Налоговая справка ГФС

Катерина 03-09-2014 16:35

Добрий день!! Куди потрібно сплачувати військовий збір якщо ми відокремлений підрозділ і самі за себе сплачуємо ПДФО і здаємо звітність в місцевий бюджет в податкову де здійснюємо діяльність???
Доброго дня!

Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” (далі – Закон № 1621-VII) було тимчасово, до 1 січня 2015 року, введено військовий збір у розмірі 1,5 відсотка до доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Закон № 1621-VII набрав чинності з 03.08.2014.

Статтею 29 Бюджетного кодексу України ( далі – БКУ) визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.

Згідно з п. 29.1 ст. 29 БКУ до доходів Державного бюджету України включаються доходи бюджету, за винятком тих, що згідно із статтями 64, 66, 69 та 71 БКУ закріплені за місцевими бюджетами.

Відповідно до п. 29.2 ст. 29 БКУ військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з пунктом 161 підрозділу 10 розділу XX ПКУ належить до доходів загального фонду Державного бюджету України.

Одночасно, відповідно до п.п. 161.1.4 п. 161.1 ст. 161 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями ( далі – ПКУ) нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ.

Згідно з п.п. 168.4.1 п. 168.4 ст. 168 ПКУ податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів, зараховується до бюджету згідно з БКУ.

Так, ст. 64 БКУ визначено, що податок на доходи фізичних осіб податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.

Відповідно до абз. 1 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Одночасно, абз. 2 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ встановлено, що податок на доходи, нарахований працівникам не уповноваженого відокремленого підрозділу юридична особа, перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого не уповноваженого відокремленого підрозділу.

Однак, вищезазначена норма регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету, а оскільки військовий збір зараховується до державного бюджету, зазначена в абз. 2 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ норма не може бути виконана для військового збору.

Таким чином юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП Юрхімтрейд 03-09-2014 11:9

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка відповідь на таке питання: фізична особа допомогла фінансовою допомогою підприємству, яке займається товаром та послугами. При поверненні фінансової допомоги фізична особа просить повернути товаром. Як це провести та чи можливо це зробити??? Дякую.
З огляду на вимоги ПК ця операція підпадає під визначення поняття «постачання товарів» (пп. 14.1.191 ПК). Отримані раніше грошові кошти втратили статус поворотної фінансової допомоги. Тепер вони є передоплатою за товар. Тобто оподаткування здійснюватиметься як при операції купівлі-продажу.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 02-09-2014 11:48

Доброго дня.Протягом року ФОП знаходилось на єдиному податку (2 група )і мало дохід за 9 місяців -660,0тис.грн , з 01.10.2014р. планує перейти на загальну систему оподаткування,коли ФОП необхіднобуде зареєструватись платником ПДВ.
Доброго дня!

Відповідно до п. 181.1 ст.181 ПКУ, то у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з V розділом (Податок на додану вартість) ПКУ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку.

Дякуємо за запитання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Хуторний Олексій Вікторович 02-09-2014 11:47

Повідомте, будь ласка, як вказується призначення платежу при сплаті військового збору організацією. Зарані дякую.
Доброго дня!

Для "військового збору" згідно з наказом Мінфіну від 05.08.2014 р. № 800 відкрито код класифікації доходів бюджету — 11011000 «Військовий збір».

  Поле «Призначення платежу» для сплати військового збору заповнюють згідно з вимогами Порядку документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково чи надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міндоходів від 22.10.2013 р. № 609. 

Порядком передбачено, що у реквізиті «Призначення платежу» розрахункового документа зазначається в:

полі 1 – службовий код (”*”);

полі 2 – розділовий знак ” ; ” та код виду сплати;

полі 3 – розділовий знак ” ; ” та:

а) код клієнта за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8);

б) реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр);

полі 4 – розділовий знак ”;” та роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі;

полі 5 – розділовий знак ” ; ”;

полі 6 – розділовий знак ” ; ”;

полі 7 – розділовий знак ” ; ”.

Дякуємо за запитання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анна Головний бухгалтер ПП 02-09-2014 11:39

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як поступити у такому разі: Приватне підприємство виконує проектні роботи для будівництва. На даний момент не маємо замовлень і немає грошей на рахунку, тобто платити зарплату немаємо можливості. Закривати підприємство не плануємо, але до кінця року ситуація з роботою не зміниться. Що можливо зробити, щоб податкові органи не мали питань? Як правильно поступити? З повагою за відповідь.
Доброго дня!

