Налоговая справка ГФС
Людмила
Оксана, "Елтеко-Україна-Рось"
Анастасия
У разі, якщо площа такого об'єкта нерухомого майна перевищує 100 квадратних метрів, то частина доходу, пропорційна сумі такого перевищення, підлягає оподаткуванню за ставкою в розмірі 1 відсотка від вартості такого об'єкта нерухомого майна. Тобто, якщо площа Вашої квартири 150 кв. м., то за ставкою 1% оподатковується різниця між 150 кв. м. та 100 кв. м.
Жодної прив’язки в цьому Законі до оподаткування саме вартості, за якою продається об’єкт нерухомості, немає.
Руденко Дмитрий
Анна Игоревна
Татьяна
Татьяна Кривонос
- податок з доходів фізичних осіб (15%)
- внески до Пенсійного фонду (2% від суми сукупного оподатковуваного доходу)
- внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності ( 0,5 % від суми оплати праці найманих працівників, заробітна плата яких нижча прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи;
1,0 % від суми оплати праці найманих працівників, заробітна плата яких вища прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи );
- внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття (0,6 % від суми оплати праці найманих працівників).
Відповідно до ЗУ “Про податок з доходів фізичних осіб”, окремі категорії громадян мають право на ряд пільг. Докладніше ознайомитись з особливостями отримання та застосування пільг Ви можете саме в цьому Законі.
ионова оксана вячеславовна
Ольга
За каждого наемного работника каждый месяц надо доплачивать 50 % ставки единого налога.
Из зарплаты наемных работников удерживают
- налог з доходов физлиц
- взнос в Пенсионный фонд
- взнос в Фонд соцстраха по временной потере труспособности
- взнос в Фонд общеобязательного государственного соцстрахования на случай безработицы
Людмила
Отже, Ві не можете торгувати на ринку без застосування касового апарату.
Людмила
Мається на увазі чисельність на будь-який момент часу. Звільнені працівники після розірвання з ними трудового договору при порівнянні з обмеженням в 10 осіб уже не враховуються.)
За кожного найманого працівника (включаючи членів його сім'ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності) щомісяця слід доплачувати 50 % ставки єдиного податку.
Згідно з установленими правилами про факт прийняття працівника на роботу до єдиноподатника свідчить:
– укладений у письмовій формі трудовий договір (його форму встановлено наказом № 2603). Такий договір у тижневий строк з моменту допуску працівника до роботи має бути зареєстровано у службі зайнятості;
( Форму трудового договору між працівником і фізичною особою затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001 р. № 260.)
– наявність у працівника Довідки про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку;
- на працівника, який займається реалізацією товарів, має бути зареєстровано додаткову Книгу ф. № 104 (на працівників з іншими функціональними обов'язками додаткові Книги ф. № 10 не реєструються).
Алексей