9 в обычном порядке отражаются числовые значения из соответствующей НН.

В декларации по НДС операции по «условной продаже» основных фондов отражаются в обычном порядке в составе показателя строки 1. Единственная особенность, которая может возникнуть на этом этапе, – правильное заполнение «расшифровки» таких обязательств в приложении 5 к декларации по НДС. Дополнительно заполняется справочная информация в нижней части раздела I приложения 5 «поставка основных фондов».

Виталий СПД-ФО 18-10-2010 10:17

Скажите пожалуйста, могу ли я приостановить деятельность СПД-ФО с ноября 2010 года и не платить в Пенс. фонд за 3-й или 3-4-й кварталы, и каким образом это оформить в налоговой? Спасибо.
Пане Віталіє! Приватний підприємець не може призупинити свою діяльність. Ви можете або взагалі закрити підприємницьку діяльність, або ж перейти на загальну систему оподаткування. Що ж стосується внесків до Пенсійного фонду, то з цим питанням радимо звернутись до фахівців цієї організації.

Степанюк Алла-частный предприниматель 15-10-2010 21:37

В случае,если частный предприниматель работающий на единном налоге,вел с нарушениями или не вел совсем "книгу учета доходов и расходов",какой максимальный штраф может быть с него взыскан,и как он рассчитывается?
 ПанніПані Алло! відповідальність підприємців за порушення порядку ведення Книги прямо передбачена ст. 164 КпАП. Так, за неналежне ведення обліку доходів і витрат або взагалі за його відсутність підприємця можуть попередити або покарати штрафом у розмірі від 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3*17 грн. = 51 грн.) до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8*17 грн. = 136 грн.). Якщо протягом року після накладення першого адмінстягнення  (штрафу або попередження) він не виправився, то порушника неодмінно оштрафують  - від 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5*17 грн. = 85 грн.) до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8*17 грн. = 136 грн.).

Виктория 15-10-2010 16:25

Вопрос такого плана: 1) в отчете по прибыли в додатке К11 за 1,2 кв 2010 г. не поставлен остаток запасов на начало года. Как исправить, что для этого нужно сделать? 2) во 2 кв 2010 завышен ВД. Подскажите пожалуйста как это все исправить за один раз?
Пані Вікторіє!  Платник податку, який самостійно виявляє помилку в показниках раніше поданої податкової декларації, має право виправити її одним зі способів:

або зазначити уточнені показники у складі податкової декларації за будь-який наступний звітний період, у якому помилку було самостійно виявлено;

 або надати уточнюючий розрахунок показників до податкової декларації, у якій було припущено помилку.

 Таке право платників податку передбачено п. 5.1 ст. 5 Закону «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-III (зі змінами та доповненнями) та п. 2.1 Порядку складання декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженого наказом ДПА України «Про затвердження форми декларації з податку на прибуток підприємства та Порядку її складання» від 29.03.2003 р. № 143 (зареєстровано в Мін'юсті України 08.04.2003 р. за № 271/7592, зі змінами та доповненнями).Скористатися ним платник податку може протягом строку давності, визначеного ст. 15 Закону № 2181-III, тобто протягом 1095 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації, у якій було припущено помилку.Після подання уточнюючого розрахунку до декларації:

 у табл. 1 додатка К1/1 до декларації слід відобразити правильний залишок запасів на початок  П кварталу ., зменшивши балансову вартість запасів на кінець кварталу, і тоді надалі в перерахунку враховуватиметься правильна балансова вартість товарів;

 у рядку 04.2 декларації за Ш квартал  указується правильне значення за цей період; у рядку 04.9 зазначається показник з урахуванням виправленої помилки; рядки 05.2 та 22 не заповнюються.

Черкаська міська організація Профспілки 15-10-2010 10:35

Куди перерахувати прибутковий податок в Черкаському районі
Радимо зайти на офіційний сайт ДПА в Черкаській області за адресою www.sta.ck.uа.Ліворуч ви побачите "Реквізити рахунків", які розбиті по районним ДПІ.

Нездименко Ігор Валентинович 14-10-2010 16:14

Я працюю в школі ,а також являюсь підприемцем. Сплачую єдиний податок.Чи повинен я сплачувати окремо до Пенсійного фонду України ? Дякую.
Пане Ігоре! Це питання не відноситься до компетенції податкових органів, тому радимо звернутись до Пенсійного фонду.

рома 14-10-2010 11:11

как можно закрыть чп?
Пане Романе!  Для цього Вам потрібно звернутись із заявою про припинення діяльності до державного реєстратора (у міськвиконком чи райдержадміністрацію).Після прийняття рішення про внесення до Єдиного державного реєстру запису щодо прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності,  Ви подаєте до органу державної податкової служби, у якому  зареєстровані, як платник податків, такі документи: заяву про припинення платника податків за ф. N 8-ОПП, дата якої фіксується в журналі, оригінали документів, що видані органом державної податкової служби Вам, як платнику податків (свідоцтва, патенти, довідки за формою N 4-ОПП, інші довідки тощо) і підлягають поверненню до органу державної податкової служби, а також завірені органом державної податкової служби копії цих документів, якщо такі видавались та підлягають поверненню до органу державної податкової служби.  В ДПІ Вам видадуть довідку ф-22 ОПП. Після цього необхідно знятися з обліку в інших фондах та повернути державному реєстратору Свідоцтво про державнуреєстрацію.

