Налоговая справка ГФС

ПП Меренга 22-11-2013 14:58

Добрый день. У меня такой вопрос предприятие не осуществляет хоз.деятельность. Необходимо ли ежемесячно сдавать отчет.
"Інтернет-конференція"

     Відповідно до п. 2.13 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Порядок № 454), який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20» вересня 2013 року за № 1628/24160 якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів ними не подається.
     Фізичні особи - підприємці зобов’язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб - підприємців, зазначених у пункті 3.3 розділу III цього Порядку № 454 (п. 2.14 розділу ІІ Порядку № 454).
     Згідно з п. 3.3 розділу III Порядку № 454 фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Звіт зазначеними особами не подається.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олеся 22-11-2013 14:29

Доброго дня, Уточніть будь ласка,якщо я вірно зрозуміла то ЮРИДИЧНА особа на єдиному податку (4 гр.) може Не проводити готівкові розрахунки через касовий апарат, а достатньо виписувати ПКО та ВКО за місцем знаходження каси підприємства.
Дякуємо за запитання! Пунктом 1 ст. 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями (далі – Закон №265) визначено, що при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Світлана 22-11-2013 12:38

З 1 вересня 2013 року набирає чинності постанова Правління Національного банку України від 6 червня 2013 року № 210 “Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою”, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 2 липня 2013 року за № 1109/23641 (далі – Постанова № 210). Якщо нашому підприємству ФОП постачає продукцію і протягом року сума перевищує 150 000,грн - оплату проводимо готівкою, так. як дана ФОП не має рахунків у банку. На скільки правомірні наші дії
Дякуємо за запитання! З 1 вересня 2013 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 6 червня 2013 року № 210 “Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою”, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 2 липня 2013 року за № 1109/23641.Відповідно до п.1 Постанови № 210 встановлюється обмеження для готівкових розрахунків для фізичної особи  з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи,  послуги) у розмірі 150 000 (ста п'ятдесяти тисяч) гривень.Що стосується готівкових розрахунків між підприємством (підприємцем), то протягом одного дня обмеження  в готівкових розрахунках становить 10 000 грн.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Катерина 22-11-2013 11:30

В доповнення до запитання мене цікавить чи окис вуглецю та оксид вуглецю це спорідненні поняття чи різні, якщо це відноситься до викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин СТАЦІОНАРНИМИ джерелами забруднення в ст. 243.1 ставка на вуглецю окис є, а чи можливо сюди віднести оксид вуглецю??? Дякую
Окис вуглецю та оксид вуглецю це спорідненні поняття.

Щодо оксиду вуглецю, то Податковим кодексом передбачено різні ставки екологічного податку для окису вуглецю і для двоокису вуглецю. Вам необхідно чітко визначитися, яка саме сполука вуглецю із киснем має місце у Вашому випадку.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 22-11-2013 10:55

Доброго дня, У мене така ситуація: 5 місяців тому, я викупила приміщення, як фіз особа(дані приміщення належала юр.особі-їх було було арестовано і виставлено на аукціон). На сьогоднішній день я вже виробила право власності на дані приміщення. Проте до мене звернувся директор цієї юрособи і надав документи--на юридичну адресу цих приміщень він зареєстрував своє власне приватне підприємство(зареєстроване 8 місяців тому). Отже на сьогоднішній день- по адресу викуплених мною приміщень-знаходиться ще одне підприємство, раніше мене ніхто про це не повідомляв, жодної вивіски- не було і фактично ніяких робітників даного підприємства на території я не бачила. Підкажіть будь ласка, на скільки правомірно дане підприємсво зареєстроване за цією адресою, та які мої дії? Дякую за допомогу
Зверніться будь-ласка до державного реєстратора, тому що для державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи власником (власниками), уповноваженим ним (ними) органом чи особою (заявником) особисто або поштою (рекомендованим листом) подається пакет документів, одним з яких є підтвердження  місцезнаходженням суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи на дату державної реєстрації це може бути місцезнаходження (місце проживання) одного із засновників або місцезнаходження за іншою адресою, яка підтверджується договором, що передбачає передачу засновнику у власність або користування приміщення, частини приміщення (договір купівлі-продажу, міни, дарування, оренди, лізингу, безоплатного користування майна, про спільну діяльність, установчий договір тощо).

