Налоговая справка ГФС

Юлия 21-06-2011 12:41

Добрый день. Подскажите, если наше коммунальное предприятие сдает в аренду помещение и за это получает арендую плату, но 30% от этой платы наше предприятие перечисляет в районный бюджет (по решение районного совета). Как такое перечисление отразить в декларации по прибыли?
На нашу думку - це Інші витрати.

Света 21-06-2011 11:51

графі 10 відображаються фактично понесені інші витрати, безпосередньо пов’язані з одержанням доходу, які не зазначені у графах 6 та 9, включаючи вартість оплачених виконаних робіт та наданих послуг. Наведіть приклад заповненя цього рядка. Там також вказувати акти виконаних робіт . Дякую . .Книга обліку і доходів на загальній системі
Щодо ведення Книги: Порядок ведення Книги обліку доходів та витрат фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування затверджений наказом ДПА України від 24.12.10 № 1025 (далі – Порядок). Відповідно до п. 3 Порядку ведення Книги обліку доходів та витрат (далі Книга) здійснюється у такому порядку: у графі 1 вказується дата заповнення. у графах 2 та 11 відображається сума нереалізованих товарних запасів, сировини, матеріалів тощо на початок та на кінець звітного податкового періоду (року), яка виводиться в грошовій формі, виходячи із ціни їх придбання. у графі 3 щоденно відображається фактично отримана сума доходу від здійснення діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік. У разі необхідності реєстрації нової Книги протягом звітного року записи в ній продовжуються наростаючим підсумком, а попередня Книга залишається у самозайнятої особи. до графи 4 записуються реквізити документа, який підтверджує понесені витрати, пов'язані з придбанням товарно-матеріальних цінностей, виконанням робіт та наданням послуг (номер, дата і назва документа). Документами, які підтверджують витрати, можуть бути, зокрема, товарно-транспортна та/або податкова накладна, платіжне доручення, фіскальний чек, акт закупки (виконаних робіт, наданих послуг) та інші розрахункові документи. у графі 5 відображається загальна вартість придбаних товарно-матеріальних цінностей. у графі 6 відображається сума витрат, яка безпосередньо пов'язана з отриманням доходу. у графі 9 відображаються витрати на оплату праці та нарахування на заробітну плату, понесені у звітному місяці. у графі 10 відображаються фактично понесені інші витрати, безпосередньо пов'язані з одержанням доходу, які не зазначені у графах 6 та 9, включаючи вартість оплачених виконаних робіт та наданих послуг. графа 12 розраховується як різниця між доходом від здійснення діяльності та документально підтвердженими витратами, пов'язаними із отриманням доходу. Враховуючи вищевикладене, фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування, які здійснюють декілька видів підприємницької діяльності (торгівля, послуги, виконання робіт), ведуть одну Книгу без здійснення розподілу на кожний вид діяльності.

Щодо Вашого запитання: скажіть, будь ласка, які саме витрати Ви хочете (або не хочете) включити до гр. 10? У чому суть?

Ирина 21-06-2011 11:5

являюсь ФЛП, в селе у меня есть магазин, сейчас хочу открыть еще один магазин в соседнем селе, мне сказали в налоговой, что я снова должен открыть новый патент, взять новые лицензии на торговлю спиртными напитками и табачными.Получается, что на каждую торговую точку должен быть свой патент и отдельно все лицензии?
На кожній окремій торговій точці Ви повинні мати окремий патент, ліцензію та касовий апарат.

Тетяна 21-06-2011 10:32

У зв’язку з вступом у дію Податкового кодексу України, відповідно до пункту 15 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення», просимо надати письмову податкову консультацію про те, чи являються об’єктом оподаткування податком на додану вартість з 1 січня 2011року по 1 січня 2014 року (чи проводиться нарахування податкових зобов’язань та податкового кредиту) по слідуючих господарських операціях, які проводить підприємство, а саме: 1) Закуповуємо деревину твердих листяних порід та фруктових порід різних розмірів, як сировину- без ПДВ, інші матеріали –сітку пропіленову, коробки картонні, нитки, етикетки, як пакувальний матеріал-з ПДВ. Для виготовлення готової продукції з вищеназваної сировини та матеріалів складаємо калькуляцію (включаючи витрати, які формують собівартість дров колотих, та дров колотих упакованих в сітки, промаркованих відповідними етикетками) , на підставі якої виготовляємо (пиляємо деревину на колоди довжиною 27-29 см, які рубаємо на поліна відповідного розміру, розкладаємо в пропіленові сітки, які зашиваємо та пришиваємо етикетку) «дрова дубові для мангалів, грилів ,камінів» упаковані в сітку пропіленову 0,02куб.м., та «дрова фруктові для мангалів, грилів,камінів» упаковані в сітку пропіленову 0,02куб.м. Вироблена готова продукція підлягає реалізації супермаркетам та іншим оптовим покупцям у виді ТОВ,ПП,ЗАТ,ВАТ. Просимо відповісти на питання: чи можемо ми вироблені нашим підприємством дрова колоті продавати покупцям по ціні з ПДВ?
 

