Налоговая справка ГФС

маша 02-06-2015 14:14

Чи зберігається середня заробітна плата при призові на строкову службу (на 18 місяців) якщо призовник працював на постійному місці роботи?
Доброго дня! Ваше питання не відноситься до компетенції територіальних органів Державної фіскальної служби. З цим питанням Вам необхідно звернутись до Міністерства оборони та Міністерства соціальної політики.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 02-06-2015 12:35

Доброго дня. Можна щоб ФО – засновник ЮО застосувала пільгу зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до об’єкта житлової нерухомості, за адресою якого зареєстрована така ЮО?
Доброго дня! Відповідно до п.п. 266.4.2 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не надаються, зокрема, на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Пунктом 63.3 ст. 63 ПКУ визначено, що платники податків з метою проведення податкового контролю підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичної особи, відокремлених підрозділів юридичної особи, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Податковою адресою платника податків – ФО визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.
     Податковою адресою ЮО (відокремленого підрозділу ЮО) є місцезнаходження такої ЮО, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 Згідно з п. 1 ст.1 Закону України від 15.05.2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» зі змінами та доповненнями місцезнаходження ЮО – адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів ЮО чи закону виступають від її імені.

При цьому, відповідно до ст. 93 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями місцезнаходженням ЮО особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.
     Отже, ФО – засновник ЮО не може застосувати пільгу зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до об’єкта житлової нерухомості за адресою якого зареєстрована дана ЮО.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій 02-06-2015 12:34

Доброго дня! Я приватний підприємець, платник єдиного податку, третя група, 4%. Свій паспорт громадянина України загубив, зараз оформляю новий паспорт. Чи потрібно мені йти до державного реєстратора?Дякую.
Доброго дня! Оскільки Ваше питання не відноситься до компетенції територіальних органів Державної фіскальної служби, то радимо з цим питанням звернутись до Державного реєстратора.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Фізична особа 02-06-2015 12:32

Чи може СГ – ФО бути виробником алкогольних напоїв?
Доброго дня! Ліцензії на виробництво алкогольних напоїв видаються суб’єктам господарювання, які на момент подання заяви про видачу ліцензії є власниками або відповідно до інших не заборонених законодавством підстав володіють та/або користуються приміщеннями та обладнанням, що забезпечують повний технологічний цикл виробництва та алкогольних напоїв, за умови, що використання таких приміщень та обладнання здійснює тільки один суб’єкт господарювання.

Ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією видаються лише тим суб’єктам господарювання, які мають повний технологічний цикл виробництва, включаючи викурку і витримку (ст. 3 Закону № 481).

При цьому суб’єкти господарювання, виробничі цехи, дільниці, лабораторії та інші структурні підрозділи, які здійснюють виробництво і контроль за виробництвом алкогольних напоїв, підлягають обов’язковій атестації на відповідність вимогам, що встановлені чинними законодавчими актами України щодо забезпечення життя та здоров’я людей, охорони навколишнього природного середовища, повного технологічного циклу виробництва коньяку, алкогольних напоїв за коньячною технологією і тютюнових виробів, а також відповідність санітарним, пожежним, екологічним нормам і правилам (ст. 8 Закону № 481).

Враховуючи викладене, за умови виконання всіх вище перелічених вимог суб’єкт господарювання – фізична особа може надати заяву на отримання ліцензії на право виробництва алкогольних напоїв, а також документи, перелік яких наведено у ст. 3 Закону № 481. 
 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олег 02-06-2015 12:19

Яким чином перераховується військовий збір великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку?
  Доброго дня! Військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з пунктом 161 підрозділу 10 розділу XX ПКУ належить до доходів загального фонду Державного бюджету України (п. 29.2 ст. 29 БКУ). Пунктом 64.7 ст. 64 ПКУ передбачено, що великий платник податків, щодо якого центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, прийнято рішення про переведення на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків чи інший контролюючий орган, після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов’язки, передбачені ПКУ, за новим місцем обліку.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер Оксана Петрівна 02-06-2015 11:28

Як нам заповнити Звіт з єдиного внеску у разі отримання компенсації?
Доброго дня! Враховуючи, що з березня 2015 року за умови подання Звітів підприємствам надаються компенсаційні виплатиз бюджету в межах середнього заробітку мобілізованих працівників, які звільняються від сплати єдиного внеску, то такий дохід відображається у таблиці 1 Звіту з єдиного внеску, то такий дохід відображається у таблиці 1 Звіту з єдиного внеску тільки у рядку 1.1 з перенесенням у рядок 1.

