Налоговая справка ГФС

Людмила Пт. 20-06-2011 7:34

Купуючи товар у підприємця-єдинника, ми, підприємство на загальній системі,завжди маємо платити за нього ПДФО? Чи тільки тоді, як він не надасть відповідні док-ти(виписку з держреєстру)?
Цей момент детально описано у ст.177.8 ПКУ.

Любомира 19-06-2011 18:24

Добрий день! Підприємство на ЄП 10% надає послуги є касовий апарат . Питання : Чи можна з цих коштів виплачувати зарплату . видавати гроші у підзвіт. чи обовязково здавати у банк? Дякую.
Обов'язково здавати у банк.

Людмила 19-06-2011 15:6

Добрый день, я частный предприниматель на едином налоге,деятельность интернет -клуб и кафе,тоесть в одном зале игровой компьютерный клуб ,а в другой половине - кафе, какие необходимо иметь док-ты для осуществления нормальной деятельности,какой учет ведется, в каких док-тах ,Алкогольный напитков нет , только пиво,мороженое, и все в упаковках. Работаю первый год, понимаю что все иметь в порядке просто невозможно,за нарушения в учете или еще в чем-то какие штрафы. Спасибо.
Ми радимо Вам підійти у відділ масово-роз'яснювальної роботи податкової інспекції та отримати там детальну консультацію, оскільки є певні нюанси, про які можна довго пояснювати.

Александр Осин 19-06-2011 12:54

когда будет ближайший семинар для ФОП по Эдиному податку?
20.06.2011 року. о 10.00 год.

Олена 18-06-2011 0:4

ФОП на загальній системі оподаткування придбав акомулятор для здійснення господарської діяльності по міжнародним перевезенням, чи можна брати суму цієї запчастини на витрати?
Ви можете ставити цю суму на витрати. Але для цього потрібно здати старий акумулятор та в цьому ж періоді сплатити екологічний податок.

Любомира 17-06-2011 18:27

Добрий день! Юридична особа платник ЄП 10% заключило угоду на виконання будівельних робіт з приватним підприємцем ФОП . Питання : Чи будуть якісь наслідки з боку податкової, і чи відносимо такі послуги на витрати?Дякую. Вибачте може і не коректні питання , але тільки почали працювати на спрощені системі.
Почитайте ст. 138 та ст. 139 Податкового кодексу.

Леся 17-06-2011 16:30

Підкажіть, будь ласка, щодо оподаткування операцій з цінними паперами,п.153.8 ПКУ. Оскільки визначення терміну «витрати» не змінилося, чи буде перша подія при купівлі акцій? Чи щоб відобразити ці витрати потрібно буде чекати на їх продаж? Дякую.
 

Оподаткування доходів від операцій з цінними паперами згідно Податкового кодексу України не змінилося і чітко виписані у п.8 статті 153 цього ж кодексу.

 Під терміном "витрати" (п. 153.8) слід розуміти суму коштів або вартість майна, сплачену (нараховану) платником податку продавцю (у тому числі емітенту, крім придбання під час первинного розміщення) цінних паперів, деривативів або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав, як компенсація їх вартості. До складу витрат включається також сума будь-якої заборгованості покупця, яка виникає у зв’язку з таким придбанням.

Крім того, платник податку веде відокремлений облік фінансових результатів операцій з цінними паперами і деривативами в розрізі окремих видів цінних паперів, деривативів та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав. При цьому облік операцій з акціями ведеться разом з іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами.

І саме головне, якщо протягом звітного періоду витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів, деривативів, та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів, деривативів або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав цього ж виду протягом такого звітного періоду, від’ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами, деривативами або іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами цього ж виду наступних звітних періодів у порядку, визначеному статтею 150 цього розділу.

 Якщо протягом звітного періоду доходи від продажу кожного з окремих видів цінних паперів, деривативів та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав отримані (нараховані) платником податку, перевищують витрати, понесені (нараховані) платником податку внаслідок придбання цінних паперів, деривативів або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав цього ж виду протягом такого звітного періоду (з урахуванням від’ємного фінансового результату від операцій з цінними паперами, деривативами або іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами цього ж виду минулих періодів), прибуток включається до складу доходів такого платника податку за результатами такого звітного періоду.

 Тобто витрати по цінних паперах перекриваються лише доходами від них і не включаються до загальних витрат платника з метою визначення об’єкту оподаткування податком на прибуток.

Александр 17-06-2011 15:6

я физическое лицо, отношусь к сосновскому району. Подскажите номер счета, по которому нужно платить единый налог
сайт www.sta.ck.ua банер Інформація для платників -жителів Черкас.

Олександр 17-06-2011 12:23

А Ви що, написали заяву на закриття і продовжували здійснювати діяльність? Якщо це так, то Ви повинні в повному обсязі сплачувати всі податки і збори. Здійснювати діяльність не продовжую, просто ще не всі документи оформив на закриття. Чи потрібно було писати заяву якщо виручка перевищила 300000,00 грн. на реєстрацію платника ПДВ?
Так, Ви повинні були зареєструватись платником ПДВ і здавати відповідні звіти, доки не завершить процедура закриття.

