Налоговая справка ГФС

Камишна Любов Миколаївна

В інтернеті можливо знайти відомості на підприемця по сплаті податку ( для подання в пенсійний фонд)
Не зрозуміла Вашого запитання

Кмишна Любов МИКОЛАЇВНА

для пенсийного фонду потрібні мої данні про сплату податку можливо чи ні отримати їх через ваш сайт або в інший спосіб або звертатися до вас
Для отримання необхідної Вам інформації Вам слід безпосередньо звернутися до ДПІ за місцем податкового обліку.

Хорошун Сергій Анатолійович, адвокат

Чи необхідно реєструватися адвокату як платнику податку, якщо він не здійснює адвокатську діяльність та працює юрисконсультом в штаті підприємства, якщо та,к то на яку систему оподаткування?
У разі, якщо Ви не здійснюєте адвокатську діяльність і отримуєте доходи лише у вигляді заробітної плати як штатний юрист на підприємстві, Вам не потрібно реєструватися як платник податку

Шевелева Татьяна Ивановна

Как открыть СПД -единщика, плательщика ПДВ. Какую отчетность необходимо предоставлять в дальнейшем.
Якщо Ви проживаєте у Черкксах, то для отримання Cвідоцтва про державну реєстрацію Вам необхідно звернутися в управління з питань Державної реєстрації суб’єктів господарювання Черкаського міськвиконкому за адресою: вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 102 щоденно з 9.00 до 12.00 (крім вихідних та останнього дня місяця).
При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів і документ, що засвідчує внесення плати за державну реєстрацію. Крім того, в органі державної реєстрації необхідно заповнити реєстраційну картку встановленого зразка. Реєстраційний збір за свідоцтво про державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб становить 34 гривні.
Після подання документів до органу державної реєстрації протягом трьох днів вносяться дані до Реєстру суб'єктів підприємницької діяльності та видається Свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи встановленого зразка. В Свідоцтві зазначено ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів.
Упродовж п'яти днів необхідно стати на облік в органі податкової служби за місцем проживання.
Жителі Черкас для цього повинні звернутися в державну податкову інспекцію у місті Черкаси за адресою: вул.Хрещатик, 235, каб.433а. Там вони отримають довідку за формою 4-ОПП про взяття на облік в податковій інспекції. Після цього для формування особової справи приватного підприємця необхідно звернутися до управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у місті Черкаси, яке розміщено в приміщенні Придніпровського райвиконкому за адресою: бульвар Шевченка, 307, в кабінет 417.
При цьому має бути пакет наступних документів:
- паспорт;
- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів;
- Свідоцтво про державну реєстрацію;
- копія реєстраційної картки;
- та довідка за формою 4-ОПП.

При цьому приватний підприємець повинен обрати систему оподаткування:
- загальну (зі сплатою авансових платежів податку з доходів фізичних осіб);
- спрощену (шляхом отримання посвідчення платника єдиного податку);
- зі сплатою фіксованого податку (шляхом придбання патенту).
Протягом десяти днів з моменту отримання Свідоцтва приватний підприємець має зареєструватися в органах Пенсійного фонду за місцем проживання.
Для переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до ДПІ відповідну заяву (звертатися до управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у місті Черкаси, яке розміщено в приміщенні Придніпровського райвиконкому за адресою: бульвар Шевченка, 307).
Для реєстрації як платник ПДВ суб’єкт господарювання щомісячно з 1 по 10 число подає відповідну заяву (звертатися до управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у місті Черкаси, яке розміщено в приміщенні Придніпровського райвиконкому за адресою: бульвар Шевченка, 307)
При цьому має бути пакет наступних документів:
- заява;
- Свідоцтво про державну реєстрацію;
- копія реєстраційної картки
Суб’єкт господарської діяльності – фізична особа – платник єдиного податку та платник ПДВ подає звіт платника єдиного податку та декларацію з ПДВ.