Відповідно до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014  № 49, то відповідно до розділу ІІ (Порядок подання податкового розрахунку) - Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

Дякуємо за запитання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 02-09-2014 8:26

Подскажите пожалуйста, если директор предприятия идет в отпуск на 34 кален.дня, отчеты сдаются через медок, нужно ли делать электроные ключи на лицо, который исполняет обязаности директора на время отпуска, или можно подписывать отчеты электроной подписью директора? Спасибо.
Доброго дня!

Відповідальність за зберігання особистого ключа у таємниці покладається на його власника. Передача ключа іншим особам є фактом компрометації ключа – в такому випадку його власник не може контролювати особистий ключ, хоча несе відповідальність за його застосування. Для випадків, коли власник ключа відсутній з поважної причини, слід використовувати ЕЦП іншої особи, яка має свій власний ключ.

Також слід розуміти, що визначення Законом України «Про електронний цифровий підпис» терміну «підписувач» як особи, яка на законних підставах володіє особистим ключем та від свого імені або за дорученням особи, яку вона представляє, накладає електронний цифровий підпис під час створення електронного документа, не припускає передачі особистого ключа іншим особам. Поняття «за дорученням» слід розуміти як передачу повноважень, а не передачу власного підпису. 

Таким чином, при передачі повноважень накладання електронного цифрового підпису іншій особі, остання повинна мати свій особистий ключ електронного цифрового підпису, засвідчений у встановлениму порядку.

Дякуємо за питання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 02-09-2014 8:18

Подскажите пожалуйста, если в реестр принятых налоговых накладных были включены налоговые накладные, которые потом оказались не зарегистрироваными, можно ли исправить эту ошибку, можно ли в реестре полученых накладных за август показать эти накладные с минусом, а сумы этих накладных отразить в додатке 8 декларации по НДС?Спасибо.
Доброго дня!

Відповідно п. 201.10 ст.201 Податкового кодексу України, то у разі відмови продавця товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника, яка є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі. 

Дякуємо за запитання!

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Татьяна 01-09-2014 11:55

Добрый день. я ФЛП единый налог 2 группа с наемными работниками. Я зарегистрирована и проживаю в г.Луганск. за 2 квартал не сдала отчеты в налоговую. (1ДФ), а за июнь и июль не сдала отчеты по ЕСВ. будут ли штрафы? можно сейчас сдать все эти отчеты?
Доброго дня!

Зверніться, будь ласка, безпосередньо в Центр обслуговування платників за місцем реєстрації.

Дякуємо за запитання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Светлана 29-08-2014 16:1

Добрый день. ФОП на едином налоге 2 группа. С 1 октября меняет систему налогообложения на общую. Вопрос: за какой период и когда сдавать декларацию плательщика единого налога. Только итоговую за год или же и за 9 месяцев тоже надо.
Доброго дня! При переході з єдиного податку на загальний Ви повинні будете подати декларацію платника єдиного податку за 9 місяців у терміни, встановлені для подання квартальної звітності, тобто до 20 жовтня.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Трубченко Ирина Витальевна, главный бухгалтер ЧП "Долина Плюс" 29-08-2014 14:13

Предприятие розничной торговли. Установили новый кассовый аппарат. Предприятию, с которым заключен договор на его дальнейшее обслуживание, на основании актов выполненных работ заплатили за его опломбирование и обучение сотрудников работе на данной модели РРО. Включается ли в налогооблагаемый доход работников сумма оплаченная за это обучение и если да, какой порядок удержания в этом случае НДФЛ и отражения в 1ДФ?
 Згідно із пп.165.1.37 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума витрат роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) платника податку згідно із законом.
     До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо у вигляді вартості використання житла, інших об’єктів матеріального або нематеріального майна, що належать роботодавцю, наданих платнику податку в безоплатне користування, або компенсації вартості такого використання, крім випадків, коли таке надання зумовлено виконанням платником податку трудової функції відповідно до трудового договору (контракту) чи передбачено нормами колективного договору або відповідно до закону в установлених ними межах (пп.«а» пп.164.2.17 п.164.2 ст.164 ПКУ).
     Додатково до винятків, передбачених пп.«а» пп.164.2.17 п.164.2 ст.164 ПКУ, не вважаються додатковим благом платника податку доходи, одержані у формі та розмірах, що підлягають включенню роботодавцем до собівартості реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг згідно із р.ІІІ ПКУ (пп.«б» пп.164.2.17 п.164.2 ст.164 ПКУ).
     Враховуючи вищевикладене, якщо витрати роботодавця у зв’язку із участю найманого працівника у семінарі (конференції, навчанні) згідно із р.ІІІ ПКУ підлягають включенню до собівартості реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, то вартість такої участі не включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку незалежно від того де відбувається семінар (конференція, навчання) – за кордоном чи на території України. 