У таблиці 6 до Звіту з єдиного внеску інформація про таких осіб відображається з обов’язковим зазначенням реквізитів:

11 “Місяць та рік, за який проведено нарахування”;

15 “Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця”;

17 “Загальна сума нарахованої заробітної плати/доходу (усього з початку звітного місяця)”.

Реквізити 18 та 19 у таблиці 6 до Звіту не заповнюються.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 02-06-2015 10:18

Чи треба утримувати військовий збір при нарахуванні дивідендів на користь фізичних осіб
Так, потрібно. Оскільки дивіденди, нараховані на користь фізичних осіб – резидентів (нерезидентів) включаються до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку, такий дохід підлягає оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5 відсотка. 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер Катерина Іванівна 02-06-2015 9:57

Доброго дня! Наше підприємство орендує у звичайної фізичної особи приміщення під офіс. Чи треба нам подавати 1ДФ?
Доброго дня! Орендуючи у фізичної особи, яка не є підприємцем, приміщення під офіс, інформацію про нараховані та виплачені такій особі доходи й суми утриманого з них податку підприємству потрібно вказати в податковому розрахунку за ф. №1ДФ. Окрім цього, до звіту необхідно включати інформацію щодо нарахованого та сплаченого військового збору.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП Одокієнко 02-06-2015 9:21

Я ФОП. Чи треба повідомляти податкову про те, що мною відкриті поточні рахунки в банку?
Доброго дня! Ні, фізичні особи – підприємці не мають обов’язку сповіщати податкову інспекцію про поточні рахунки, які вони відкривають в банку для провадження підприємницької діяльності. Таке повідомлення для ДПІ, де підприємець перебуває на обліку, має надіслати сам банк у день відкриття підприємцеві поточного рахунку.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

ольга 30-05-2015 10:59

Сколько будет стоить путевка
Доброго дня, Ольго.

Будь ласка, сформулюйте Ваше запитання більш детальніше та ширше. адже не цілком зрозуміло, про що саме йде мова.

Дякуємо, чекаємо на Ваше запитання.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлія 29-05-2015 16:23

Звернення до Корсунь-Шевченківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Черкаській області : БУДЬ ЛАСКА ВЧИТУЙТЕСЬ ДО ЗАПИТІВ!!! НА МОЄ ПИТАННЯ ВІД 29.05.2015Р. 11,06 ВИ ДАЄТЕ НЕ ПРАВИЛЬНУ ВІДПОВІДЬ! Я НЕ ПИТАЮ ЯК ВІДРЕДАГУВАТИ ПН. І ВЗАГАЛІ, НА ВАШУ ВІДПОВІДЬ " Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку: в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–"; в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+"."Я МОЖУ СКАЗАТИ ВАМ ТАКЕ - НЕ МОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ РК НА +, МОЖНА РЕЄСТРУВАТИ ТІЛЬКИ ПОДАТКОВУ НАКЛАДНУ. Я МОЖУ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВИ НЕ ПРАЦЮЄТЕ БУХГАЛТЕРАМИ, А МОЖЕТЕ ТІЛЬКИ ЦИТУВАТИ ЗАКОНИ, ТА ВИБАЧТЕ, АЛЕ Я ТЕЖ ВМІЮ ЧИТАТИ!!! Я ДО ВАС ЗВЕРНУЛАСЯ З КОНКРЕТНИМ ПИТАННЯМ, НА ЯКУ ВИ МЕНІ НЕ ДАЛИ ВІДПОВІДІ! ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ТО КРАЩЕ ВЗАГАЛІ НІЧОГО НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ!!! І ДО РЕЧІ -ЦЕ НЕ В ПЕРШИЙ РАЗ
В базі  загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу  ДФСУ відповідь на Ваше питання відсутня. На даний час Ваше питання знаходиться на розгляді в Департаменті методологічної роботи ДФСУ. Також пропонуємо Вам звернутися за роз"ясненням даного питання до ДФСУ за електронною адресою http://zir.minrd.gov.ua/.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

яков 29-05-2015 15:43

Как перейти с одной системи налогообложения на другую?
У разі, якщо фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування вирішила перейти на загальну систему оподаткування, їйнеобхідно не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подати до фіскальної служби заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування з відміткою про відмову від спрощеної системи оподаткування. Відповідно до пункту 298.1.4 ПКУ суб’єкт господарювання на загальній системі, може перейти на єдиний податок лише один раз протягом календарного року. Для цього треба подати заяву до ДФС не пізніше 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...