Корниенко Валентин Петрович

Добрый день! Подскажите, как открыть ТОВ. Может ли ТОВ быть на упрощенной форме налогообложения?Заранее спасибо за ответ
Особливості створення товариства з обмеженою відповідальністю

Джерело – журнал «Вісник податкової служби України», серпень 2009 р., № 31 (555), с. 39 (www.visnuk.com.ua)

Як свідчить досвід, найчастіше засновники створюють підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю. У цій статті розглянемо детальніше особливості створення такого підприємства.
Відповідно до ст. 80 Господарського кодексу України від 16.01.2003 р. № 436-IV (зі змінами та доповненнями) товариством з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) є господарське товариство, що має статутний фонд, поділений на частки, розмір яких визначається установчими документами, і несе відповідальність за своїми зобов'язаннями тільки своїм майном. Учасники товариства, які повністю сплатили свої вклади, несуть ризик збитків, пов'язаних із діяльністю товариства, у межах своїх вкладів.
Згідно зі ст. 50 Закону України «Про господарські товариства» від 19.09.91 р. № 1576-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 1576-XII) максимальна кількість учасників ТОВ може досягати 10 осіб.
Учасники товариства, які не повністю внесли вклади, несуть солідарну відповідальність за його зобов'язаннями у межах вартості невнесеної частини вкладу кожного з учасників.
Відповідно до ст. 4 Закону № 1576-XII ТОВ створюється і діє на підставі статуту. Установчі документи товариства у випадках, передбачених чинним законодавством, узгоджуються з Антимонопольним комітетом України.
Установчі документи повинні містити відомості про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників та учасників, найменування та місцезнаходження, розмір та порядок утворення статутного (складеного) капіталу, порядок розподілу прибутків та збитків, склад і компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень, включаючи перелік питань, щодо яких необхідна кваліфікована більшість голосів, порядок внесення змін до установчих документів та порядок ліквідації і реорганізації товариства.
Статтею 51 Закону № 1576-XII визначено особливості змісту установчих документів ТОВ, а саме: установчі документи ТОВ, крім відомостей, зазначених у ст. 4 цього Закону, повинні містити відомості про розмір часток кожного з учасників, розмір, склад та порядок внесення ними вкладів, розмір і порядок формування резервного фонду, порядок передання (переходу) часток у статутному фонді.
Зміни вартості майна, внесеного як вклад, та додаткові внески учасників не впливають на розмір їх частки у статутному (складеному) капіталі, зазначеної в установчих документах товариства, якщо інше не передбачено установчими документами.
Відсутність зазначених відомостей в установчих документах є підставою для відмови у державній реєстрації товариства.
До установчих документів можуть бути включені інші умови, що не суперечать законодавству України.
Відповідно до ст. 52 Закону № 1576-XII у ТОВ створюється статутний (складений) капітал, розмір якого повинен становити не менше ніж сума, еквівалентна 100 мінімальним заробітним платам, виходячи зі ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент його створення. >>>
До моменту реєстрації ТОВ кожен з учасників зобов'язаний внести до статутного (складеного) капіталу не менше 50 % зазначеного в установчих документах вкладу. Внесення до статутного (складеного) капіталу грошей підтверджується документами, виданими банківською установою.
Частина статутного капіталу, що залишилася несплаченою, підлягає сплаті протягом першого року діяльності товариства. Якщо учасники протягом першого року діяльності товариства не сплатили повністю суму своїх вкладів, товариство повинне оголосити про зменшення свого статутного капіталу і зареєструвати відповідні зміни до статуту в установленому порядку або прийняти рішення про ліквідацію товариства.
