Налоговая справка ГФС

Шиленко Владимир Николаевич 18-02-2010 16:9

Шиленко Владимир Николаевич.1956 год рождения.Прошу прислать мне мой индефикационный номер.
Пане Володимире! Ідентифікаційний номер кожного громадянина є конфіденційною інформацією. Щоб його отримати Ви повинні особисто прийти до податкової інспекції за місцем Вашої реєстрації з паспортом та написати відповідну заяву.
Дякуємо за запитання.

Євген 18-02-2010 15:23

Добрий день! Будь-ласка, скажіть, при продажу автомобіля через біржу, чи є в даному випадку біржа податковим агентом. Тобото чи треба мені подавати декларацію про прибуток з фіз осіб? Чи залежить порядок подачі декларації і % податку від кількості авто, проданих за звітний рік? Я чув, що при продажу одного авто % податку менший, ніж треба сплатити за друге.
Пане Євгене! Так, біржа виступає податковим агентом. Якщо Ви реалізували авто через біржу і ця біржа утримала з Вас необхідну суму податку з доходів фізичних осіб, то подавати Вам декларацію про отримані доходи не потрібно. Тобто Ви можете її подати за бажанням, але обов'язку подати декларацію у Вас немає.
Що ж стосується оподаткування авто, то тут Ви праві. Статтею 12 ЗУ № 889 "Про податок з доходів фізичних осіб" зазначено наступне. 
Стаття 12. Оподаткування операцій з продажу або обміну
                об'єкта рухомого майна 

     12.1.  Дохід  платника  податку  від продажу об'єкта рухомого
майна   протягом  звітного  податкового  року  оподатковується  за
ставкою, встановленою пунктом 7.1 статті 7 цього Закону. (15 %)
     12.2.  Як  виняток  із  пункту  12.1  цієї статті при продажу
одного  з  об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля,
мотоцикла,  моторолера  або моторного (парусного) човна не частіше
одного разу протягом звітного податкового року доходи продавця від
зазначених   операцій  оподатковуються  за  ставкою  в  розмірі  1
відсотка  від  вартості  такого  об'єкта  рухомого  майна за умови
сплати  (перерахування)  ним  суми  державного мита до бюджету або
суми  плати  нотаріусу  за  нотаріальне  посвідчення  відповідного
договору  до такого посвідчення. ( Абзац перший пункту 12.2 статті
12 в редакції Закону N 3378-IV ( 3378-15 ) від 19.01.2006 ) 

     Дохід, отриманий   платником  податку  від  продажу  протягом
звітного податкового року більш ніж одного із зазначених об'єктів,
підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 7.1 статті 7
цього Закону (15%). 

     Зазначені операції відображуються в реєстрі об'єктів рухомого
майна.
( Пункт 12.2 статті 12 в редакції Закону N 2505-IV ( 2505-15 ) від
25.03.2005 ) 

     12.3. Якщо об'єкт рухомого майна продається за посередництвом
юридичної  особи  (її  філії,  відділення,  іншого  відокремленого
підрозділу)   або   представництва   нерезидента,  то  така  особа
вважається   податковим   агентом   платника   податку    стосовно
оподаткування  доходів,  отриманих  таким  платником  податку  від
такого продажу. 
 
Дякуємо за запитання.

