Налоговая справка ГФС

Ирина 04-10-2013 15:50

Я снова по поводу оренды земли в 1ДФ. скажите пожалуйста, как мне высчитать сумму налога, если он фактически не выплачен, а будет оплачен только в конце года??
Доброго дня! 

Згідно ст.168.1.5 ПКУ - якщо оподаткований дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені цим Кодексом для місячного податкового періоду, за його розрахунок використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього кодексу - 15 відсотків бази оподаткування.

Дякуємо за питання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Светлана 04-10-2013 15:38

Я чуть раньше задавала вопрос о передачи в аренду квартиры. Ответьте, пожалуйста, какая процентная ставка будет ко мне применятся, (вопрос о передаче в аренду квартиры предпринимателем) как к предпринимателю, который на едином налоге, или я буду платить как с доходов физического лица?
Доброго дня!

Згідно пункту 291.5.3 Податкового кодексу не можуть застосовувати спрощену систему оподаткування фізичні особи – підприємці, які надають в оренду:
земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара;
житлові приміщення, загальна площа яких перевищує 100 кв.м.;
нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів. І якщо у вашому свідоцтві передбачено вид діяльності - Надання в оренду власного нерухомого майна. А, якщо площа орендного приміщення, а саме квартири перевищує 100 кв.м., Вам необхідно перейти на загальну систему оподаткування.

Дякуємо за питання!

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 04-10-2013 13:7

Доброго дня! Я ФОП на заг.системі з найманими працівниками! З 10.09.13 р. прийняв на роботу громадянку РФ ,яка має посвідку на постійне проживання в Україні. Вона розлучена ,та має двох дітей віком до 18 р.( один громадянин РФ, другий-українець ) Чи має вона право на ПСБ-150% ( з/пл -1600,00грн.)? Чи достатньо Таких документів для надання цієї пільги : Свідоцтво про народження дітей ; рішення суду України про розірвання шлюбу ; посвідка на постійне проживання в України, та заява про надання цієї пільги ? Дуже вдячна за відповідь ?
  Правила подання платником податку на доходи фізичних осіб документів для отримання (застосування) податкової соціальної пільги, на яку він має право згідно з Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), визначено Порядком подання документів для застосування податкової соціальної пільги, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1227 (далі - Порядок).
     Платник податку подає роботодавцю заяву про обрання місця застосування податкової соціальної пільги (далі - заява про застосування пільги) за встановленою Державною податковою службою формою (п.2 Порядку).
     Згідно з п.5 Порядку для застосування пільги з підстав, передбачених у пп.169.1.2, 169.1.3 і 169.1.4 п.169.1 ст.169 ПКУ, крім заяви про застосування пільги одинока матір, батько, вдова, вдівець або опікун, піклувальник, які мають дитину (дітей) віком до 18 років, подають:
     копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ із зазначенням відомостей про батька дитини в Книзі реєстрації актів цивільного стану, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну;
     копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник);
     копію свідоцтва про шлюб та свідоцтва про смерть (якщо із заявою звертається вдова або вдівець);
     копію паспорта.
     Для цілей цього пункту одинокою матір’ю (батьком) або опікуном, піклувальником вважаються особи, які на момент застосування роботодавцем пільги, визначеної пп.«а» пп.169.1.3 п.169.1 ст.169 ПКУ, маючи дитину (дітей) віком до 18 років, не перебувають у шлюбі, зареєстрованому згідно із законом.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 04-10-2013 12:36

Скажите пожалуйста, как заполнять графу 3а, 3, 4а, 4 в 1 ДФ по договорам оренды земли???
 Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020:
     у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.
     у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
     у графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.
     у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
     Сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу у графі 3, сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб у графі 4а та сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб у графі 4 відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками).
 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Светлана 04-10-2013 12:25

Здравствуйте! Я предприниматель на упрощенной системе налогообложения, основная деятельность – 68.20 передача в аренду и эксплуатацию собственного имущества. Мне на праве личной собственности принадлежит жилая квартира, которую я хочу сдать в аренду. Потенциальный арендатор имеет намерение использовать квартиру под офис. Как я буду в таком случаи платить налог, и по какой процентной ставке: как предприниматель, поскольку у меня деятельность 68.20 или как доход с физического лица?
Відповідно до ст. 319 та ст. 320 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд, у тому числі для здійснення підприємницької діяльності.
     Таким чином, здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватися фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм п. 170.1 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ без реєстрації орендодавця як фізичною особою - підприємцем.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана 04-10-2013 9:44

Добрий день.З липня 2013 (третій квартал)я призупинила діяльність і перейшла на загальну систему оподаткування.Чи потрібно здавати зараз звіт по загальному податку з прочерками.Чи він здаеється за рік?Чи потрібно сплачувати податок по загальній системі оподаткування,якщо немає діяльності.Зарані дякую.
 Відповідно до п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування, подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
     Форма податкової декларації про майновий стан і доходи передбачена наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 №1395 із змінами та доповненнями (далі - податкова декларація).
     Згідно з пп.49.18.5 п.49.18 ст.49 ПКУ податкові декларації, фізичними особами – підприємцями подаються за базовий (податковий) період, що дорівнює календарному року - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
     У разі коли фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені пп.177.5.1 п.177.5 ст.177 ПКУ, що настають у звітному податковому році (пп.177.5.2 п.177.5 ст.177 ПКУ).
 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Мария 03-10-2013 16:50

Подскажите, может ли юр. лицо на 4 группе единого налога предоставлять информационно-консультационные услуги, консалтинговые и аудиторские услуги? Спасибо
Доброго дня!

