Налоговая справка ГФС

Оксана 26-05-2015 11:30

Добрый день! Подскажите пожалуйста, ФОП 2 группы плательщик един налога хочет приостановить деятельность и не выплачивать ежемесячно ЕСВ и един налог. Что нужно для этого? Какие документы подать в налоговую? Спасибо
Доброго дня!

Щоб не платити єдиний податок Ви можете написати заяву на один місяць "відпустки", а ЄСВ  повинні платити за всі місяці року. Або ж перейти на загальну систему оподаткування, або ж закрити підприємницьку діяльність повністю.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП Івашин Ігор Володимировтч 26-05-2015 9:37

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, до кого звернутися. Я платних єдиного податку 2-ї групи, отримав витяг з реєстру платників єдиного податку. У витягу та попередньому свідоцтві вказано, що я платник 2-ї групи і діяльність я проводжу згідно 2-ї групи. А в базі Фіскальної служби в он-лайн режимі вказана 3-тя група. Що робити? В інспектора я вже був, цю помилку виправляли. Дякую!
Доброго дня!

Вам слід звернутися до інспектора за місцем реєстрації, так як всі дані по ФОП та на яких групах оподаткування вони знаходяться за носить він відповідно Вашої заяви про  обрання системи оподаткування. Поясніть інспектору де Ви бачите 3-тю групу і він повинен розібратися в даній ситуації.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 25-05-2015 14:31

Добрый день! Уточните пожалуйста считается ли доходом предпринимателя на едином налоге, сума тела депозита возвращенная на расчетный счет после окончания договора депозита. Сума была раньше учтена в доход и оплачено с этого дохода сумма налога в размене 4%.
Доброго дня! Повернення коштів з депозитного внеску на розрахунковий рахунок є поверненням раніше обкладених податком коштів і не підлягає повторному оподатковуванню.  Відповідно до ст. 292.1 доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

2) для юридичної особи - будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3.

Враховуючи наведене, сума депозиту, яка зараховується на розрахунковий розрахунок фізичної особи - підприємця, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.

 

 

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталя 25-05-2015 14:6

Добрий день! ФОП 2 група, займається виготовленням меблів на замовлення та орендує приміщення для здійснення підприємницької діяльності. Має власну приватизовану земельну ділянку з житловим та нежитловим приміщеннями. Чи має право ФОП здійснювати виготовлення меблів за адресою, де знаходиться власна ділянка та будинок?
Доброго дня! Згідно ст. 63.3 ПКУ з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом цього Кодексу.

Платник податків зобов'язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

Отже, ви маєте право здійснювати діяльність за адресою, де знаходиться власна ділянка та будинок.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Максим 25-05-2015 14:1

Я ФОП на загальній системі, уклав з іншим ФОП договір про надання бухгалтерських послуг,за які розраховуюсь щомісячно.Чи маю я подавати якусь звітність згідно оплачених мною послуг та сплачувати якісь податки? Дякую за відповідь!
Доброго дня. З вашої сторони не потрібно звітуватись та сплачувати податки. Адже, ці суми будуть показані іншим ФОПом.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 25-05-2015 13:37

Добрий день. Стосовно втрати книги обліку доходів. Чи застосовуються штрафи за втрату книги, якщо я повідомила територіальний орган податкової служби у пятиденний строк з моменту втрати, та відновлю записи протягом 90 днів. Дякую
Доброго дня! У разі втрати фізичною особою – підприємцем книги обліку доходів і витрат до нього застосовується адміністративна та фінансова відповідальність за умови недотримання ним вимог пункту 44.5 ст.44 ПКУ. Відповідно до ст.121 ПКУ незабезпечення платником податків зберігання первинних документів облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених ст. 44 ПКУ строків їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених ПКУ, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень. .

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

СвІтлана, бухгалтер 25-05-2015 11:55

Доброго дня, як оподатковуються депозити виплачені Засновникам, за результатами балансу 2014р
Доброго дня! з 1 січня 2015 року Банк нараховує та сплачує до бюджету податок на доходи фізичних осіб під час нарахування процентів на суми депозитних та поточних рахунків з 15% на 20%.

Ставка ПДФО, яка має застосовуватись при оподаткуванні доходу у вигляді дивідендів, залежить від їх виду. Прикро, але з нового року ставки ПДФО при оподаткуванні окремих видів дивідендів зросли. За ставкою 5 % оподатковуються ПДФО доходи у вигляді дивідендів лише за акціями та корпоративними правами, нарахованими резидентами — платниками податку на прибуток.

А до дивідендів за акціями та/або інвестиційними сертифікатами, що виплачуються інститутами спільного інвестування (навіть якщо вони є платниками податку на прибуток), застосовується ставка 20 %, збільшена в 4 рази(!).

Виходячи з того, що ставка 5 % застосовується лише платниками податку на прибуток, неплатники податку на прибуток, тобто платники єдиного податку (до яких з 01.01.2015 р. віднесено й платників фіксованого сільськогосподарського податку) мають застосовувати максимальну ставку податку — 20 %!