Тетяна 17-06-2011 11:24

Приватне підприємство реалізує кінцевому споживачу алкогольні напої (в барі). Чи повенне ПП бути платником ПДВ?
 

Відповідно до пункту 181.1 статті 181 розділу V Кодексу та пункту 3 розділу III Положення під обов'язкову реєстрацію як платника податку на додану вартість підпадає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V Кодексу, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 тис. грн. (без урахування податку на додану вартість).

Тобто, особа (у т. ч. і новостворена), окрім особи, яка є платником єдиного податку, зобов'язана зареєструватись як платник податку на додану вартість після моменту фактичного здійснення операцій з постачання товарів/послуг, сума яких сукупно перевищує 300 тис. гривень. При цьому, укладення цивільно-правових угод (договорів) на постачання товарів/послуг в сумі, що перевищує 300 тис. грн., чи наявність наміру у особи здійснювати діяльність, за результатами якої буде перевищено обсяг, визначений пунктом 181.1 статті 181 розділу V Кодексу, не є підставою для реєстрації особи як платника податку на додану вартість відповідно до вимог зазначеного пункту Кодексу.

Водночас, згідно з вимогами підпункту 6 пункту 180.1 статті 180 розділу V Кодексу, під обов'язкову реєстрацію як платник податку на додану вартість підпадають ті особи, що проводять операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна, визначеного у статті 172 Митного кодексу України). При цьому реєстрація таких осіб як платників податку на додану вартість здійснюється незалежно від того, чи досягають вони загальної суми операцій з постачання товарів/послуг, визначеної пунктом 181.1 статті 181 розділу V Кодексу, а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує такі особи згідно із законодавством.

 

Світлана Малярчук, ТОВ "В.В.Ф." 17-06-2011 9:46

Добрий день. Розясніть будь ласка, з 01.04.2011р.чи підлягають амортизації ОЗ , придбані раніше, неоплочені поставщику і віднесені в попередньому періоді /2009р./ на ВД, як безоплатно отримані, в результаті списання кредиторської заборгованості зі сроком позовної давності, що минув. В декларації з податку на прибуток підприємства за 2009р. нарахований знос, що був у ВВ відкорегувала і надалі ВВ не зменшувала на суму амортвідрахувань таких ОЗ , що нараховувала в бухобліку. То, як бути далі, акщо вартість ОЗ визначена і знос теж нараховувався , чи потрібно збільшувати витрати в бухобліку. Завчасно дякую за відповідь.
Згідно п.1 статті 144 ПКУ амортизації підлягають витрати на придбання основних засобівмиЗ 01.04.2011 основні засоби для амортизації розподілятимуться на 16 груп, а нематеріальні активи – на 6 груп та амортизуватимуться 5-ма методами. Станом на 01.04.11 передбачено провести інвентаризацію основних засобів. Перевищення податкової вартості основних засобів над їх бухгалтерською вартістю формуватиме особливу групу, яка амортизуватиметься самостійно протягом 3-х років. Передбачено можливість нарахування амортизації на основні засоби, придбані платником податку на прибуток під час перебування на спрощеній системі оподаткування.

Насоснікова Тетяна Василівна 17-06-2011 8:51

ТОВ "ТПК "Регіон". Підприємство знаходиться на загальній системі оподаткування.Основний вид діяльності за КВЕД 51.39.0. Закуповуємо деревину без ПДВ, з якої виготовляємо дрова колоті (ріжемо, рубаємо, фасуємо в сітки) і реалізуємо в супермаркети та їншим споживачам з ПДВ. Хочу уточнити, чи обкладаються обороти по реалізації нашої продукції (реалізація дров колотих) ПДВ згідно ПКУ, чи також звільняєтьсяч тимчасово від ПДВ.
 Згідно пункту 15 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Платники податку, які здійснюють операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 ТН ЗЕД як на митній території України, так і на експорт, не мають права на формування податкового кредиту, якщо операції з постачання таких товарів (з урахуванням дати першої з подій, перерахованих у пункті 187.1 статті 187 Кодексу) здійснюватимуться ними на митній території України в період з 1 січня 2011 року до 1 січня 2014 року, тобто, в режимі звільнення від оподаткування.

При цьому, якщо за операціями з виготовлення чи придбання зазначених груп товарів в попередніх податкових періодах (до 1 січня 2011 року) було отримано податковий кредит, то при здійсненні операцій з постачання таких товарів суми податкового кредиту мають бути перераховані у відповідності з правилами, встановленими підпунктом 198.4 статті 198 Кодексу (дата коригування податкового кредиту в цьому випадку визначається за датою першої з подій, перерахованих у пункті 187.1 статті 187 Кодексу).

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...