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Федорівна 22-11-2013 10:35

Доброго дня! Пенсіонер за віком платник ЄП, 3 група без ПДВ, звільнений від сплати ЄСВ, то і звітність по ЄСВ за себе за рік подавати йому не потрібно? Дякую.
 Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе ЄВ, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
     Звіт зазначеними особами не подається (п. 3.3 розділу ІІІ Порядку № 454).

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Катерина 21-11-2013 16:59

Підкажіть будь ласка по екологічному податку до якої групи відносити метан та вуглецю оксид та які ставки податку до них застосовувати. Дякую
Шановна пані Катерина!

Метан відноситься до вуглеводнів.

Щодо оксиду вуглецю, то Податковим кодексом передбачено різні ставки екологічного податку для окису вуглецю і для двоокису вуглецю. Вам необхідно чітко визначитися, яка саме сполука вуглецю із киснем має місце у Вашому випадку.

Щодо ставок екологічного податку, то статтями 243-248 розділу VIIІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлені ставки екологічного податку, а саме:
     ставки податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (ст. 243 ПКУ);
     ставки податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення (ст. 244 ПКУ);
     ставки податку за скиди забруднюючих речовин
у водні об’єкти (ст. 245 ПКУ);
     ставки податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (ст. 246 ПКУ);
     ставки податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (ст. 246 прим.1 ПКУ);
     ставки податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) (ст. 247 ПКУ);
     ставки податку за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (ст. 248 ПКУ).
     Пунктом 4 розділу XIX «Прикінцеві положення» ПКУ передбачено, що Кабінет Міністрів України щорічно до 1 червня вносить до Верховної Ради України проект закону про внесення змін до ПКУ щодо ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, із екологічного податку.     
     Водночас відповідно до п. 2 підр. 5 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ за податковими зобов’язаннями з екологічного податку, що виникли:
     з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2012 року включно ставки податку становлять 50 відсотків від ставок, передбачених ст.ст. 243, 244, 245 і 246 ПКУ;
     з 1 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року включно ставки податку становлять 75 відсотків від ставок, передбачених ст.ст. 243, 244, 245, 246 ПКУ;
     з 1 січня 2014 року ставки податку становлять 100 відсотків від ставок, передбачених ст.ст. 243, 244, 245 і 246 ПКУ.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Аня 21-11-2013 14:39

Добрий день! Підкажіть будь-ласка фізична особа-підприємець спрощенець 2 групи платників єдиного податку, планую здійснювати послуги оформлення заказів, щодо міжміських пасажирських перевезень( тобто знаходити заказчиків та передавати їх замовлення іншим фізичним-особам підприємцям, які здійснюють пасажирські перевезення). Який вид діяльності правильно вибрати з справочнику КВЕД???
Шановна пані Анна! Із видом економічної діяльності Вам необхідно визначитися самостійно. Можливо Ваша діяльність  передбачена класом  52.29 - Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Цей клас включає:

·      експедицію вантажів

·      організацію перевезень залізничним, автомобільним, водним або авіаційним транспортом

·      організацію групових або індивідуальних відправлень вантажів (у т.ч. вивіз і доставку вантажів, а також компонування партій)

·      видачу й одержування транспортної документації та накладних

·      діяльність митних брокерів

·      діяльність суднових брокерів і агентів з фрахтування місць для авіаційних вантажних перевезень

·      посередництво з фрахту вантажного місця на судні або в літаку

·      вантажно-розвантажувальні роботи, наприклад, тимчасове пакування задля збереження вантажу під час транзитних перевезень, перепакування, вибірковий контроль та зважування вантажу тощо

Перегляньте посилання : http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/52/KVED10_52_29.html

 

А можливо Вам підійде клас 63.30.0 - Послуги з організації подорожувань.

