Налоговая справка ГФС

ТОВ "Борнео" Чернігів 20-09-2013 15:13

Чи може підприємство подати фінансову звітність в електронній формі та чи буде віно отримувати при цьому квитанції (першу, другу)?
Інтернет – конференція

Платник податків має право подати органу доходів і зборів фінансову звітність (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал, баланс суб’єкта малого підприємництва) в електронній формі.
      У разі подання платником податків фінансової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку йому будуть надсилатися перша та друга квитанції.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Рубан О.Л. 20-09-2013 15:10

Чи має право орган доходів і зборів після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності?
Інтернет – конференція

     Контролюючий орган має право після отримання другої квитанції, надіслати лист платнику податків про невизнання звітності із зазначенням підстав неприйняття попередньої.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Підприємець - початківець 20-09-2013 15:9

Який режим роботи податткової щодо приймання податкової звітності та чи відрізняються терміни подання податкової звітності в електронному вигляді від термінів, передбачених для подання її у паперовому вигляді?
Інтернет – конференція

Органи доходів і зборів приймають податкову звітність з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. щоденно, крім вихідних, святкових і неробочих днів. Терміни прийняття податкової звітності органом доходів і зборів в електронному вигляді не відрізняються від термінів прийняття її у паперовому вигляді, за винятком подання податкової звітності в електронній формі в останній день граничного строку подання. В останній день граничного строку подання податкової звітності в електронній формі органи доходів і зборів приймають податкову звітність до останньої години (до 24-ї години) дня, в якому спливає такий граничний строк.
     При цьому, платник податків може отримати в органі доходів і зборів за місцем подання податкової звітності інформацію про режим роботи цього органу по прийманню податкової звітності.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер Таміла Сергіївна 20-09-2013 15:7

Чи може підприємство подавати до органу доходів і зборів в електронному вигляді заяви за ф.№1-ОПП, ф.№5-ОПП, ф.№8-ОПП та повідомлення за ф.№20-ОПП?
Інтернет – конференція

Можливості подання в електронному вигляді платниками податків заяв за ф.№1-ОПП, ф.№5-ОПП, ф.№8-ОПП та повідомлення за ф.№20-ОПП, форми яких затверджені наказом Міністерством фінансів України «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів», не передбачено.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

ТОВ 20-09-2013 15:5

Чи може товариство подати до податкової в електронному вигляді Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, довідку про декларування валютних цінностей та довідку про відсутність валютних цінностей та майна за межами України за кордоном?
  Інтернет – конференція

Суб’єкт господарювання може подати до органу ДПС в електронному вигляді Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту і знаходяться за її межами (далі - Декларація), Довідку про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, Довідку про відсутність за межами України валютних та майна.
     Водночас, зазначені документи мають бути засвідчені підписами начальників (заступників начальників) територіального управління НБУ і державної податкової інспекції та скріплені печатками територіального управління НБУ і державної податкової інспекції, що передбачає їх наявність у паперовому вигляді.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Лабуненко 20-09-2013 15:1

Де можна отримати інформацію щодо програмного забезпечення з використанням якого можна подавати звітність в електронному вигляді?
Інтернет – конференція

Платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі –АЦСК ІДД), можуть подавати звітність в електронному вигляді за допомогою електронних сервісів, перелік яких наведено на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД за посиланням htpp://acskidd.gov.ua у розділі «Програмне забезпечення».
     За допомогою електронного сервісу «iFinZvit» безкоштовно відправляються до органів Міндоходів - будь-які звіти, що імпортовані з інших програм або систем;
     до Пенсійного фонду України – Відомості про осіб, які підлягають загальнобов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувати допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації;
     до органів Держстату України – «Баланс. Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та «Звіт про фінансові результати».
     Зазначені вище звіти до Пенсійного фонду України і Держстату України можна безкоштовно створювати і здавати безпосередньо в сервісі «iFinZvit».
     Отримати консультацію з питань використання електронного сервісу «iFinZvit» заявник може за тел.: (044) 22-77-066, ел. пошта: info@ifin.ua, Skype: ifin.support.
     Для подання звітності в електронному вигляді до Міністерства доходів і зборів України також можна використовувати безкоштовний сервіс «Звіт Оператор». Отримати консультацію з питань використання електронного сервісу «Звіт Оператора» заявник може за ел.: 359-05-65, ел.пошта: info@zvitoperator.ua.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

ФОП Крамар 20-09-2013 14:59

Чи встановлені особливі вимоги до форми довіреності, яку необхідно надати серед інших реєстраційних документів до АЦСК ІДД повіреною особою в разі неможливості особистої присутності ФОП, яка працює без печатки, для отримання послуг електронного цифрового підпису?
Інтернет – конференція

Повіреною особою в разі неможливості особистої присутності фізичної особи – підприємця, яка працює без печатки, для отримання послуг електронного цифрового підпису до АЦСК ІДД серед інших реєстраційних документів надається засвідчена нотаріально довіреність.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

ПП Графіт 20-09-2013 14:56

У нас змінились посадові особи на підприємстві. Нам необхідно замінити ключі на діючих посадових осіб, як оновити посилені сертифікати в податковій?
Інтернет – конференція

Якщо у платника податків виникають зміни облікових даних, тобто змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, уповноважена вести бухгалтерський облік), то у строк до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».
     Якщо договір «Про визнання електронних документів» укладається в електронній формі, то посилений сертифікат платника податків та його посадових осіб імпортуються в базу сертифікатів разом з договором.

