Налоговая справка ГФС

Оксана Федорівна 21-10-2014 20:27

Доброго дня! Питання: 1. ФОП на ЄП, 3 група, на залишок на поточному рахунку нараховуються % банком. Чи включаються такі % в обєкт оподаткування єдиним податком? І чи потрібно нам сплачувати з таких % 15 % ПДФО чи банк виступає податковим агентом? 2. Юрид. особа на ЄП, 4 група, % на залишку по поточному рахунку включаються в базу обкладення ЄП? І чи потрібно нам з таких % сплачувати ПДФО 15% чи їх утримує банк? Дякую.
Доброго ранку!

1.Такі % не включаються в обєкт  оподаткування єдиним податком, банк виступає податковим агентом.

2.Не включаються в обєкт  оподаткування єдиним податком, банк виступає податковим агентом.

Дякуємо за запитання

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

пБТТБ татьяна 21-10-2014 10:42

Здравствуйте! Подскажите, как правильно поступить в следующей ситуации: в сентябре одному из студентов (сироте) выплачена стипендия в размере 1760,00 из которой в результате тех.ошибки не был удержан НДФЛ в размере 7,50. В октябре налог 7,50 доначислен и перечислен. Как правильно отразить в 1-ДФ за 3 кв.? Как самостоятельно исправить эту ошибку (штраф, пеня)? Спасибо за помощь. Татьяна
Доброго ранку!

Суму утриманого ПДФО так і показуєте в звіті 1 ДФ за 3 квартал.

Дяуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Усик Юлия 21-10-2014 9:50

Здравствуйте, я являюсь предпринимателем на едином налоге 3 группа, плательщик НДС при внеплановой проверке было обнаружено налоговыми органами в "Декларации плательщика единого налога" суммы по строке 11 с учетом НДС. И уплачен налог на указанную сумму. Является ли это правонарушением и какие штрафные санкции предусмотрены? В тетради № 10 ошибочно небыли внесены суммы дохода, но налог был уплачен полностью с учетом этих сумм. Какими штрафными санкциями облагается это нарушение?
Доброго ранку!

За форму №10  не штрафується, а першу частину запитання потрібно конкретніше розписати.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Иван Юрьевич 21-10-2014 6:52

Здравствуйте! Я арендую в Черкассах маленькое помещение (20 м3) и занимаюсь выращиванием грибов для себя.Имеются излишки грибов,в виде 25-30 кг в месяц. Могу ли я их реализовывать без открытия частного предпринимателя? Читал что в органах местного самоуправления можно взять справку о своём праве на получение доходов от реализации своей продукции. Условия получения такой справки оговорены в законе о налогообложении дохода предприятий, п. 4, 3.36. Так ли это? Спасибо.
Доброго ранку!

Для вирощування своєї продукції Ви повинні мати земельний участок (пай) для ведення підсобного господарства.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 21-10-2014 0:7

Доброї ночі, здавала звіт за 2 квартал та не вказала у ньому дату звільнення працівника. Чи можу я вказати цю дату у звіті 1дф за ІІІ квартал?
Доброго ранку!

Ні. Подаєте уточнюючий за 2 квартал з вірними днаними п звільненому працівнику.

Дякуємо за запитання

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 20-10-2014 9:56

Якщо подавати уточнюючий розрахунок по 1-ДФ, чи будуть нараховуватись штрафні санкції?
Якщо нарахування по ПДФО не змінюються, штраф за уточнення не подається.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 20-10-2014 9:40

Здравствуйте! 16 октября я задавала вам вопрос по отображению в 1-ДФ сум снятых в казначействе обязательств перед поставщиком- частным предпринимателем. Когда можно получить ответ?
Доброго ранку!

Подайте уточнюючий по 1ДФ.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

оксана 17-10-2014 11:33

Доброго дня! Наше підприємство займається добуванням каменю.У 2 кварталі був видобуток каменю та часткова реалізація його.ми подали податковий розрахунок за 2 квартал і сплатили податок на надра з видобутку.У 3 кварталі не було видобутку а була лише реалізація залишків продукції.Чи потрібно подавати у 3 кварталі розрахунок за використання надрами з реалізованої продукції?Чи потрібно подавати пустий розрахунок? Дякую за допомогу.
 Незалежно від того, чи провадив платник плати за користування надрами для видобування корисних копалин господарську діяльність у звітному періоді, він зобов’язаний подати до органу доходів і зборів податкові розрахунки з плати за користування надрами для видобування корисних копалин з відповідними додатками, в тому числі і за податкові періоди, в яких не здійснювалась господарська діяльність.
     У податковому розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин та додатках 1 - 2 до нього підлягають заповненню обов’язкові реквізити та всі рядки розділів з урахуванням приміток. У разі відсутності показників рядок прокреслюється.
     Податковий розрахунок з плати за користування надрами для видобування корисних копалин та додатки 1 і 2 до нього повинні бути підписані керівником (або фізичною особою-підприємцем) та головним бухгалтером.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина Трубченко, гл.бухгалтер ООО "АКВАТОП" 16-10-2014 16:55