Цей підклас включає:

·      туристичну діяльність: реалізацію та надання комплексу туристичних послуг, до складу яких входять послуги перевезення, послуги розміщення, консультації та планування маршрутів, організація індивідуальних подорожей та інші туристичні послуги (відвідування об'єктів культури, організація відпочинку та розваг, реалізація сувенірної продукції тощо)

·      посередницьку діяльність турагентів з реалізації туристичного продукту туроператорів

·      діяльність екскурсоводів (гідів)

·      продаж та резервування квитків з будь-якою метою (відпустка, відрядження тощо) для подорожування на всі види транспорту

Перегляньте посилання :

http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2005/63/30/KVED05_63_30_0.html

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга Шеремет 21-11-2013 14:28

Добрый день. Я зарегистрировалась как СПД у регистратора. В налоговой еще не регистрировалась. В связи с появившемися проблемами (заболела мать, все средства идут на ее лечение) понимаю, что в ближайшее время я не буду начинать вести бизнес. Как правильно поступить?..закрывать СПД, но по сути я еще и не зарегистрировалась до конца .. можно как-то отсрочить оплату налогов в связи с отсутствием бизнеса? как выйти из этой ситуации?
Шановна пані Ольга!

Із моменту Вашої реєстрації у державного реєстратора Ви є фізичною особою — підприємцем. Відомості про Вашу реєстрацію у Міндоходів вже є. Необхідно лише заповнити заяву про взяття Вас на облік як платника податків.

Далі Вам треба знати, що відповідно до пп. 177.5 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ), фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
     Таким чином, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування повинна надавати за результатами календарного року податкову декларацію про доходи, незалежно від того чи проводилась протягом звітного року підприємницька діяльність чи ні.

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.     
     Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі, а саме:
     - виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
     - виручка в натуральній (негрошовій формі);
     - суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Володимир 21-11-2013 12:11

Підкажіть будь ласка.якщо в мене є КВЕД на "іншу роздрібну інтернет торгівлю" чи можу я під цей квед підписати інтернет-магазин спортивного харчування
Шановний пане Володимир!

Можливо, Вам підійде клас 47.91 - Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет.

Цей клас включає роздрібну торгівлю через фірми посилкової торгівлі, через мережу Інтернет, тобто торговельну діяльність, де покупець здійснює свій вибір на основі рекламних оголошень, каталогів, інформації, наданої на веб-сайтах, макетах або будь-якій іншій рекламній продукції та робить своє замовлення поштою, телефоном або через мережу Інтернет (зазвичай за допомогою спеціальних засобів, розміщених на веб-сайті). Продукт, що купується, може бути або безпосередньо скачаний з Інтернет-сайту, або доставлений покупцеві.
Цей клас включає:
роздрібну торгівлю будь-якою продукцією через фірми посилкової торгівлі
роздрібну торгівлю будь-якою продукцією через Інтернет

Цей клас також включає:
прямий продаж за допомогою телебачення, радіо та телефону
Інтернет-аукціони роздрібної торгівлі
 

Перегляньте посилання :

http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/47/KVED10_47_91.html

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 20-11-2013 21:19

Доброго дня, Я ФОП на 2 групі, В 2013 році при сплаті єдиного податку у мене вийшла недоплата за кожен місяць по 10 гривень, Податкова виставляє мені штрафні санкції у розмірі 50% від суми щомісячного податку Прошу поясніть,будь ласка, чому так.
Доброго дня!

Згідно п. 122.1, ст.122 ПКУ - Несплата (неперерахування) фізичною особою - платником єдиного податку, визначеною підпунктами 1 і 2 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу, авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку відповідно до цього Кодексу.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Роман 20-11-2013 15:47

Скажите пожалуйста что обязан сделать гражданин Украины если он выиграл крупную суму в казино за рубежом и перевел выигрыш себе на банковскую карточку что бы не иметь проблем с налоговой?
Доброго дня!

Грошові перекази отримані громадянином України на поточні чи карткові рахунки з джерелом походження за межами України розглядаються, як іноземні доходи. Тому, такі доходи підлягають оподаткуванню за результатами подання річної податкової декларації та за ставками 15 або 17 відсотків.

Нагадуємо, якщо місячний дохід перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, то ставка 17% встановлюється до суми такого перевищення.

Оподаткування доходів отриманих з джерел за межами України регулюється п.170.11 ст.170 ПКУ.

А також подати декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня наступного після отримання доходу року.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...