Євген 18-02-2010 15:18

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи треба додавати підтверджуючі документи до виграшу в казіно або інших гральних закладах. Що робити, якщо їх немає?
Пане Євгене! Ваше питання чітко окріслено у ст. 9.5.2 ЗУ № 889 "Про податок з доходів фізичних осіб". Ось ця стаття. 
9.5.2. Платник податку, який отримує дохід у вигляді виграшу в азартні ігри в казино, інших гральних місцях чи домах (далі - гральний заклад), зобов'язаний включити до складу свого загального оподатковуваного річного доходу позитивну різницю між сумою такого доходу та документально підтвердженими витратами, понесеними у зв'язку з отриманням такого доходу протягом такого року.
З метою здійснення податкового контролю будь-яка фізична особа - резидент чи нерезидент зобов'язана пред'явити паспорт при вході до грального закладу, а відповідна службова особа такого грального закладу зобов'язана занести відомості про номер такого паспорта, ім'я та прізвище його власника, його громадянство, а у разі коли така особа є громадянином України - зареєстроване місце його проживання. На вимогу платника податку - гравця особа, що виплачує виграш, зобов'язана надати персоніфіковані відомості про такий виграш та понесені такою особою витрати. Порядок виконання норм цього підпункту визначається центральним податковим органом.
У разі якщо такі персоніфіковані відомості були надані платнику податку, то податковий орган має право на отримання цих відомостей у податкового агента.
Дякуємо за запитання.

Оксана 18-02-2010 10:43

Добрий день Чи може новостворений СПД ФО на загальній системі не платити авансові внески по податку з доходу? Чи правомірна вимога податкової нарахувати собі очікуваний доход для авансових внесків, якщо він ще тільки починає працювати? Дякую
Пані Оксано! У п. 3 статті 14 Декрету КМУ "Про прибутковий податок з громадян" від 26.12.92 р.№ 13-92 зазначено насатупне.
3. Податок, обчислений податковими  органами,  сплачується  в
такому порядку:
    протягом року платники щоквартально сплачують до  бюджету  по
25 процентів  річної  суми  податку,  обчисленої  за  доходами  за
попередній рік, а  платники,  які  вперше  залучаються  до  сплати
податку, - 25 процентів  суми,  обчисленої їм податковими органами
за  оціночним  доходом  на  поточний  рік.  Для  сплати  авансових
платежів  податку встановлюються такі строки протягом року: до  15
березня,  до 15 травня, до 15 серпня і до  15  листопада.  У  разі
значного  збільшення  або  зменшення протягом року доходу платника
податковими  органами  може бути проведено перерахунок сум податку
за  строками сплати податку, що не настали...
 
Таким чином, податківці правомірно вимагають сплати авансових внесків.
Дякуємо за запитання.

Оксана 17-02-2010 17:0

Скажіть, будь ласка, грудневі податкові накладні від постачальника прийшли 25.,01.10 звичайним листом. В який рядок декларації їх показувати? 16.1 чи 16.4?
Пані Оксано! Потрібно показувати в рядку 16.4 декларації.
Дякуємо за запитання. 

Олеся 16-02-2010 17:19

Як виправити помилку в 1 ПП, здану невірно за 2009 рік? Дякую
Пані Олесю!

Наказом від 23.07.05 №419/453 «Про затвердження форми звіту №1-ПП, Інструкції про порядок її заповнення та Правил обліку ПДВ з метою вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету України» встановлено порядок подачі та розрахунку звіту за формою №1-ПП. Оскільки чинними нормативно – правовими актами не передбачено механізм подання уточненого звіту за формою №1-ПП, то допущені помилки слід виправляти у черговому звіті за формою №1-ПП у межах року, бо зазначений звіт складається наростаючим підсумком з початку року.

 
Дякуємо за запитання.

Марина 16-02-2010 16:13

Скажіть, будь ласка, в нас були розбіжності в декларації з податку на прибуток з деклараціями по ПДВ за 2009 рік за рахунок предоплати, отриманої від покупця-нерезидента (товар невідвантажено). Чи можна лист пояснення відправити поштою?
Пані Марино! Якщо Ви впевнені, що Вам достатньо направити лист пояснення і не потрібно особисто з'являтись до податкового інспектора (маємо на увазі, що Ви всі питання з'ясували і точно знаєте, що і як слід виправляти), то Ви можете надіслати цей лист поштою. Для Вашої ж впевненості радимо надіслати це пояснення РЕКОМЕНДОВАНИМ ЛИСТОМ.
Дякуємо за запитання. 

