Налоговая справка ГФС

валентин 29-05-2015 15:42

Які потрібны документи для оформлення підприємця?
Перелік документів прописаний у статті 42 Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.05.2003 № 755-IV.

 Державний реєстратор, після отримання документів від фізичної особи та проведення реєстрації, направляє всю необхідну інформацію для взяття на облік до податкової служби. Податкова служба, на підставі інформації, отриманої від державного реєстратора, ставить підприємця на облік. Вказаний порядок прописаний у пункті 5 статті 43 Закону від 15.05.2003 № 755-IV.

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

шура 29-05-2015 15:41

чи потрібно на загальній системі подавати декларацію за 1 півріччя?
Якщо підприємець весь рік здійснював діяльність на загальній системі оподаткування, то за наслідком звітного року має бути подана Декларація про майновий стан і доходи, форма якої затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 № 793. За півріччя подавати непотрібно

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

даниил 29-05-2015 15:39

чи обовязково мені мати електронні ключі для подачі звітності в податкову?
Електронні ключі полегшать здачу звітів та зекономить ваший час.Ключі оформляються дуже швидко та безкоштовно.Спробуйте електронні ключі,переконайтесь в перевагах самостійно.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

nadia 29-05-2015 15:38

я,єдинщик 3 група чи обовязково мені касовий апарат з 01.07.2015
Платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій. Це визначено п. 296.10 ст.296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

 

 

Вимоги стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій набирають чинності:

- для платників єдиного податку третьої групи - з 01.07.2015;

- для платників єдиного податку другої групи - з 01.01.2016 (абз. 5 п. 1 розд. ІІ «Перехідні положення» Закону України від 28 грудня 2014 року № № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»).

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

марина 29-05-2015 15:36

нужен ли мне кассовый апарат у меня 2 група единого налога
платники єдиного податку у першому півріччі 2015 року не застосовують реєстратори розрахункових операцій, починаючи з 01.07.2015 року платники єдиного податку третьої групи крім платників (фізичні особи - підприємці), які здійснюють діяльність на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі застосовують реєстратори розрахункових операцій.

З 01.01.2016 року застосовують реєстратори розрахункових операцій всі платники  єдиного  податку крім платників  першої групи, а також другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлія 29-05-2015 11:6

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, як в зареєстрованому в 2015р. коригуванні (на податкову накладну 2013р.) на мінус виправити ІПН покупця, якщо в ІПН пропущена спочатку номера цифра 0 (нуль)? В 2013р. ПН (на яку робиться коригування) зареєстрована в ЄДР з імпортним товаром теж без нуля. Покупець тоді не звернув на це уваги, а тепер каже, що так не можна. Хоча при цьому через витяг РК прийшов до них. Дякую, сподіваюсь на швидку відповідь.
Згідно листа ДФС від 17.02.2015 року №5292 починаючи з 1 січня 2015 року у випадку допущення помилки в реквізитах податкової накладної, складеної як до 1 січня 2015 року так і після зазначеної дати, платник податків на дату виявлення зазначеної помилки має право скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної, в якому всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторюються, а реквізит, в якому допущено помилку, заповнюється без помилок. У цьому випадку графи з 1 по 13 розрахунку коригування не заповнюються (залишаються пустими).

Помилка, допущена в номері чи даті податкової накладної, не може бути виправлена шляхом подання розрахунку коригування (пункт 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за №1235/26012, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 13 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 102/26547).

Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку:

в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–";

в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+".

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олександр 29-05-2015 9:56

Добрий день. Родич поїхав закордон і вислав на мою карту 1000 доларів США.Повернувшись в Україну я йому віддав ці гроші. Я повинен декларувати їх та сплатити якись податок?
Кошти, перераховані з-за меж України на поточні або карткові рахунки громадян, вважаються іноземними доходами. Перекази, отримані з-за кордону від родичів чи інших фізичних осіб, підлягають оподаткуванню і при їх отриманні громадянин повинен подати річну декларацію, у якій указати отриману суму та, відповідно, сплатити з неї податок на доходи фізичних осіб.

Під іноземним доходом для цілей оподаткування слід розуміти дохід, отриманий від джерел за межами України, тобто будь-який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності за межами митної території України, уключаючи (п.п. 14.1.55 ПКУ): — проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів; — спадщину; — подарунки; — виграші; — призи; — доходи від виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими та трудовими договорами; — доходи від надання резидентам в оренду (користування) майна, розташованого за межами України; — доходи від продажу майна, розташованого за межами України; — дохід від відчуження інвестиційних активів, у тому числі корпоративних прав, цінних паперів тощо; — інші доходи від будь-яких видів діяльності за межами митної території України або територій, не підконтрольних митним органам.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 28-05-2015 21:19