Учаснику ТОВ, який повністю вніс свій вклад, видається свідоцтво товариства.
Вкладом до статутного (складеного) капіталу господарського товариства можуть бути гроші, цінні папери, інші речі або майнові чи інші відчужувані права, що мають грошову оцінку, якщо інше не встановлено законом.
Грошова оцінка вкладу учасника господарського товариства здійснюється за згодою учасників товариства, а у випадках, встановлених законом, вона підлягає незалежній експертній перевірці.
Забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, передбачених Законом України «Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 31.10.2008 р. № 639-VI (зі змінами та доповненнями) протягом строку його дії.
Відповідно до ст. 53 Закону № 1576-XII учасник ТОВ має право продати чи іншим чином відступити свою частку (її частину) у статутному капіталі одному або декільком учасникам цього товариства.
Відчуження учасником ТОВ своєї частки (її частини) третім особам допускається, якщо інше не встановлено статутом товариства.
Учасники товариства користуються переважним правом купівлі частки (її частини) учасника пропорційно до розмірів своїх часток, якщо статутом товариства чи домовленістю між учасниками не встановлено іншого порядку здійснення цього права. Купівля здійснюється за ціною та на інших умовах, на яких частка (її частина) пропонувалася для продажу третім особам. Якщо учасники товариства не скористаються своїм переважним правом протягом місяця з дня повідомлення про намір учасника продати частку (її частину) або протягом іншого строку, встановленого статутом товариства чи домовленістю між його учасниками, частка (її частина) учасника може бути відчужена третій особі.
Частка учасника ТОВ може бути відчужена до повної її сплати лише в тій частині, в якій її уже сплачено.
У разі придбання частки (її частини) учасника самим ТОВ воно зобов'язане реалізувати її іншим учасникам або третім особам протягом строку, що не перевищує одного року, або зменшити свій статутний капітал відповідно до ст. 52 Закону № 1576-XII. Протягом цього періоду розподіл прибутку, а також голосування і визначення кворуму у вищому органі проводяться без урахування частки, придбаної товариством.
Статтею 54 Закону № 1576-XII визначено, що при виході учасника з ТОВ йому виплачується вартість частини майна товариства, пропорційна його частці у статутному (складеному) капіталі. Виплата провадиться після затвердження звіту за рік, в якому він вийшов з товариства, і в строк до 12 місяців з дня виходу. На вимогу учасника та за згодою товариства вклад може бути повернуто повністю або частково в натуральній формі.
Учаснику, який вибув, виплачується належна йому частка прибутку, одержаного товариством у даному році до моменту його виходу. Майно, передане учасником товариству тільки в користування, повертається в натуральній формі без винагороди.
Згідно зі ст. 55 вищезазначеного Закону при реорганізації юридичної особи, учасника товариства, або у зв'язку із смертю громадянина, учасника товариства, правонаступники (спадкоємці) мають переважне право вступу до цього товариства.
При відмові правонаступника (спадкоємця) від вступу до ТОВ або відмові товариства у прийнятті до нього правонаступника (спадкоємця) йому видається у грошовій або натуральній формі частка у майні, яка належала реорганізованій або ліквідованій юридичній особі (спадкодавцю), вартість якої визначається на день реорганізації або ліквідації (смерті) учасника. У цих випадках розмір статутного (складеного) капіталу товариства підлягає зменшенню.
Рішення ТОВ про зменшення його статутного (складеного) капіталу набирає чинності не раніш як через три місяці після державної реєстрації і публікації про це у встановленому порядку.