Чи вважається податкова накладна, виписана не на дату першої події, виписаною з порушенням? Як правильно не втратити податковий кредит, якщо постачальник податкову накладну надав, але вона виписана не на дату першої події - у реєстрі податкових накладних та додатку 8 слід відобразити цю податкову накладну чи платіжне доручення?
Доброго дня! Вказана Вами податкова накладна вважається виписаною з порушеннями. Щоб не втратити право на податковий кредит необхідно подати до податкової декларації додаток № 8, в якому відобразити цю податкову накладну та статтю ПКУ, що порушено (п.201,10 ст.201 ПКУ)

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Трубченко Ирина Витальевна, главный бухгалтер ЧП "Долина Плюс" 16-10-2014 14:41

Наше предприятие работает с поставщиком товаров на условиях предоплаты. Но налоговые накладные они выписывают датой не первого события - получения денег, а по второму событию - отгрузке товаров. Объясняют это тем, что у них очень большое предприятие и нет возможности отследить по всем покупателям первое событие. Является ли для нашего предприятия нарушением, если мы включим в налоговый кредит налоговые накладные, выписанные вышеуказанным способом и какие санкции к нам могут применить? Спасибо.
Доброго дня! Так, це буде порушенням ПКУ. У випадку, якщо по декларації задекларовано до сплати суму ПДВ в бюджет, то сума податкового кредиту по вказаних податкових накладних буде донарахована фіскальною службою як основний платіж та застососвано штрафну санкцію в розмірі 25 або 50%. та нараховано пеню за несвоєчасну сплату до бюджету.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 16-10-2014 10:31

Здравствуйте! Вопрос по 1-ДФ. У нас бюджетная организация. В декабре 2013 года по учету мы отобразили накладные на товар от предпренимателя, зарегистрировали их в казначействе для оплаты. Соответственно по 1-ДФ суммы по этих накладных отобразили в графе 3а. До сегодняшнего времени накладные не были оплачены казначейством, все это время товар сохранялся у поставщика на ответственном сохранении. Сейчас стало известно, что деньги не будут выделены из бюджета для платы этого товара, мы сняли наши обязательства в казначействе и дали проводку в своем учете "красное сторно" по этих суммах. Вопрос: как это красное сторно отобразить в 1-ДФ?
Доброго дня! Вам необхідно подати уточнюючий розрахунок за формою 1-ДФ за 4 квартал 2013 року (якщо нарахування відображено в цьому періоді). Для цього  у розрахунку Вам необхідно повторити рядок, який необхідно видалити та у графі 9 указати ”1” - на вилучення рядка.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Владимир частный предприниматель 15-10-2014 23:41

Получил рішення про застосування фінансових санкцій за продажу пива несовершенно летнему.Инцидент бил как оказалось в апреле 2013 я об этом не знал а решение пришло только сейчас.Время обжалования протокола уже прошло а протокол оказалось бил составлен работниками МВД с нарушениями так как несовершеннолетний которго они привезли для контрольной закупки по указаных адресах не проживал никогда и в учебном заведении которое указано в протоколе никогда неучился .В место копии паспорта бил ксерокс свидетельства о рождении.Из слов продавцов они решили мне не говорть так как им предложили самим решить этот вопрос. Милиционера которий проводил провеку с этого района понизили и кудато перевели.Что делать куда обращаться или платить штраф придется неиизбежно
Доброго дня!

Процесуальним документом, який фіксує закінчення стадії порушення адміністративної справи, є протокол. У протоколі зазначаються місце, час та сутність вчиненого проступку. Особа, яка складає протокол, повинна ретельно розібратися в характері правопорушення і вірно кваліфікувати дії винного. В протоколі має бути зазначено обставини, що підтверджують вчинення адміністративного проступку та свідчать про його характер. В протоколі повинна бути зазначена конкретна стаття КУпАП або інший нормативний акт, який передбачає адміністративну відповідальність за вчинене порушення. Також повинні міститися в протоколі обставини, що характеризують особу правопорушника: прізвище, ім’я, по батькові, вік, майновий стан, місце проживання та роботи, документ, що посвідчує особу. Особа правопорушника посвідчується паспортом, посвідченням водія чи іншим документом. Якщо в правопорушника немає відповідних документів і відсутні свідки, які могли б повідомити необхідні дані про нього, він може бути доставлений в орган міліції, пункт охорони правопорядку або приміщення виконкому селищної, сільської ради для встановлення особи та складання протоколу. Важливе значення має зазначення в протоколі точного віку винного, тому що справи про адміністративні правопорушення, вчинені неповнолітніми, розглядаються в суді. У протоколі  зазначаються дата і місце складення, посада, прізвище, ім’я і по батькові особи, яка склала протокол, прізвища та адреси свідків і потерпілих (якщо вони є). Відсутність відомостей про особу, що склала протокол, робить його недійсним, тому що невідомо, чи мала вона необхідні повноваження для здійснення таких дій. Протокол засвідчується декількома підписами. Насамперед він повинен бути підписаний особою, яка його склала, а також особою, яка вчинила правопорушення. При наявності свідків і потерпілих протокол підписується також ними. 

Пропонуємо Вам звернутись безпосередньо до контролюючого органу, посадова особі якого склала відповідний протокол.

Дякуємо за запитання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...