Налоговая справка ГФС

Тищенко Олександра 24-06-2014 16:10

Чи передбачено відповідальність за несплату податку на нерухоме майно?
ДОБРОГО ДНЯ!

Відповідно до п. 38.1 ст. 38 Податкового кодексу виконанням податкового обов’язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов’язань у встановлений податковим законодавством строк.

Статтею 126 Податкового кодексу передбачено, що у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в таких розмірах:

-              при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

-              при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бондарь М. 24-06-2014 16:9

Доброго дня! Підкажіть, як обчислюється податок на квартиру якщо я отримала її у спадщину?
Доброго дня!

Уточніть, будь-ласка, від кого ви отримали квартиру у спадщину, тому що згідно Податкового Кодексу України існують різні відсотки оподаткування.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Руслан 24-06-2014 15:27

Добрий день. Чи може ФОП 2 групи продавати товари юридичній особі?
Доброго дня!

Платник єдиного податку другої групи має право продавати товари будь кому. Обмеження по юридичним особам стосується тільки послуг:


2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

Головне управління ДФС у Черкаській області

Галина 23-06-2014 17:54

Чи включаються до валового доходу ФОП загальна система оподаткування проценти банку нараховані на депозитні кошти?
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.     
     Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі, а саме:
     - виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
     - виручка в натуральній (негрошовій формі);
     - суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана 23-06-2014 12:2

Доброго дня! Чи потрібно подавати Декларацію по прибутку за 1півріччя?
Податкові декларації за звітний рік подаються у терміни, передбачені для подання річної звітності - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
     Якщо платник податку на прибуток подавав податкові декларації з податку на прибуток за І квартал, півріччя, 9 місяців звітного року, то річну податкову декларацію за такий рік подає протягом 40 днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Повна:
     Узагальнюючою податковою консультацією щодо особливостей подання декларації з податку на прибуток та сплати податку у 2013 році, затвердженою наказом ДПС України від 21.12.2012 №1171, визначено, що податкові декларації за звітний рік подаються у терміни, передбачені для подання річної звітності - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Якщо платник податку на прибуток подавав податкові декларації з податку на прибуток за І квартал, півріччя, 9 місяців звітного року, то річну податкову декларацію за такий рік подає протягом 40 днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 20-06-2014 11:52

Добрый день. Подскажите пожалуйста при аннулировании плательщиком НДС, при условной продаже остатков ТМЦ, заполненяя нн какой ИПН покупателя?
Доброго дня!

Відповідно до п. 11 Порядку заповнення податкової накладної,  у разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, включаючи постачання на експорт, здійснення операцій у рахунок оплати праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку „Індивідуальний податковий номер покупця” відображається умовний ІПН “400000000000”. У разі постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов'язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих рядок „Індивідуальний податковий номер покупця” заповнюється у порядку, визначеному абзацом першим цього пункту.

Дякуємо за питання!

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 19-06-2014 17:24

Хочу уточнить по вопросу суточных расходов. Постанова №98 разве применяется для предприятий, которые финансируются за счет собственных средств , а не за счет бюджетных средств?
Граничні норми добових витрат визначено абз. 4 пп. 140.1.7 Податкового кодексу України. Наведені норми встановлено для працівників підприємств усіх форм власності, крім державних службовців та осіб, які направляються у відрядження підприємствами, що повністю або частково утримуються за рахунок бюджетних коштів, для яких постановою КМУ від 02.02.2011 р. № 98 встановлено окремі норми.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 19-06-2014 16:59

Добрый день! Запрещено ли на лицевой стороне z-отчета ставить попись или писать фамилию, предусмотрена ли за это ответственность? Спасибо.
Доброго дня!

Згідно зі ст. 1 Закону про РРО фіскальний звітний чек – це документ установленої форми, надрукований реєстратором розрахункових операцій, що містить дані денного звіту, під час друкування якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься до фіскальної пам'яті.

Основне призначення Z-звіту – обнулити пам'ять РРО та забезпечити фіксацію підсумку розрахунків за певний період роботи РРО. Відповідно, після закінчення зміни касир повинен виконати такі дії:

1) скласти денний звіт з обнуленням інформації в оперативній пам'яті та занесенням її до фіскальної пам’яті РРО (Z-звіт), в якому має бути відображена інформація про операції «службове внесення» або «службова видача»;

2) роздрукувати Z-звіт та підклеїти його в КОРО;

3) на підставі даних фіскального звітного чека (Z-звіту) заповнити розділ 2 КОРО;

4) здати виручку до каси підприємства;

5) вимкнути РРО.

Формування Z-звіту здійснюється в такій послідовності (п. 13 Вимог № 199):

– друкування Z-звіту та занесення інформації до фіскальної пам’яті;

– обнулення регістрів денних підсумків оперативної пам'яті;

– друкування інформації, що підтверджує обнулення регістрів денних підсумків оперативної пам'яті та дійсність Z-звіту.