Зарплатні дивіденди, як і раніше, оподатковуються за ставкою 15 %. Однак якщо сума дивідендів перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати (у 2015 р. — 12 180 грн), до суми такого перевищення застосовується ставка 20 %. Збільшено на 3 відсоткові пункти. Причому зазначені вимоги стосуються також лише платників податку на прибуток. Решта дивідендів (крім передбачених у пп. 165.1.18 ПК) мають оподатковуватись за максимальною ставкою — 20 % . Тож з початку року податкові агенти до вирахування податку на доходи фізичних осіб з усієї суми нарахованих процентів повинні відрахувати до бюджету 1,5% військового збору.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 25-05-2015 11:53

Доброго дня, планую зздійснювати заготівлю ягід та грибів у населення. Як оподатковуються суми виплаченого доходу по закупівельних відомостях
При закупці у населення з метою подальшого продажу дикорослих плодів, ягід, горіхів, грибів, лікарсько-технічної сировини та іншого або продуктів їх переробки  необхідно утримати ПДФО та військовий збір та відобразити суму доходу у формі 1-ДФ.

З метою оподаткування доходи від продажу  згідно з пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу зобов'язані утримати ПДФО із суми виплаченого доходу, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 цього Кодексу.

Відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу ставка податку становить 15% бази оподаткування щодо нарахованих (виплачених, наданих) доходів (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 — 167.5 цієї статті)).

Якщо база оподаткування щодо зазначених доходів у календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 20%.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

ИРИНА 22-05-2015 13:21

Доброго дня! Я фізична особа - підприємець приймаю на роботу працівника, чи можу я використати бланк "трудового договіру між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю" затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 р. № 260, такі трудові договора укладались через центр зайнятості. Чи затверджені нові форми трудових договорів?
Доброго дня!

До запровадження нової форми трудових договорів, Ви можете використовувати типовий трудовий договір передбачений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 р. № 260.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Лілія 22-05-2015 13:9

Яким чином сплачуватимуть військовий збір фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування? (15.05.2015 15:42) ПП Міщенко Фізичні особи – підприємці, крім тих що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір в розмірі 1,5 відсотка чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують в терміни передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період. Першим звітним податковим періодом для нарахування військового збору з доходів фізичних осіб – підприємців є 2015 рік. Терміни сплати – до 19 лютого 2016 року. Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, якщо підприємець на загальній системі, то військовим податком оподатковуватиметься чистий дохід, чи загальний (з урахуванням витрат)? (21.05.2015 17:02) Лілія Добрий день! Дохід від підприємницької діяльності згідно законодавства не оподатковується військовим збором тільки з заробітної плати найманих працівників 1,5%. Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області ЯК ЗРОЗУМІТИ ЯКА ВІДПОВІДЬ ВІРНА???
Доброго дня!

В своїй діяльності Вам необхідно користуватися положеннями, вказаними у відповіді від 15.05.2015 р.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 22-05-2015 12:0

Добрий день. Який порядок виправлення помилок в декларації акцизного податку та додатках до декларації (в т.ч. якщо невірно вказано КОАТУУ), які не призвели до заниження або завищення суми податкових зобов’язань?
Доброго дня. Форму декларації акцизного податку, Порядок її заповнення та подання, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 14, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/2655 (далі – Порядок № 14).
     Згідно з п. 3 розд. ІІ Порядку № 14 у загальній частині декларації акцизного податку (далі – Декларація) платник вказує тип поданої Декларації (звітна, звітна нова, уточнююча), звітний (податковий) період, за який подається Декларація, а у разі уточнення показників попередніх звітних періодів – також звітний (податковий) період, що уточнюється. Для уточнюючої декларації звітний (податковий) період та звітний (податковий) період, що уточнюється, заповнюються однаковими значеннями, що відповідають звітному (податковому) періоду, що уточнюється.
     Виправлення помилки в Декларації та/або в додатках до неї, яка не вплинула на правильність визначення податкового зобов’язання, здійснюється шляхом подання уточнюючої Декларації з відповідними додатками. При цьому, оскільки помилка в коді КОАТУУ не впливає на підсумкову суму податкових зобов’язань, разом з уточнюючою декларацією Додаток 8 не подається.
     У разі виявлення помилки в коді КОАТУУ (Додаток 6 розділу Ґ та розділ Ґ) слід подавати уточнюючу декларацію та Додаток 6 з правильним КОАТУУ. Для недопущення виникнення податкового боргу (до подання уточнюючого розрахунку) необхідно сплатити на розрахунковий рахунок виправленого КОАТУУ суму акцизного податку, яку відображено в уточненій Декларації. Кошти сплачені на розрахунковий рахунок помилкового КОАТУУ, платник податку може використати у порядку, передбаченому для надміру сплачених коштів.
     У разі коли за результатами подання уточнюючого розрахунку виникає потреба повернення надміру сплаченого акцизного податку, таке повернення проводиться відповідно до порядку, визначеного наказом Міністерства доходів і зборів України, Міністерства фінансів України від 30.12.2013 № 882/1188 «Про затвердження Порядку взаємодії територіальних органів Міністерства доходів і зборів України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.01.2014 за № 146/24923 (п. 18 розд. ІІІ Порядку № 14).

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Володимир 22-05-2015 11:58

Які документи повинен надати підприємець при реєстрації наступного журналу використання РРО?
Доброго дня!

     Згідно із п. 2.12 р.2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженого наказом ДПА України від 12.02.2004р. N 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2004 р. за № 234/8833 реєстрація другого та наступних журналів використання РРО здійснюється за поданням суб’єкта підприємницької діяльності письмової заяви довільної форми та довідки про реєстрацію журналу використання РРО.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...