Налоговая справка ГФС

Оксана 14-01-2013 11:33

где получить ключ для электронной отчетности? 13levchenko@gmail.com
Доброго дня!

Вичерпна інформація  щодо ключів електронного підпису присутня на сайті http://www.cskidd.gov.ua/

адреса в Черкаській області




Відділ реєстрації користувачів при ДПС у Черкаській області


Поштова адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235, 1-й пов., каб. 108-109.
тел.: (047) 233-91-77

ДПІ у Черкаському районі

Юлия 14-01-2013 10:40

ПІДПРИЄМСТВО ТИМЧАСОВО ЗБЕРІГАЄ СПИСАНІ ЛЮМІНІСЦЕНТНІ ЛАМПИ ДО ПЕРЕДАЧІ ЇХ ІНШОМУ ПІДПРИЄМСТВУ НА УТИЛІЗАЦІЮ. СПЕЦІАЛЬНО ВІДВЕДЕНОГО МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЛАМП НЕ МАЄ. ЧИ Є ПІДПРИЄМСТВО ПЛАТНИКОМ ЕКОЛОГІЧНОГО ПОДАТКУ ЗА ТИМЧАСОВЕ РОЗМІЩЕННЯ ВІДХОДІВ (ЛЮМІНІСЦЕНТНИХ ЛАМП )? ЧИТАЮЧИ НАКАЗ ДПС УКРАЇНИ № 258 ВІД 16.12.2011 РОКУ (ПЕРЕДОСТАННІЙ АБЗАЦ) ТО НІ.
Доброго дня!

Відповідно до Узагальнюючої податкової консультації щодо сплати екологічного податку, що справляється за розміщення побутових відходів, затвердженої наказом ДПС України від 16.12.11 № 258 (далі – узагальнююча податкова консультація), основне призначення спеціально відведених місць чи об’єктів – видалення відходів шляхом захоронення або знешкодження, тобто проведення остаточних операцій видалення. Місця тимчасового зберігання відходів, наприклад, для тимчасового зберігання небезпечних відходів перед передачею на знешкодження або утилізацію спеціалізованим організаціям, контейнери або урни для збирання побутових відходів не є місцями їх остаточного видалення і не відносяться до спеціально відведених місць чи об’єктів.
     Отже, платниками екологічного податку за розміщення побутових відходів є лише ті суб’єкти господарювання, що розміщують їх у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, на використання яких отримано відповідний дозвіл спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища або його органів на місцях.

ДПІ у Черкаському районі

Оксана 14-01-2013 9:8

Я підприємець та медпрацівник з середньою освітою.Чи можу я відкрити кабінет гірудотерапії(лікування піявками).Яка повинна бути система оподаткування.Чи підскажіть де я можу проконсультуватись по цьому питанню?Дякую
Доброго дня!

Для фізичних осіб-підприємців не заборонено займатись медичною практикою із застосуванням спрощеної системи оподаткування або на загальних підставах.

Також зауважимо, що відповідно Закону України Про ліцензування певних видів господарської діяльності медична практика підлягає ліцезуванню.

Консультації щодо оподаткування можна отримати в ДПІ за місцем реєстрації або за телефоном гарячої лінії 0 800 501 007.

ДПІ у Черкаському районі

Евгений 13-01-2013 16:19

Если у меня в собственности две квартиры (60 и 30 кв.м.), как меня каснётся налог на недвижимость?
Доброго дня!

Відповідно до п. 265.4 ПКУ пільга надається для квартири - на 120 кв. метрів один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об'єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об'єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.

Тобто пільга надається до однієї квартири на ваш вибір, друга буде оподатковуватись відповідно законодавства.

 

 

ДПІ у Черкаському районі

Политов Дмитрий 13-01-2013 0:53

Хочу зарегистрироваться как частный предприниматель в Черкассах, но я гражданин Российской федерации. Куда обращаться и какие дополнительные документы нужны?
Доброго дня!

Для реєстрації підприємницької діяльності Вам потрібно звернутись до державного реєстратора за місцем проживання.

ДПІ у Черкаському районі

Ірина 12-01-2013 23:16

Чи обкладаються ПДВ кошти отримані комунальним підприємством з бюджету для погашеннязаборгованості за різницею в тарифах на теплову енергію ,яка виникла у зв"язку з невідповідністю фактичної ватості цих послуг у 4кв.2012р.
Відповідно до  абзацу 6 п. 188.1 ст. 180 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до бази оподаткування враховується вартість товарів/послуг, які постачаються за будь-які кошти (за виключенням суми компенсації на покриття різниці між фактичними витратами та регульованими цінами (тарифами) у вигляді виробничої дотації з бюджету та/або суми відшкодування орендодавцю - бюджетній установі витрат на утримання наданого в оренду нерухомого майна та комунальних послуг і енергоносіїв), та вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платникові податку безпосередньо отримувачем товарів/послуг або будь-якою третьою особою як компенсація вартості товарів/послуг, поставлених таким платником податку.

