Налоговая справка ГФС
Оксана Васильевна 16-10-2013 15:50
Відповідно до Наказу ДПС України від 15 травня 2012 року N 420 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо комплексного відпрацювання сум ПДВ, які формують податковий кредит за податковими накладними, не зареєстрованими в ЄРПН" платник має право вжити заходів щодо самостійного виправлення помилки платником ПДВ шляхом коригування РПН методом "сторно" на підставі п. 1 Порядку N 1002 (за необхідності - надання уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ за відповідний період на підставі ст. 50 та п. 201.6 ст. 201 ПКУ) (наприклад, шляхом направлення посадовим особам СГД інформаційного листа із відповідними пропозиціями коригування РПН).
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Таміла 16-10-2013 15:47
Відповідно до п. 233.1 ст. 233 База оподаткування визначається:
- для колісних транспортних засобів:
а) для мотоциклів, легкових автомобілів (крім легкових автомобілів, обладнаних електродвигуном), автобусів (у тому числі мікроавтобусів), тракторів, вантажних автомобілів (у тому числі сідельних тягачів, інших спеціалізованих та спеціальних вантажних транспортних засобів, інших колісних транспортних засобів) - за об'ємом циліндрів двигуна в куб. сантиметрах;
{ Підпункт "а" підпункту 233.1.1 пункту 233.1 статті 233 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3609-VI від 07.07.2011 }
б) для легкових автомобілів, обладнаних електродвигуном, - за потужністю двигуна в кВт
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Сергій 16-10-2013 14:58
Даний розрахунок не впливає на ваші податкові зобовязання.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Оксана Федорівна 16-10-2013 14:44
Відповідно до п.240.1. ст.240 ПКУ платниками екологічного податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:
- викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;
-скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти;
- розміщення відходів (крім розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання);
- утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);
- тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.
Платниками податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, а також громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу пересувними джерелами забруднення у разі використання ними палива.
Враховуючи розяснення Міністерства екології та природних ресурсів, в даному випадку, за умов укладення договору із спеціалізованою організацією на вивіз відходів, за умови розміщення відходів у контейнері, особи (зокрема ФОП) не є платниками екологічного податку та й відповідно не зобовязані подавати щоквартальну звітність по екологічному податку.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
людмила 16-10-2013 14:12
Повідомляємо, що реквізити по сплаті Єдиного соціального внеску Ви можете дізнатися на сайті Міністерства доходів і зборів України або зателефонувати до податкової в якій Ви зареєстровані.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Елена. Бухгалтер ЧП "Профинструмент" 16-10-2013 12:26
Якщо це документальна невиїзна перевірка, то відповідно до п.79.2 ст. 79 ПКУ рішення керівника органу державної податкової служби, оформленого наказом, надсилається платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про врученням або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Inna 16-10-2013 11:16
Повідомляємо, що реквізити по сплаті Єдиного соціального внеску Ви можете дізнатися на сайті Міністерства доходів і зборів України або зателефонувати до податкової в якій Ви зареєстровані.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталія Дмитрівна 16-10-2013 10:51
Статутний фонд — це сукупність грошових коштів та майна, необхідних для організації та початку функціонування підприємства (фірми). Статутний фонд створюється внесенням вкладів засновниками (учасниками) і може поповнюватися за рахунок прибутку від господарської діяльності підприємства, а в разі потреби й за рахунок додаткових вкладів учасників, у тому числі спонсорів. Вкладом до фонду можуть бути усі види майна — будівлі, споруди, обладнання та інші матеріальні цінності; кошти засновників (учасників), у тому числі й у вільно конвертованій валюті; усі види майнових прав — на користування землею та іншими природними ресурсами, різними майновими об'єктами, а також на використання винаходів, «ноу-хау», інших об'єктів інтелектуальної власності та інші права, що не належать до майнових, але мають товарну вартість.
Отже, збільшити статутний фонд Ви можете за рахунок внесених власних коштів вкладників або за рахунок прибутку від здійснення господарської діяльності.
Виталий 16-10-2013 9:57
По єдиному податку сплачується 5 % з тієї суми, яка надходить на розрахунковий рахунок. Відповідно до Закону України від 08.07.10р. №2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування" та Наказу Міндоходів України від 09.09.13р. №455 "Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування" єдиний соціальний внесок розраховується (якщо інші договори не заключені) 34,7 % від мінімальної заробітної плати (1147 * 34,7% = 398,01 грн. за місяць).
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталия 15-10-2013 18:44
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Юрій 15-10-2013 15:58
Посадо́ва осо́ба — особа, в якої наявні організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції
Організаційно-розпорядчі обов'язки - це обов'язки по здійсненню керівництва галуззю промисловості, трудовим колективом, ділянкою роботи, виробничою діяльністю окремих працівників на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності.
Такі функції виконують, зокрема, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних, колективних чи приватних підприємств, установ і організацій, їх заступники, керівники структурних підрозділів (начальники цехів, завідуючі відділами, лабораторіями, кафедрами), їх заступники, особи, які керують ділянками робіт (майстри, виконроби, бригадири тощо).
Адміністративно-господарські обов'язки - це обов'язки по управлінню або розпорядженню державним, колективним чи приватним майном (установлення порядку його зберігання, переробки, реалізації забезпечення контролю за цими операціями тощо).
Такі повноваження в тому чи іншому обсязі є у начальників планово-господарських, постачальних, фінансових відділів і служб, завідуючих складами, магазинами, майстернями, ательє, їх заступників, керівників відділів підприємств, відомчих ревізорів та контролерів тощо.
Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталья 16-10-2013 17:3
Відопвідно до п.201.1 ст.201 розділу V ПКУ України у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:
а) порядковий номер податкової накладної;
б) дата виписування податкової накладної;
в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
г) податковий номер платника податку (продавця та покупця);
ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;
д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;
Для фізичної особи підприємця в графі "повна або скорочена назва" вказується найменування відповідно до виписки з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
На платника ПДВ, який виписав податкову накладну може чекати адміністративна відповідальність за порушення встановленого порядку ведення податкового обліку, передбачена статтею 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (до 170 грн.).
А ось отримувач товарів, у разі якщо у податковій накладній будуть відсутні або неправильно заповнені обовязкові реквізити, передбачені пунктом 201.1 ПКУ, або податкова накладна (у разі необхідності) не буде зареєстрована у Єдиному реєстрі податкових накладних може втратити право на податковий кредит. Єдиний спосіб для отримувача товарів чи послуг уникнути покарання, подати скаргу на свого постачальника.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області