Тому для імпортування в базу сертифікатів нового зазначений договір необхідно переукласти.

Дякуємо за запитання!

Сурен підприємець 20-09-2013 14:53

Яким чином укласти договір «Про визнання електронних документів» з податковою інспекцією в електронному вигляді?
Інтернет – конференція

Для укладення договору “Про визнання електронних документів” з податковою інспекцією в електронному вигляді використовуються безкоштовні онлайн сервіси доступ до яких надано компаніями-учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, які доступні на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД за посиланням http://acskidd.gov.ua у розділі «Програмне забезпечення».

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ліля Марченко 20-09-2013 14:50

Чи можливо здійснити процедуру реєстрації в АЦСК ІДД через мережу Інтернет без особистої присутності в центрі сертифікації?
Інтернет – конференція


Процедура отримання послуг електронного цифрового підпису через мережу Інтернет не можлива. Регламентом Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби, затвердженого Головою Державної податкової служби України 07.05.2012, передбачена особиста присутність заявника (чи його довіреної особи) під час процедури реєстрації. Детальну інформацію щодо процедури реєстрації можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту http://www.acskidd.gov.ua/ у рубриці Реєстрація користувачів.


Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Доброштан Валерій 20-09-2013 14:48

В якому випадку АЦСК ІДД може відмовити суб’єкту господарювання в видачі посилених сертифікатів ЕЦП?
Інтернет – конференція


Для отримання послуги ЕЦП суб’єкт господарювання повинен звернутись до підрозділу реєстрації користувачів та надати пакет документів, перелік яких вказано в Регламенті АЦСК ІДД.
     Згідно розділу 5. «Ідентифікація та автентифікація» Регламенту АЦСК ІДД адміністратор реєстрації приймає рішення про відмову в реєстрації за результатом розгляду поданих документів у разі:
–     відсутності всіх необхідних для реєстрації документів;
–     відсутності у довіреної особи документів, які засвідчують її повноваження та особу;
–     поданні заявником неналежно засвідчених копій документів;
–     невідповідності даних, що визначені в поданих документах, фактичним даним заявника.
     Також адміністратор реєстрації може відмовити суб’єкту господарювання у наданні послуги ЕЦП, якщо документи мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.


Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

НАТАЛІЯ 20-09-2013 9:48

Добрий день! Звіт 1ДФ за 4кв.2012р прийнятий податковою вчасно, є квитанція з номером реєстрації документа. А тепер повідомляють по телефону , що є помилка в коді посадової особи і що необхідно подати уточнюючий звіт. Як безпомилково подати утчнюючий звіт? Чи дійсно за данну помилку штраф 510грн? Дякую за відповідь.
Інтернет – конференція

 Порядок заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ (далі – Податковий розрахунок), визначено р. III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1020 (далі – Порядок).

     В реквізитах Податкового розрахунку, зокрема, відмічається відповідна клітинка «Звітний», «Звітний новий» чи «Уточнюючий» залежно від того, який податковий розрахунок подається (пп.3.1.2 п.3.1 р. III Порядку).

    Що стосується подання уточнюючого розрахунку за ф 1-ДФ, то  уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання (п.4.3 р. IV Порядку).

     Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються (п.4.4 р. IV Порядку).

     Для вилучення одного помилкового рядка з попередньої введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати «1» - на вилучення рядка.

     Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати «0» - на введення рядка.

     Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно вилучити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 вказується «1» - рядок на вилучення, а в другому - «0» - рядок на введення (пп.4.4.1- 4.4.3 р. IV Порядку).

     Передбачено, що при заповненні звітного податкового розрахунку за ф. № 1ДФ в останньому рядку розрахунку вказуються загальні суми нарахованого доходу за графою 3а, виплаченого доходу за графою 3, нарахованого податку за графою 4а та перерахованого податку за графою 4 (п.3.10 р. III Порядку).      У разі подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. № 1ДФ та заповнення рядків на вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації та введення нового або пропущеного рядка підсумковий рядок по гр. 3а, гр. 3, гр. 4а та гр. 4 не заповнюється.

 Що стосується відповідальності, то відповідно до п.119.2 ст.119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...