ДПІ у Черкаському районі

галина 12-01-2013 22:12

фіз особа передає, а підприємець за договором позики пріймає в безоплатне користувань нежитлове приміщення. питання - чи треба сплачувати податок на доходи фіз осіб (немає суми доходу то і несчего утримувати податок)? спасибі.
Доброго дня!

Податок нараховується на суму доходу, якщо доходу немає то і податок на доходи нараховувати непотрібно!

ДПІ у Черкаському районі

галина 12-01-2013 15:11

я предприниматель на ед.налоге. арендую помещение у физ.лица (не предпринимателя) . в данный момент у меня финансовые трудности поэтому арендодатель согласился заключит договор безоплатной аренды (то есть я не уплачиваю аренду за 6 мес) = возможен ли такой вариант и надо ли мне как то отчитываться по этому вопросу (начислять налог и т.д). спасибо
Добрий день!

Для платника єдиного податку 1-ї та 2-ї групи це ні на що не вплине.

ДПІ у Черкаському районі

Игор 12-01-2013 12:4

Скажите пожалуста какой штраф дадут за не здачю деклараций на протяжение года и не была видена книга о доходах, нету нового свидетельства.Подскажите что в такой ситуации нужно будет сделать в налоговой насколько ето серйозно или просто обойдется все штрафами.Зарание спасибо.
Доброго дня!

Вам потрібно замінити свідоцтво, зареєструвати книгу доходів в податковій.

У відповідності до п.120.1 статті 120 ПКУ "Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов"язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Такі самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання".

Згідно зі ст.121 ПКУ ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

ДПІ у Черкаському районі

Анна 12-01-2013 10:41

Дайте будь ласка відповідь на наступне запитання: Яка застосовується відповідальність до податкового агента за подання одночасно двух (і більше) звітних податкових розрахунків форми 1 ДФ за перший, другий, третий квартали 2012 року. Дякую
Добрий день!

Якщо звіти подані до закінчення граничного строку подання відповідної звітності, то не санкції не застосовується.

Якщо після закінчення відповідних термінів, то повторне подання (крім уточнюючих розрахунків) не повинно вважатись порушенням.

З повагою, Христинівська МДПІ

Христинівська МДПІ

Анна 12-01-2013 10:40

Дайте будь ласка відповідь на наступне запитання: Яка застосовується відповідальність до податкового агента за подання одночасно двух (і більше) звітних податкових розрахунків форми 1 ДФ за перший, другий, третий квартали 2012 року. Дякую
Доброго дня!

 Відповідно до ст.168 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст.167 Кодексу.
     Згідно з п. 176.2 ст.176 Кодексу податкові агенти, зобов’язані, зокрема, б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. ґ) нести відповідальність у випадках, визначених цим Кодексом.
     Пунктом 50.1 статті Кодексу передбачено, що у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ, а саме 1095 днів) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою, чинною на час подання уточнюючого розрахунку.
     Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.
     При цьому відповідно до ст. 111 Кодексу за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства застосовується фінансова і адміністративна відповідальність. Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.
     Пеня, визначена пп.129.1.1 п.129.1 ст.129 Кодексу, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті (п.129.4 ст.129 Кодексу).
     Також, п.119.2 ст.119 Кодексу передбачено, що неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
     Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.
Одночасно з цим, згідно і п. 112.1. ст. 112 Кодексу притягнення до фінансової відповідальності платників податків за порушення законів з питань оподаткування, іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не звільняє їх посадових осіб за наявності відповідних підстав від притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності.
     Згідно з ст.163 прим.4 Кодексу про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян, - тягне за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності у розмірі від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Враховуючи вищевикладене, у разі самостійного виявлення помилки щодо нарахованої та перерахованої до бюджету суми податку на доходи фізичних осіб до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність та пеня, а на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності застосовується адміністративна відповідальність.

З повагою, Христинівська МДПІ

Христинівська МДПІ

Ольга 12-01-2013 0:54

Питання, щодо заповнення книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фіз.особи-підприємці, крім осіб, щ обрали спрощену систему оподаткування. Поповнення СКР- потрібно включати у витрати?
Доброго дня!

Уточніть будь ласка призначення платежу!

Це поповнення пов’язане з веденням господарської діяльності?

ДПІ у Черкаському районі

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...