Відповідно до ст. 163 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI об’єктом оподаткування резидента є:
загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід;
     доходи з джерелами їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання);
     іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.
     Об’єктом оподаткування нерезидента є:
     загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні;
     доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій 29-08-2014 9:35

Добрий день! Підскажіть будь-ласка що потрібно щоб зареєструвати та проводити діяльність ломбарду? Дякую!
Згідно з ст.1 Закону України від 12 липня 2001 року № 2664-ІІІ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» встановлено, що ломбарди належать до фінансових установ і здійснюють свою діяльність у сфері надання фінансових послуг, зокрема, надання коштів у позику.

1. Юридична особа, яка має намір надавати фінансові послуги, зобов'язана звернутися до відповідного органу державного регулювання ринків фінансових послуг протягом тридцяти календарних днів з дати державної реєстрації для включення її до державного реєстру фінансових установ.

{Частина перша статті 7 в редакції Закону № 2555-VI від 23.09.2010}

2. У разі якщо відповідно до закону надання певних фінансових послуг потребує ліцензування, фінансова установа має право на здійснення таких послуг лише після отримання відповідних ліцензій.

3. Фінансова установа може розпочати надання фінансових послуг, лише якщо:

1) облікова і реєструюча система відповідає вимогам, встановленим нормативно-правовими актами;

2) внутрішні правила фінансової установи, узгоджені з вимогами законів України та нормативно-правових актів державних органів, що здійснюють регулювання та нагляд за ринками фінансових послуг;

3) професійні якості та ділова репутація персоналу відповідають встановленим законом вимогам.

Стаття 8. Організаційні правила

1. Фінансові установи можуть створюватися у будь-якій організаційно-правовій формі, якщо закони з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг не містять спеціальних правил та обмежень.

2. Закони України з питань регулювання діяльності господарських товариств та юридичних осіб інших організаційно-правових форм застосовуються до фінансових установ з урахуванням особливостей, визначених цим Законом та законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

3. Корпоративне управління у фінансових установах здійснюється відповідно до законів з питань діяльності господарських товариств з урахуванням вимог цього Закону та інших законів з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

{Статтю 8 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

Стаття 9. Капітал

1. Мінімальний розмір капіталу фінансових установ, необхідний для їх заснування, та загальні вимоги до регулятивного капіталу, що необхідний для їх функціонування, визначаються законами України з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

2. При створенні фінансової установи або у разі збільшення розміру зареєстрованого статутного (складеного) капіталу, статутний (складений) капітал повинен бути сплачений у грошовій формі та розміщений на банківських рахунках комерційних банків, які є юридичними особами за законодавством України, якщо інше не передбачено законами України з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

3. Продаж та придбання частки у статутному (складеному) капіталі здійснюються на умовах, встановлених законодавством України.

4. Вимоги щодо джерел походження коштів, за рахунок яких формується статутний (складений) капітал фінансової установи, встановлюються законом.

{Статтю 9 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

5. Юридична чи фізична особа, яка має намір набути істотної участі у фінансовій установі (крім корпоративного інвестиційного фонду) або збільшити її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного (складеного) капіталу такої фінансової установи чи права голосу придбаних акцій (часток) в органах фінансової установи, зобов'язана отримати письмове погодження органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, якщо інше не передбачено законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

{Абзац перший частини п'ятої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5042-VI від 04.07.2012}

Для отримання такого погодження відповідна юридична чи фізична особа (заявник) подає органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, інформацію, передбачену нормативно-правовими актами зазначеного органу, зокрема про власний фінансовий стан та ділову репутацію, а також про структуру власності (для юридичної особи). Фінансовим станом заявника є сукупність показників, що відображають його реальні та потенційні фінансові можливості, у тому числі рівень ліквідності, платоспроможності та фінансової стійкості, забезпеченості власними оборотними коштами (власним капіталом) та їх ефективного використання, а також оцінка здатності заявника у майбутньому надавати в разі потреби додаткову фінансову підтримку фінансовій установі.