Обмеження щодо застосування єдиного податку визначені в п.291.5 ст.291 Податкового кодеку України. Обмеження, зокрема, щодо надання послуг стосуються платників єдиного податку 1 та 2 груп.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена ПрАТ "ГЗКК" 03-10-2013 15:43

чи може податкова штрафувати за неподачу додатку ПН до декларації з податку на прибуток
Доброго дня!

ЄБПЗ: Якщо здійснюєте на користь нерезидента будь-яку виплату доходу із джерелом його походження з України, зокрема, і доходу, звільненого від оподаткування згідно міжнародних договорів, то у разі неподання додатку ПН до Податкової декларації з податку на прибуток до Вас можуть застосувати штраф від 170 до 1020 грн

Дякуємо за питання
 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Светлна 03-10-2013 15:1

Які документи потрібно подати до податкової після встановлення модему на РРО?
Повідомляти свою податкову інспекцію додатково не потрібно, вона інформацію отримує від еквайеру.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергей 02-10-2013 21:16

Підскажіть будьласка, чи потрібно роздруковувати фіскальний чеки на РРо, коли будівля для торгівлі , в якій повинна проводитись торгівля прийшла в негодність за стихійного лиха та знаходиться в ремонті.РРо зареєстрований в податковій інспекції, але в наслідок лиха працівників на підприємстві не має, ліцензії на торгівлю алкогольними та тютюновими виробами не отримувались , про що написаний відповідно наказ.Підприємство не працювало жодного дня.Після закінчення ремонту будуть прийняті на роботу працівники , будуть отримані ліцензії і підприємство запрацює в звичному режимі.
Доброго дня!

Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР суб’єкт господарювання зобов’язаний щоденно друкувати на РРО (за винятком автоматів із продажу товарів або послуг) фіскальні звітні чеки (Z-звіти) і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій (далі — КОРО).

Санкції за порушення згаданої вище вимоги такі:


20 НМДГ (340 грн) — штраф до суб’єкта господарювання за нероздрукування Z-звіту щодня (п. 4 ст. 17 Закону про РРО);
від 2 до 5 НМДГ (від 34 до 85 грн) ― до особи, яка проводила розрахункові операції (касира, іншої відповідальної особи), порушуючи порядок проведення розрахунків, а саме не роздруковуючи Z-звіту (абз. 2 ст. 155¹ Кодексу про адміністративні правопорушення України,
далі — КпАП).
Під час повторного порушення — штраф від 5 до 10 НМДГ (від 85 до 170 грн) (абз. 4 ст. 155¹ КпАП);
від 5 до 10 НМДГ (від 85 до 170 грн) ― до посадової особи підприємства за порушення порядку проведення розрахунків (абз. 2 ст. 155¹ КпАП).
 За повторне правопорушення очікуйте значнішого покарання — від 10 до 20 НМДГ  (від 170 до 340 грн) (абз. 4 ст. 155¹ КпАП).


У підкатегорії 7.13 Єдиної бази податкових знань пояснюється, що фіскальний звітний чек може щоденно не друкуватися в разі закриття торговельного об’єкта для проведення санітарних заходів, ремонту, технічного переобладнання та проведення інших робіт за умови, що суб’єкт господарювання розмістив поряд з інформацією про режим роботи оголошення про дату й період закриття.

За всіма РРО слід звітувати, незалежно від того, застосовували Ви їх у звітному місяці чи ні

Дякуємо за питання

 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Люда 01-10-2013 13:22

Добрий день. Працівник у відрядженні користується корпоративною карточкою і розраховується нею за матеріали (безготівково). Чи потрібно дотримуватись 10-ти тис. обмеження.
Добрий день!!!Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку для подальшого їх перерахування на поточні рахунки. Кількість підприємств (підприємців) та фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.  Отже обмеження розрахнків тільки при готівковому розрахунку

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Володимир, ФОП. 01-10-2013 11:31

Доброго дня, маю розрахунковий рахунок-овердраф, Станом на 30 вересня залишок на рах - -20000грн(Відємний).Чи включати мені в доходи цю суму овердрафу?(Я платник спрощеної системи 2 група)
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме:
- виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
- виручка в натуральній (негрошовій формі);
- суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.
Таким чином, власні кошти, які фізична особа - підприємець зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...