Зміни, які внесено до установчих документів ТОВ та до Єдиного державного реєстру, підлягають державній реєстрації за тими самими правилами, що встановлені для державної реєстрації товариства. Товариство зобов'язане у п'ятиденний строк повідомити орган, що провів реєстрацію, про зміни до установчих документів для внесення необхідних змін до державного реєстру.
Господарське товариство може відкривати поточні та вкладні (депозитні) рахунки у банках, а також укладати договори та інші угоди тільки після його реєстрації. Угоди, укладені від імені товариства до моменту реєстрації, визнаються такими, що укладені з товариством, лише за умови їх подальшого схвалення товариством. Угоди, укладені засновниками до моменту реєстрації товариства і надалі не схвалені товариством, тягнуть за собою правові наслідки лише для засновників.
Товариство має право створювати на території України та за її межами філії та представництва, а також дочірні підприємства відповідно до чинного законодавства України.
Згідно зі ст. 58 Закону № 1576-XII вищим органом ТОВ є загальні збори учасників, які складаються з учасників товариства або призначених ними представників. Учасники мають кількість голосів, пропорційну розміру їх часток у статутному (складеному) капіталі. Загальні збори учасників товариства обирають голову товариства.
Загальні збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 60 % голосів. Брати участь у зборах з правом дорадчого голосу можуть члени виконавчих органів, які не є учасниками товариства. Учасники зборів, які беруть участь у зборах, реєструються із зазначенням кількості голосів, яку має кожний учасник. Цей перелік підписується головою та секретарем зборів.
Будь-хто з учасників ТОВ має право вимагати розгляду питання на загальних зборах учасників за умови, що воно було ним поставлено не пізніш як за 25 днів до початку зборів. Загальні збори учасників ТОВ скликаються не рідше двох разів на рік, якщо інше не передбачено установчими документами.
Позачергові загальні збори учасників скликаються головою товариства за наявності обставин, зазначених в установчих документах, у разі неплатоспроможності товариства, а також у будь-якому іншому випадку, якщо цього потребують інтереси товариства в цілому, зокрема, якщо виникає загроза значного скорочення статутного (складеного) капіталу. Загальні збори учасників товариства повинні скликатися також на вимогу виконавчого органу.
Учасники товариства, що володіють у сукупності більш як 20 % голосів, мають право вимагати скликання позачергових загальних зборів учасників у будь-який час і з будь-якого приводу, що стосується діяльності товариства. Якщо протягом 25 днів голова товариства не виконав зазначеної вимоги, вони мають право самі скликати загальні збори учасників.
У ТОВ створюється виконавчий орган: колегіальний (дирекція) або одноособовий (директор). Дирекцію очолює генеральний директор. Членами виконавчого органу можуть бути також і особи, які не є учасниками товариства.
Контроль за діяльністю дирекції (директора) ТОВ здійснюється ревізійною комісією, що утворюється загальними зборами учасників товариства з їх числа, в кількості, передбаченій установчими документами, але не менше ніж три особи. Члени дирекції (директор) не можуть бути членами ревізійної комісії.
Учасника ТОВ, який систематично не виконує або неналежним чином виконує обов'язки, або перешкоджає своїми діями досягненню цілей товариства, може бути виключено з товариства на підставі рішення, за яке проголосували учасники, що володіють у сукупності більш як 50 % загальної кількості голосів учасників товариства. При цьому цей учасник (його представник) у голосуванні участі не бере.
Виключення учасника з товариства призводить до наслідків, передбачених ст. 54 «Оплата вартості майна при виході учасника з товариства з обмеженою відповідальністю» і ст. 55 «Правонаступники (спадкоємці) учасника товариства з обмеженою відповідальністю» Закону № 1576-XII.