{Статтю 9 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

6. Орган, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, відмовляє у видачі письмового погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі у разі, коли:

1) заявником подано неповний пакет документів, визначених нормативно-правовими актами такого органу, або недостовірну інформацію чи подані документи не відповідають вимогам цього Закону або зазначених актів;

2) заявник має непогашену або незняту судимість.

Якщо заявник є юридичною особою, зазначена вимога поширюється на членів виконавчого органу і наглядової ради такої юридичної особи, а також на власників істотної участі у фінансовій установі, які є фізичними особами;

3) ділова репутація або фінансовий стан заявника не відповідає вимогам, установленим законом або нормативно-правовими актами органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг;

4) у заявника відсутні власні кошти в обсязі, необхідному для набуття або збільшення істотної участі, та/або ним не підтверджено джерела походження коштів, що вносяться до статутного (складеного) капіталу;

5) заявник згідно з поданими документами не відповідає вимогам цього Закону або нормативно-правових актів органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг;

6) органами Антимонопольного комітету України заборонено концентрацію як таку, що призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на всьому ринку чи в значній його частині;

7) набуття чи збільшення істотної участі заявника у фінансовій установі загрожуватиме інтересам вкладників та/або інших кредиторів такої фінансової установи, розвиткові конкурентного середовища.

{Статтю 9 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

7. Про подання неповного пакета документів та/або невідповідність вимогам цього Закону та нормативно-правових актів органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, зазначений орган повідомляє заявнику (його уповноваженій особі) не пізніше ніж протягом місяця з дня подання пакета документів.

{Статтю 9 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

8. Орган, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, приймає рішення про погодження або відмову у видачі письмового погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі не пізніше ніж протягом місяця з дня подання пакета документів, визначених нормативно-правовими актами зазначеного органу.

{Статтю 9 доповнено частиною восьмою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

9. У разі коли особа набуває істотної участі у фінансовій установі або збільшує свою істотну участь до рівня, визначеного частиною п'ятою цієї статті, без отримання письмового погодження органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, зазначена особа не має права прямо чи опосередковано, повністю чи частково користуватися правом голосу придбаних акцій (часток) та брати будь-яким чином участь в управлінні фінансовою установою.

{Статтю 9 доповнено частиною дев'ятою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

10. У разі виявлення органом, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, факту набуття особою істотної участі у фінансовій установі або збільшення особою своєї істотної участі до рівня, визначеного частиною п'ятою цієї статті, без отримання письмового погодження органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, зазначений орган призначає у двотижневий строк довірену особу, якій передається право брати участь у голосуванні.

Довірена особа призначається з числа осіб, запропонованих фінансовою установою, на період до усунення порушення вимоги, визначеної частиною п'ятою цієї статті.

Довірена особа зобов'язана під час голосування діяти в інтересах кваліфікованого та зваженого управління фінансовою установою.

{Статтю 9 доповнено частиною десятою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

11. Рішення загальних зборів учасників, прийняті з порушенням вимог, визначених частинами дев'ятою та десятою цієї статті, не мають юридичної сили.

{Статтю 9 доповнено частиною одинадцятою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

12. Органи, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг, мають право надсилати запити до державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб та фізичних осіб з метою отримання від них інформації, необхідної для підтвердження джерел походження коштів, що використовуються для формування статутного (складеного) капіталу фінансової установи або набуття чи збільшення істотної участі в ній, фінансового стану та ділової репутації власників істотної участі (осіб, які претендують на істотну участь) у фінансовій установі. Зазначена інформація подається органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, протягом 10 робочих днів після надходження його запиту.

{Статтю 9 доповнено частиною дванадцятою згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

13. Набуття істотної участі нерезидентами у фінансовій установі або збільшення її таким чином, що нерезидент буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного (складеного) капіталу такої фінансової установи, здійснюється відповідно до вимог, встановлених цією статтею.

{Статтю 9 доповнено частиною тринадцятою згідно із Законом № 5042-VI від 04.07.2012}

{Текст статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011}

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Алина 27-08-2014 14:36

Добрый день. СПД на едином налоге (3 группа) в магазине рассчитался за товары на личные нужды корпоративной картой. Через несколько дней товар вернул и эти деньги вернулись на расчетный счет. Не будет ли эта сумма учитываться как полученный доход?
Шановна АлінаI    Власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку.
 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...