Максим 16-02-2010 13:48

Я платник єдиного податку. Я заплатив за навчання третьої особи ( товариша), повинен я утримати і перерахувати податок з доходів ( сума 300.00 грн)?
Пане Максиме! Все залежить від статусу, в якому заплатили суму за навчання. Якщо Ви проплатили кошти як фізична особа - то не потрібно утримувати податок. Якщо як СПД - то в такому випадку Ви є податковим агентом і зобов'язані утримати податок з доходів фізичних осіб в розмірі 15% від сплаченої суми.
Дякуємо за запитання.

Ирина 16-02-2010 11:59

подскажите на какой расчётный счёт перечисляеться налог з прибыли физических лиц?
Пані Ірино! Якщо Ви є жителькою м. Черкаси, зайдіть на сайт www.sta.ck.ua на банер "Інформація для платників податків - жителів міста Черкаси", там Ви знайдете всі необхідні рахунки.
Дякуємо за запитання.

Елена 13-02-2010 17:56

Добрый день, подскажите, пожалуйста, обязательно ли заниматься всеми перечисленными в свидетельстве о едином налоге видами деятельности, если платишь максимальный налог? И, насколько правомочно требование инспектора рассписать все адреса, если в графе "место деятельности" указанно "по Украине" ?
Пані Олено! По-перше, Ви можете займатись будь-яким з визначених Вами у Свідоцтві видів діяльності. Звичайно, не обов'язково всіма одразу.
По-друге, якщо вид діяльності, яким Ви займаєтесь є так би мовити, стаціонарним (торгівля в павільйоні, оренда тощо), то з Вас правомірно вимагають адресу, за якою Ви здійснюєте таку діяльність. Якщо ж Ви за видом діяльності не "прив'язані" до конкретного місця, то таку адресу, як правило, податківці не вимагають.
Дякуємо за запитання.

СПД Святослава Олійник 13-02-2010 16:30

Я СПД, працюю на загальній системі оподаткування. У декларації про доходи за 2009 рік мною була допущена методологічна помилка (у п 1.3 помилково суму чистого доходу занесено в графу "сума витрат" і навпаки суму витрат в графу "сума читого доходу"). Проте у п 3.1 правильно відображено суму доходу, з якого необхідно сплатити податок з доходів. Звітність відправлена була засобами електронного зв'язку. Після того як було виявлено помилку в річній декларації, 11.02.2010 року було надіслано уточнюючу (виправну) декларацію про доходи за 2009 рік. На мою електронну адресу надійшла квитанція, що звіт ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ за відповідним номером. Проте податкова інспекція поставила даний звіт до відому, про що повідомила мене, мотивуючи тим , що уточнююча декларація про доходи (форма1) не передбачена законодаством? Моє запитання: чи можна подати уточнюючу річну декларацію про доходи фізичної особи - СПД за 2009 рік?
Пане Святославе!
Діючим податковим законодавством не передбачено подання уточнюючої річної декларації про доходи фізичної особи - СПД. Радимо звернутись до Вашого податкового інспектора, який шляхом проведення камеральної перевірки зможе внести зміни до річної декларації, в якій були помилки.
Дякуємо за запитання.

Анатолий молчанов 12-02-2010 16:51

пророботал на роботе 20 лет .зароботная плата минимальна.должен ли выщитываца подоходный налог???
Пані Анатолію! Якщо у минулому році Ви щомісячно отримували дохід до 940 грн., з цієї суми не оподатковувалось 302,5 грн. (це 50% від мінімальної зарплати, визначеної на 01.01.2009 р.), решта оподатковується за ставкою 15%. Можливо, Ви щось інше мали на увазі? Приміром не прожитковій мінімум, а мінімальну зарплату. Всі ці показники змінюються щороку. Не бачачи сум Ваших доходів за 20 років помісячно ми не можемо більш детально відповісти.
Дякуємо за запитання.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...