Добрий день. Мій син протягом 2014 року працював по трудовій угоді 5 місяців.Він навчається в університеті за контрактом. За 2014 рік він здав декларацію для повернення податкового кредиту за навчання( за розрахунком це 900,0 грн). Через 2 місяці йому зателефонували з податкової інспекції і повідомили ,що повернення не буде, так як він працював по труд. угоді.Але ж з його зарплати утримували податок на доходи фізичних осіб.Поясніть,будь ласка, в чому причина? І чи може в такому разі декларацію на повернення за його навчання подати його батько?.
 Якщо студент протягом року одночасно навчався і працював, отримував заробітну плату, то право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року має сам студент за умови документального підтвердження понесених витрат на навчання, а не його батьки, так як він вже не перебуває на її утриманні.
     Водночас, якщо студент влаштувався на роботу лише після закінчення навчання у звітному році і до моменту свого працевлаштування не отримував заробітну плату, то право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року має той з батьків, який фактично здійснював оплату за навчання. Якщо студент протягом звітного року одержував доходи від виконання договорів цивільно-правового характеру, які не є трудовими договорами, то члени його сім’ї першого ступеня споріднення мають право на податкову знижку щодо сум, сплачених за навчання такого студента.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Федорівна 28-05-2015 17:49

Скажіть, будь ласка, ми хочемо застосовувати понижуючий коефіцієнт з ЄСВ, питання при розрахунку середньомісячного доходу за минулий рік і теперішній, враховується сума інфдексації? Просто в цьому році ми оклад не підвищували, але за рахунок індексації кожного місяця у працівника індексація нараховується значна. Дякую.
Відповідно до п. 9 прим. 5 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) по 31 грудня 2015 року при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам та/або при нарахуванні винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) , встановлений частиною п’ятою та абзацом другим частини шостої ст. 8 Закону № 2464 для платників ЄВ, визначених в абзацах другому, третьому, четвертому та сьомому п. 1 частини першої ст. 4 Закону № 2464, застосовується з понижуючим коефіцієнтом (далі - коефіцієнт), якщо платником виконуються одночасно такі умови:
     а) база нарахування ЄВ в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці (далі - БН(зо) збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування ЄВ платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу (далі - СмБН(зо)2014);
     б) після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці (далі - СП(зо)м) складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік (далі - СмП(зо)2014);
     в) кількість застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, не перевищує 200 відсотків середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік (далі - СмК(зо)2014). Ця умова не застосовується до платників ЄВ, визначених в абзацах третьому та четвертому пункту 1 частини першої статті 4 цього Закону.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана 28-05-2015 16:1

Добрый день.Я заполняла отчет по 1 Дф впервые и допустила следующие промахи:в графе3 указала з/плата к выплате с удержанными налогами; в графе 4а и 4 указал налоги (НДФЛ+ЕСВ). Скажите ко мне будут применяться штрафные санкции? Спасибо.Налоги все оплачены вовремя.
Відповідно до розділу III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі – Порядок): У графі 3а нарахований дохід відображається повністю, без вирахування із суми доходу сум податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) та єдиного внеску (далі – ЄВ) та військового збору (у періоді його справляння), які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи
     У графі 3 податкового розрахунку за ф. 1 ДФ відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку у відповідності із нарахованим доходом, а саме - без вирахування із суми нарахованого доходу сум ПДФО та ЄВ та військового збору (у періоді його справляння), які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи. Відповідно до п. 119.2 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.
     Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлія 28-05-2015 13:44

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, як в зареєстрованому в 2015р. коригуванні (на податкову накладну 2013р.) на мінус виправити ІПН покупця, якщо в ІПН пропущена спочатку номера цифра 0 (нуль)? В 2013р. ПН (на яку робиться коригування) зареєстрована в ЄДР з імпортним товаром теж без нуля. Покупець тоді не звернув на це уваги, а тепер каже, що так не можна. Хоча при цьому через витяг РК прийшов до них. Дякую, сподіваюсь на швидку відповідь.
Згідно листа ДФС від 17.02.2015 року №5292 починаючи з 1 січня 2015 року у випадку допущення помилки в реквізитах податкової накладної, складеної як до 1 січня 2015 року так і після зазначеної дати, платник податків на дату виявлення зазначеної помилки має право скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної, в якому всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторюються, а реквізит, в якому допущено помилку, заповнюється без помилок. У цьому випадку графи з 1 по 13 розрахунку коригування не заповнюються (залишаються пустими).

Помилка, допущена в номері чи даті податкової накладної, не може бути виправлена шляхом подання розрахунку коригування (пункт 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за №1235/26012, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 13 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 102/26547).

Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку:

в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–";

в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+".

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 28-05-2015 12:16

Доброго Дня? ФОП з група єдиний податок, орендую приміщення, хочу перейти на загальну систему оподаткування та отримати ліцензію на роздрібну торгівлю вином, горілкою. Які дозволи та від яких служб потрібно мати? Які документи необхідні для відкриття ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем?
Доброго дня!

1.потрібно подати заяву про застосування спрощеної системи для відмови від єдиного податку за 15 днів до початку нового кварталу.

2 .придбати та поставити на облік касовий апарат

3.Для отримання ліцензій подати документи :заява (окремо на алкоголь та тютюн)та квитанцію про сплату  коштів за ліцензію,до своєї інспекції за місцем проживання.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...