Згідно пункту 15 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Платники податку, які здійснюють операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 ТН ЗЕД як на митній території України, так і на експорт, не мають права на формування податкового кредиту, якщо операції з постачання таких товарів (з урахуванням дати першої з подій, перерахованих у пункті 187.1 статті 187 Кодексу) здійснюватимуться ними на митній території України в період з 1 січня 2011 року до 1 січня 2014 року, тобто, в режимі звільнення від оподаткування.

При цьому, якщо за операціями з виготовлення чи придбання зазначених груп товарів в попередніх податкових періодах (до 1 січня 2011 року) було отримано податковий кредит, то при здійсненні операцій з постачання таких товарів суми податкового кредиту мають бути перераховані у відповідності з правилами, встановленими підпунктом 198.4 статті 198 Кодексу (дата коригування податкового кредиту в цьому випадку визначається за датою першої з подій, перерахованих у пункті 187.1 статті 187 Кодексу).

Наталия 21-06-2011 9:59

СФГ - це селянсько фермерське господарство
СФГ передбачає вирощування та реалізацію с/г продукції. А щоб відкрити власне кафе, Вам слід зареєструватись приватним підприємцем або відкрити мале підприємство (вид діяльності - харчування).

Cвета 20-06-2011 20:54

У графі 10 відображаються фактично понесені інші витрати, безпосередньо пов’язані з одержанням доходу, які не зазначені у графах 6 та 9, включаючи вартість оплачених виконаних робіт та наданих послуг. Наведіть придклад заповненя
Про який документ Ви ведете мову?

Раїса 20-06-2011 17:11

Скажіть,будь ласка, з чого почати, щоб набути статусу приватного підприємця. Чула, що тепер не треба реєструватися в органах міської влади.
У місті Черкаси слід починати реєстрацію приватним підприємцем з органів місцевого самоврядування.

Юлія Ю. 20-06-2011 17:0

Дякую за відповідь,ще одне питання-фізична особа не повинна ніяких довідок надавати, що вона не є підприємцем?
Така довідка надається фізичній особі лише для Пенсійного фонду.

Насоснікова Тетяна Василівна 20-06-2011 16:43

Наше підприємство не зважаючи на пункт 15 підрозділ 2 розділ ХХ ПКУ за пкріод з 01.01.2011 по 18.06.2011р провело реалізацію дров колотих з ПДВ. Тепер виявилось, що ми не повинні були нараховувати на дану реалізацію податкових зобов,язань. Поясніть будь-ласка яким чином ми можемо виправити допущену помилку.
 Відповідно до стаття 50 Податкового кодексу України,у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім митної декларації або обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Юлія Ю. 20-06-2011 13:23

Підприємство на загальній системі оподаткування купило у фізичної особи 2 мішка цементу,деякі запчастини б/в, склали акт закупки, перерахували ПДФО. В витрати по декларації маємо право включати вартість цих товарів (вони використані , не на складі)?
 Якщо товари (роботи, послуги), придбані у фізичної особи не підприємця, при цьому проведена сплата ПДФО з виплаченої суми, то вартість їх  включається у витрати. При цьому наголошуємо, що просто купівля матеріалів (робіт, послуг) не включається у витрати. Згідно ст..138.4 ПКУ витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

Оксана 20-06-2011 13:12

Податкова бажає, щоб ПДФО був сплачений, наприклад,із зарплати за травень, до 7 червня .У нас срок виплати зарплати 15 числа (по колдоговору), тоді ж ми і перераховуємо податок,разом з виплатою зарплати.Як нам бути? Підприємство надає транспортні послуги,по договорам з клієнтами вони повинні нам оплатити їх саме до 15 числа, ніяк не 7...Міняти всі договора? Які санкції за таке порушення нам "світять"?
 

Пунктом 168.1.1. ст. 168 Податкового кодексу визначено, що податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 Кодексу.

Відповідно до пп. 168.1.2. п.168.1 ст. 168 Кодексу податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.

Відповідно до пп. 168.1.4 п. 168.1 ст. 168 Кодексу якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Враховуючи вищевикладене, податок на доходи фізичних осіб сплачуються податковими агентами під час виплати оподатковуваного доходу платнику податку або у разі виплати доходу готівкою з каси чи у негрошовій формі, протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Наталия 20-06-2011 11:35

Я глава СФГ и хочу открыть кафе, но не разрешают его оформить на СФГ , а нужно открывать только ЧП. Оно ведь всё на меня оформлено. Почему это так?
Що таке СФГ?

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...