Мария бухгалтер 13-10-2010 14:0

Является ли пополнение корпоративной карты частным предпринимателем доходом, если он положил туда не выручку, а собственные средства, например личные сбережения или пенсию. В назначении платежа указано, что это пополнение карты собственными средствами.
Пані Маріє! Відповідно до Укази Президента України   № 727 Виручкою від реалізації продукції  (товарів,  робіт,  послуг) вважається   сума,  фактично  отримана  суб'єктом  підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за  здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).

 

Оксана бухгалтер 13-10-2010 13:50

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какие документы должны быть в бухгалтерии при импорте товара. У меня есть счет-фактура и расходная накладная с отметкой таможни, квитанция МД-1. А вот ГТД не отдали. Есть еще дорожный лист, по которому ехал товар. Международгной ТТН нет, т.к. груз ехал ж/д транспортом. Спасибо.
Пані Оксано!  Кількість обов'язкових документів, що вимагаються митницею, становить  4, а саме:

– митна декларація (для суб'єктів підприємницької діяльності вантажна митна декларація (далі – ВМД) форми МД-2 та у випадку, коли товарів більше одного, додаткові листи форми МД-3);

 – товарно-транспортний документ на перевезення (залізнична, авіаційна чи автомобільна накладна, коносамент при морських перевезеннях, акти приймання-передачі для товарів, що переміщуються стаціонарними видами транспорту);

 – зовнішньоекономічний договір;

 – рахунок або інший документ, який визначає вартість товару.

 Залежно від обраного митного режиму застосування тих чи інших митних процедур, Держмитслужба може вимагати ще 20 видів документів (перелік наведено у додатку до постанови КМУ «Про перелік документів, необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України» від 01.02.2006 р. № 80). Зазвичай при імпорті потребується оформити не більше 4 додаткових документів, а при експорті не більше 2. Але деякі дозвільні документи бажано, а у деяких випадках необхідно, отримувати до моменту перетину товаром кордону України. В іншому випадку товар або не буде пропущений через кордон, або його доведеться розміщувати на митному ліцензійному складі (далі – МЛС) чи складі тимчасового зберігання (далі – СТЗ), потім отримувати необхідний дозвіл, а це додаткові, прямо кажучи, досить відчутні витрати на простій транспорту та за складське зберігання.

       Довідка про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України та знаходяться за її межами. Даний документ (засвідчена копія) надається кожного разу при проведенні митного оформлення. Декларування наявності або відсутності валютних цінностей за кордоном проводиться в регіональних відділеннях Національного банку України та державних податкових інспекціях, де зареєстрований суб'єкт підприємницької діяльності. Форма Декларації та Довідки про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, та положення щодо проведення процедури декларування, затверджені наказом Мінфіну від 25.12.95 р. № 207. Згідно з листом Держмитслужби від 13.04.2001 р. № 3/16-1899-ЕП при здійсненні митного оформлення вантажів у термін після 30 числа місяця, наступного за кожним звітним I – III кварталами, та після 25 лютого року, наступного за IV кварталом, усі суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності мають подати довідку за звітний період про декларування валютних цінностей.

Нина 12-10-2010 21:29

Доброго вечора!вибачте я допустила помилку.... Підкажіть будь ласка таке питання:я фізична особа підприємиць(на фіксованому податку)займаюсь торгівлею живої птиці на базарі, з весни до осені,кожен місяць продовжую патент ,зараз перестала продовжувати....Як можна призупинити діяльність без закриття фізичної особи....?я звернулась в податкову аби здати патент вони не хочуть брати і кажуть,що продовжуйте патент,бо треба взагалі тоді закривати фізичну особу..підкажіть будь ласка..зарання дякую!!!!
Пані Ніно! Ми ж Вам чітко відповіли - Ви можете перейти на загальну систему оподаткування або ж взагалі припинити підприємницьку діяльність.

Нина 12-10-2010 16:36

Доброго дня! Підкажіть будь ласка таке питання:я фізична особа підприємиць(на єдиному податку)займаюсь торгівлею живої птиці на базарі, з весни до осені,кожен місяць продовжую патент ,зараз перестала продовжувати....Як можна призупинити діяльність без закриття фізичної особи....?я звернулась в податкову аби здати патент вони не хочуть брати і кажуть,що продовжуйте патент,бо треба взагалі тоді закривати фізичну особу..підкажіть будь ласка..зарання дякую!!!!
Пані Ніно! У Вас є два виходи: 1 - повністю закрити і припинити будь-яку підприємницьку дільність, 2 - перейти на загальну систему оподаткування.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...