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування

Згідно з Указом Президента України від 03.07.1998 № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується для суб'єктів малого підприємництва - юридичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких за рік середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб і обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. гривень.
Спрощена система оподаткування не поширюється на:
- суб'єктів підприємницької діяльності, у статутному фонді яких частки, що належать юридичним особам - учасникам та засновникам даних суб'єктів, які не є суб'єктами малого підприємництва, перевищують 25 відсотків;
- суб'єктів підприємницької діяльності, які провадять діяльність у сфері грального бізнесу (в тому числі діяльність, пов'язану із влаштуванням казино, інших гральних місць (домів), гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем, проведенням лотерей (у тому числі державних) та розіграшів з видачею грошових виграшів у готівковій або майновій формі), здійснюють обмін іноземної валюти;
- суб'єктів підприємницької діяльності, які є виробниками підакцизних товарів, здійснюють господарську діяльність, пов'язану з експортом, імпортом та оптовим продажем підакцизних товарів, оптовим та роздрібним продажем підакцизних пально-мастильних матеріалів;
- суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють: видобуток та виробництво дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення; оптову, роздрібну торгівлю промисловими виробами з дорогоцінних металів, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Наталья

Скажите пожалуйста, я юридическое лицо состоящие из 2 физических лиц , что мне нужно отображать в Форме 1ДФ?
Створена Вами юридична особа є податковим агентом. Відповідно до п.1.15. ст.1 ЗУ ”Про податок з доходів фізичних осіб” від 22.05.2003р. № 889-IV, податковий агент - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ) або фізична особа чи представництво нерезидента - юридичної особи, які незалежно від їх організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету від імені та за рахунок платника податку, вести податковий облік та подавати податкову звітність податковим органам відповідно до закону, а також нести відповідальність за порушення норм цього Закону.
Відповідно до п.19.2 ст.19 ЗУ ”Про податок з доходів фізичних осіб” від 22.05.2003, № 889-IV, особи, які відповідно до цього Закону мають статус податкових агентів, зобов'язані:
а) своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, який виплачується на користь платника податку та оподатковується до або під час такої виплати та за її рахунок;
б) надавати у строки, встановлені законом для податкового кварталу, якщо інше не визначено нормами цього Закону, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також сум утриманого з них податку податковому органу за місцем свого розташування (Форма № 1ДФ). У разі коли зазначена особа протягом звітного кварталу не виплачує такі доходи або виплачує доходи не всім платникам податку, зазначена звітність не подається або подається стосовно платників податку, які фактично отримали такі доходи. Запровадження інших форм звітності із зазначених питань не припускається.
Наказом ДПА України від 29.09.2003 р. за № 451 затверджено форму податкового розрахунку сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (ф. № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку. В цьому документі є Довідник ознак доходів, яких кваліфікується доволі багато. Якщо Ви маєте змогу – відкрийте цей документ і ознайомтесь з ним, якщо ні – напишіть нам і ми вам скинемо цей перелік.

Сергей

Открываю ЧП, направление деятельности "Услуги населению", при этом оплата услуг происходит из-за границы на валютный счет, могу ли выбрать упрощенную форму налогообложения ( на єдиному податку)
Відповідно до Указу Президента України ”Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” від 03.07.1998 р. № 727/98 спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва не поширюється на:
- суб'єктів підприємницької діяльності, які провадять діяльність у сфері грального бізнесу (в тому числі діяльність, пов'язану із влаштуванням казино, інших гральних місць (домів), гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем, проведенням лотерей (у тому числі державних) та розіграшів з видачею грошових виграшів у готівковій або майновій формі), здійснюють обмін іноземної валюти;
- суб'єктів підприємницької діяльності, які є виробниками підакцизних товарів, здійснюють господарську діяльність, пов'язану з експортом, імпортом та оптовим продажем підакцизних товарів, оптовим та роздрібним продажем підакцизних пально-мастильних матеріалів;
- суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють: видобуток та виробництво дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення; оптову, роздрібну торгівлю промисловими виробами з дорогоцінних металів, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", згідно із Законом України від 25 березня 2005 року N 2505-IV, враховуючи зміни, внесені Законом України від 3 червня 2005 року N 2642-IV).

Якщо обраний Вами вид діяльності не стосується наведених вище обмежень, то Ви можете працювати на єдиному податку.

ффф

меня интерисует стоимость оформления ЧП на высотные строительные работы (сам на себя) и реально ли это, если да то сколько будет составлять налог в месяц. Как можно решить вопросс о оплате налога если работа только сезонная?
Щоб відповідь була чіткою та точною на таке Ваше конкретне запитання, рекомендуємо звернутись до податкової інспекції за місцем Вашої реєстрації. Якщо необхідні телефони або адреси інспекцій - пишить, ми їх Вам надамо.

Хорошун С.А.

