Налоговая справка ГФС

Ольга 01-10-2013 11:18

Чи повинно підприємство виписувати ПН та РК , коли надійшли помилково перераховані кошти, що підтверджується листом від покупця з проханням про їх повернення але між ними також існує заключений договір
Відповідно до п. 11 підр. 2 р. ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями реєстрація податкових накладних платниками податку на додану вартість - продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить:
понад 1 мільйон гривень - з 1 січня 2011 року;
понад 500 тисяч гривень - з 1 квітня 2011 року;
понад 100 тисяч гривень - з 1 липня 2011 року;
понад 10 тисяч гривень - з 1 січня 2012 року.
Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних. Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.
Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246, (далі – Порядок №1246) визначає механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до Єдиного реєстру податкових накладних платників податку на додану вартість - продавців товарів (послуг), звіряння даних, що містяться у виданих платникам такого податку - покупцям товарів (послуг) податковій накладній та розрахунку коригування з відомостями, які містяться у Єдиному реєстрі податкових накладних.
Подання податкової накладної та/або розрахунку коригування Державній податковій службі в електронній формі здійснюється відповідно до Порядку підготовки і подання податкових документів в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженого Державною податковою службою (п.1 Порядку №1246).
Чинним законодавством не передбачено можливості вилучення з Єдиного реєстру податкових накладних податкової накладної та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, у тому числі, якщо вони не підлягають реєстрації в такому реєстрі, але помилково зареєстровані платником податку.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 01-10-2013 10:59

Підкажіть будь-ласка, на який рахунок перераховувати кошти по спалаті ЄСВ, якщо підприємтсво зареєстровано у м.Черкаси. На офіційному сайті Міністерства доходів і зборів України багато рахунків і важко розібратись на який платить. Дякую за відповідь
Добрий день !!!На сьогоднішній день відкриті рахунки по ЄСВ Вам потрібно звернутись місцевого органу Міністерста доходів та зборів і отримати рахунок для сплати ЄСВ 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена, 01-10-2013 10:37

Сегодня,01.10.13, необходимо выплатить отпускные работникам предприятия, работники ПФ,налоговой,казначейства не знают куда перечислять ЄСВ. Прошу разъяснения по этому вопросу.Спасибо.
Добрий день !!!На сьогоднішній день відкриті рахунки по ЄСВ Вам потрібно звернутись місцевого органу Міністерста доходів та зборів і отримати рахунок для сплати ЄСВ 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Федорівна 01-10-2013 10:37

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, приватний підприємець при відкритті поточного рахунка, хоче внести кошти, щоб банк списав комісію. Яким має бути зміст призначення платежу при внесенні таких коштів? Чи можна так : "Виручка за період (вересень) 2013 року"?
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме:
- виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
- виручка в натуральній (негрошовій формі);
- суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.
Таким чином, власні кошти, які фізична особа - підприємець зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 30-09-2013 22:25

Чи потрібно приватному підприємцю на загальній системі , який не має найманих працівників та підприємницьку діяльність в даний момент не веде, здавати звіти щомісяця по єдиному соціальному внеску в міндоходів. Раніше такі звіти здавались в пенсійний фонд тільки за рік
Доброго дня!

Відповідно до 3.2. Розділу 3 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України  від 09.09.2013р. № 454,  ФО - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Звітним періодом є календарний рік.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Александр 30-09-2013 11:6

добрый день есть вопрос по оплате налога - мне нужно указывать получение денег в доларах - если да то как платить 5% от них?
Доброго дня!

Податки обраховуються виключно в гривнях.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олена 30-09-2013 10:52

Добрий день! Підскажіть будь ласка, звіт ЄСВ за вересень надсилати в Міністерство зборів, чи в Пенсійний фонд, як і раніше? Якщо так, то куди саме? Дякую.
Доброго дня!

З 1 жовтня прийняття звітності про суми нарахованого ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та облік сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників здійснюватимуть органи Міністерства доходів і зборів.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Вадим 29-09-2013 0:6

Я, как гражданин Украины, хочу приобрести паи паевых инвестиционных фондов, находящихся на территории Российской федерации (проще говоря, резидентов РФ). При погашении паев ПИФов в случае получения прибыли какова будет процедура начисления и уплаты налога, а также составления налоговой декларации?
Відповідно до п.167.1 ст.167 Податкового кодексу України ставка податку становитиме 15 або 17 відсотків до сплати.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Яна 28-09-2013 15:0

Спд ведет учет доходов и расходов по книге старого образца какая отвественность предусмотрена. Спасибо!
Відповідно до п. 177.10 ст.177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) встановлено, що фізичні особи - підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат (далі - Книга) та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форма Книги та порядок її ведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику. Зокрема, форма Книги, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядок її ведення затверджені наказом ДПА України від 24.12.2010 №1025.
Згідно зі ст.121 ПКУ ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.
Статтею 164 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 17 грудня 1984 року №8074-Х зі змінами та доповненнями (далі - КУпАП) визначено, що неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Отже, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування зобов’язана вести Книгу. У разі нереєстрації (неведення) Книги до фізичної особи – підприємця застосовується штрафні санкції, передбачені ст.121 ПКУ та ст. 164 прим.1 КУпАП.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Цымбалюк Оксана Георгиевна 27-09-2013 13:49

Какой штраф применяется при сдачи уточняющего расчета по 1 ДФ в Украине
Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.
Форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку та Порядок її заповнення і подання податковими агентами до контролюючого органу затверджені наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020.
Порядок внесення змін до податкової звітності встановлено ст. 50 ПКУ.
Згідно із п. 50.1 ст. 50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.
Згідно із п. 119.2 ст. 119 розділу ІІ ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.
Враховуючи те, що помилка, яка виявлена платником податку, не впливає на показники, які зазначені у графах 3, 3а, 4 та 4а податковому розрахунку за ф. № 1ДФ, зокрема, вносяться зміни до номеру облікової картки найманого працівника або змінюється ознака доходу, або до реквізитів підприємства, то до податкового агента застосовується відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, які передбачені п. 119.2 ст. 119 ПКУ.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Мариса 27-09-2013 10:51

При регистрации ФОП когда мне нужно вставать на учет в налоговой до регистрации либо после?И какие документы подать? Спасибо!
З 07.05.2011 набрав чинності Закон України від 07 квітня 2011 року № 3205-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця» (далі – Закон № 3205), яким передбачено скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи - підприємця та використання натомість виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДР).
Статтею 1 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» із змінами і доповненнями визначено, що виписка з ЄДР - документ, що містить відомості про юридичну особу або її відокремлені підрозділи, або фізичну особу - підприємця, визначені цим Законом, і використовується для їх ідентифікації під час провадження господарської діяльності та відкриття рахунку в банку.

Вам потрібно стати на облік у податковій після реєстрації у державного реєстратора

 

 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна В. 26-09-2013 22:38

Доброго дня! Я працюю як ФОП 3 група 5%, маю наступне питання:настав час для проплати ЄСВ за 3 квартал 2013 , оскільки змінюється адміністрування на Міндоходи, на які рахунки надсилати суму, на старі від 1 січня чи нові які зовсім не зрозумілі і недопрацьовані від 20 вересня? Дякую
19 вересня було відкрито нові рахунки в органах Державної козначейської служби для зарахування єдиного внеску, Номера рахунків розміщено на веб - порталі Міндоходів у розділі "Реєстри", Відкриті рахунки заблоковано, про введення іх в дію буде повідомлено додатково.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...