При цьому в Z-звіті обов'язково мають бути такі реквізити та дані:

назва та адреса господарської одиниці;

індивідуальний номер платника, перед яким друкуються великі літери «ПН». Якщо суб'єкт підприємницької діяльності не зареєстрований як платник ПДВ, то замість індивідуального номера вказується ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ (для юросіб) або податковий номер (для фізичних осіб), а замість літер «ПН» – літери «ІД»;

фіскальний номер реєстратора, перед яким друкуються великі літери «ФН»;

заводський номер реєстратора;

логотип виробника;

підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожною ставкою ПДВ окремо;

літерні позначення та відповідні їм ставки ПДВ у відсотках, а також дати їх останнього занесення (якщо воно проводилося в день роздрукування Z-звіту);

суми ПДВ за кожною ставкою;

підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги), продаж яких не підлягає обкладенню ПДВ;

загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) з розподілом за формами оплати;

підсумок розрахункових операцій та суми ПДВ за сумами коштів, виданими покупцям (споживачам послуг), якщо такий підсумок не дорівнює нулю;

сума грошових коштів за операціями «службове внесення» та «службова видача»;

кількість касових чеків (квитанцій), виданих за зміну, окремо за реалізованими товарами (наданими послугами) та виданими коштами;

номер, дата та час друкування Z-звіту;

повідомлення про обнулення регістрів денних підсумків оперативної пам'яті та дійсність Z-звіту.

Відсутність будь-яких відомостей із наведених вище, оскільки вони віднесені до обов'язкових реквізитів, може бути кваліфіковано перевіряючими як підстава для невизнання Z-звіту, що прирівнюється до його відсутності із застосуванням 340-гривнєвого штрафу до підприємства за кожний такий звіт. Утім, на незначні недоліки в реквізитах Z-звіту судові інстанції готові заплющити очі, указуючи, що в цьому випадку підстав для відповідальності немає (див., наприклад, ухвалу ВАСУ від 23.11.2010 р. у справі № К-10340/08).

Обов'язок щодня друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки (Z-звіт) та забезпечувати їх зберігання в КОРО покладено на суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, відповідно до п. 9 ст. 3 Закону про РРО. Цей обов'язок вважатиметься виконаним за умови, що фіскальні звітні чеки друкуються щодня та зберігаються в КОРО.


Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Андрій 19-06-2014 15:27

Добрий день. ПДФО . Підприємство видало працівнику спецодяг. Працівник звільняється не виносивши спецодяг до кінця його експлуатації. і не повертає його . Вартість спецодягу 120 грн ( в т ч. ПДВ 20 грн). При обкладанні податком на доходи фізичних осіб для неповерненого спецодягу який вірний розрахунок застосовується з ПДВ чи без ПДВ 100*1,1764*0,15=17,65 податок чи 120*1,1764*0,15=21,18 податок.
Доброго дня!

Якщо ж працівник припиняє трудові відносини з працедавцем та не повертає йому ЗIЗ, граничний термін використання яких не настав, то при остаточному розрахунку (при звільненні) первісна вартість таких ЗIЗ є додатковим благом, наданим працівникові. Згідно з пп. 164.2.17 ПКУ, вартість таких ЗIЗ оподатковується у складі загального місячного оподатковуваного доходу за ставкою 15%. При цьому момент переходу зазначеного майна у власність працівника визначається за фактом неповернення ним майна до проведення підприємством остаточного розрахунку при його звільненні. Лише у такому разі первісна вартість ЗIЗ, граничний термін використання яких не настав, включається до складу додаткових благ працівника. У цій ситуації додаткове благо працівникові нараховують та виплачують у негрошовій формі. Тож на підставі п. 164.5 ПКУ підприємство має включити до оподатковуваного доходу такого працівника суму, що дорівнює первісній вартості спецодягу (але не нижче за звичайну ціну), помноженій на коефіцієнт, розрахований за формулою:

К = 100 : (100 — Сп) ,

де: К — коефіцієнт; К = 1,17647.

Сп — ставка податку, встановлена для таких доходів на момент такого нарахування.

Вартість такого нарахування визначається виходячи зі звичайної ціни, збільшеної на суму ПДВ (п. 146.14 ПКУ), якщо особа, що здійснює таке нарахування, є платником ПДВ.

Згідно з Порядком №1020, вартість неповерненого спецодягу додається до загальної суми остаточного розрахунку звільненого працівника та відображається у податковому розрахунку за формою №1ДФ з ознакою доходу «126».


Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Саша 18-06-2014 23:50

Добрый день! Скажите пожалуйста, получил предложение работы в Швейцарии. Сейчас работодатель оформляет временный вид на жительство c правом работы. Как я понимаю я буду получать зарплату и платить налоги (около 8%) в Швейцарии, но должен заплатить какие то налоги еще и в Украине. Расскажите пожалуйста сколько я должен платить в Украину и как избежать 2ного налогооблажения. Также в какие сроки я должен подать декларацию о доходах в налоговую? Еще интересует вопрос, на текущий у меня есть СПД, иногда оказываю некоторые консультации в сфере информатизации, я так понимаю мне нужно сдавать отчетность в налоговую и как СПД, и еще и как физ лицо с доходов полученых в Швейцарии? с. ув. Александр
Доброго дня!

Оподаткування доходів отриманих в Швейцарії регламентовано Конвенцією між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/756_012)

Декларування доходів громадян відбувається в термін до 1 травня поточного року за результатами минулого року.

Звітність суб'єкта господарювання подається не залежно від стану такого суб'єкта господарювання.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 18-06-2014 15:6

Запрещено ли делать такие надписи и предусмотрена ли ответственность за такие надписи?
Доброго дня!

Будь ласка, уточніть своє питання.

Дякуємо

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 18-06-2014 13:17

Доброго дня! Де можна знайти інформацію про проведення семінарів в ДПІ м. Черкаси?
Доброго дня!

Інформація про проведення семінарів, заходів розміщується на сайті ГУ Міндоходів у Черкаській області або в приміщенні ДПІ у м.Черкаси.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...