Як правильно стати на облік платника податку самозайнятій особі (адвокат). Чи видаються самозайнятій особі свідоцтво платника податку
Ваше запитання було широко розглянуте та роз’яснене Листом ДПАУ “Щодо оподаткування доходів приватних нотаріусів та можливості здійснення адвокатської діяльності за спрощеною системою оподаткування” від 19.04.2005 р. N 3678/Л/17-3115. Наведемо тези з цього Листа.
З 1 січня 2004 року оподаткування доходів фізичних осіб, зокрема, порядок сплати (перерахування) до бюджету податку з доходів фізичних осіб, у тому числі тих, які здійснюють незалежну професійну діяльність, охоплюється нормами Закону України від 22 травня 2003 року N 889 "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі - Закон).
Якщо само зайнята особа у своїй практиці застосовує працю найманих працівників, то він зобов'язаний виконувати всі функції, передбачені для податкового агента пунктом 1.15 статті 1 Закону щодо виплачуваних таким працівником доходів (заробітної плати) та виконувати інші норми Закону стосовно порядку утримання та сплати (перерахування) утриманого податку до бюджету, подання звітності за ф. 1ДФ тощо.
Щодо застосування спрощеної системи оподаткування само зайнятими особами, то перехід на спрощену систему оподаткування є можливим тільки для суб'єктів підприємницької діяльності.
Діяльність приватних нотаріусів, адвокатів регулюється Законом України "Про нотаріат", згідно якого Ви не можете бути зареєстровані суб'єктом підприємницької діяльності.
Стосовно порядку оподаткування доходів осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність повідомляємо, що спеціального розділу (групи статей), де б у цілому йшлося про особливості оподаткування доходів осіб, які здійснюють "незалежну професійну діяльність" у Законі немає.
Згідно із пунктом 1.3 "з" статті 1 Закону, доходом з джерелом його походження з України визначено будь-який дохід, одержаний платником податку або нарахований на його користь від здійснення будь-яких видів діяльності на території України, зокрема, у вигляді доходів від здійснення підприємницької діяльності, а також незалежної професійної діяльності на території України.

Лайтарова Любовь, бухгалтер

На семінарі 15.10.2009 року піднімалось питання про збільшення статутного фонду, де можна більше про це прочитати.
Порядок утворення статутного фонду (капіталу) ТОВ як одного з видів господарських товариств на сьогодні регулюється Господарським кодексом України від 16.01.2003 р. № 436-IV (зі змінами та доповненнями, за текстом – Господарський кодекс) і Цивільним кодексом України від 16.01.2003 р. № 435-IV (зі змінами та доповненнями, за текстом – Цивільний кодекс), Законом «Про господарські товариства» від 19.09.91 р. № 1576-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 1576-XII).
Більш детальна інформація міститься в журналі "Вісник податкової служби України" № 18 (травень 2009 року), № 31 (серпень 2009 року), газеті "Все про бухоблік" № 24 (вересень 2009 року). Розмір статутного фонду визначається у ЗУ "Про державний бюджет на 2009 рік" (відповідно й інші роки), де встановлено розмір мінімальної зарплати, від якого залежить і розмір статуного фонду.
Якщо маєте Лігу - закон можете там подивитись. Якщо необхідно якийсь конкретний законодавчий акт - напишить, ми Вам його скинемо.

Корниенко Валентин Петрович

Добрий день! Підскажіть, будь ласка : яка мінімальна кількість засновників ТОВ 2 чи 3? Яким може бути мінімальний внесок засновника в відсотковому співвідношенні до 100% статутного капіталу? Завчасно дякую
Згідно зі ст. 50 Закону України «Про господарські товариства» від 19.09.91 р. № 1576-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 1576-XII) максимальна кількість учасників ТОВ може досягати 10 осіб.
Відповідно до ст. 52 Закону № 1576-XII у ТОВ створюється статутний (складений) капітал, розмір якого повинен становити не менше ніж сума, еквівалентна 100 мінімальним заробітним платам, виходячи зі ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент його створення (на сьогодні ця сума складає 65000 грн.)

До моменту реєстрації ТОВ кожен з учасників зобов'язаний внести до статутного (складеного) капіталу не менше 50 % зазначеного в установчих документах вкладу. Внесення до статутного (складеного) капіталу грошей підтверджується документами, виданими банківською установою.

Корниенко Валентин Петрович

Дякую за відповідь, але мене цікавить мінімальна кількість учасників. Чи може вона складати 2 особи?
Діюче законодавство, а саме ст. 50 Закону України «Про господарські товариства» від 19.09.91 р. № 1576-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 1576-XII) встановлює лише верхню межу щодо кількісті учасників ТОВ (10 осіб), а нижньої межі в Законі не встановлено.Зважаючи на те, що це не наше питання, ми проконсультувались у інших фахівців і ті зазначили, що оскільки дійсно нижньої межі не встановлено, то засновником ТОВ може бути і 1 особа і так далі до 10 осіб. Напевно, і 2 особи також можуть бути завновниками ТОВ.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...