Налоговая справка ГФС

Аня 16-09-2013 15:26

Добрий день, підкажіть будь-ласка, скільки часу можуть знаходитись в касі підприємства гроші до виплати зарплати, якщо ліміту каси на підприємстві не встановлено.
Доброго дня!  пункт 2.10 Положення НБУ від 15.12.2004 № 637 - протягом трьох робочих днів, уключаючи день отримання готівки в банку.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Галина 16-09-2013 12:56

На предприятии имеется кредиторская задолженность срок которой истекает и ее нужно будет взять на доход. А возникают ли обязательства по НДС.
Доброго дня! Різні ситуації бувають. Опишіть свій випадок, операцію, яка була проведена 3 роки тому. Дякуємо за запитання.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 16-09-2013 11:26

Доброго дня! Працівник поїхав у відрядження (бюджетна установа) , при повернені склав авансовицй звіт на відшкодування витрат, прикріпивши квиточки(Добові + витрати на проїзд). Чи потрібно відображати в 1ДФ суму витрат на проїзд перевізник - ФОП -платник єдиного податку)
Доброго дня! в 1-ДФ відображаються доходи ФОП з ознакою 157.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Микола 16-09-2013 10:29

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка я платник єдиного податку на ІІ групі чи маю право я проводити готівкові розрахунки з купівлі чи продажу товарів з платниками єдиного податку в розмірі більше 10 тис грн.
Доброго дня! Пунктом 2.3 Положенням НБУ від 15.12.2004 № 637 такі розрахунки заборонені. З 01.01.2013 відповудно до ст.163 прім 15 КУпАП застосовується адмінштраф у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (повторно від 500 до 100 неопод.мінім.громад).

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анастасія 16-09-2013 10:28

Доброго дня. Наше підриемство, в рахунок погашення боргу перед кредитором планує передати йому основний засіб (будівлю). Скажіть будь ласка, чи передача основного засобу буде прирівнюватися до продажу та чи обкладаеться дана операція ПДВ.
Доброго дня! Так, все правильно, передача основних засобів прирівнюється до продажу, тому обов"язково виникає ПДВ.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 16-09-2013 9:44

Доброго дня!! Допоможіть заповнить реєстр виданих та отриманих под. накл. Курили товар в СПД ( не платника ПДВ), рахунок 949, як це відобразить в реєстрі?? Спасибі
Доброго дня! П.2.6 Порядку ведення виданих та отриманих податкових накладних від17.12.2012 № 1340 передбачено, що у разі придбання товарів/послуг у неплатника податку зазначається умовний ІПН - 400000000000.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Александр 15-09-2013 15:12

Знатоки в налогах, будьте добры, объясните пожалуйста такую ситуацию: человек, частный предприниматель на едином налоге, занимается рекламными услугами - расклейка объявлений, рассылка и раздача листовок и т.п. Но своей полиграфии у него нет, все эти листовки он покупает в полиграфии и соответственно платит при этом НДС. От рекламодателя, плательщика НДС, он берет сумму, в которую входит цена листовок в этой полиграфии + стоимость за свои услуги по распространению. Например, нашелся рекламодатель, который заказал 1000 листовок, за которые Частный Предприниматель выписал счет на 500 грн, с которых 200 грн он заплатил полиграфии за изготовление, а остальные 300 грн взял за свои услуги. Вопрос: как в таком случае Частному Предпринимателю работать с НДСниками? может ли теперь этот Частный Предприниматель выписать этому рекламодателю счет в котором написано: сумма к оплате 500 грн (с НДС)? или рекламодатель-НДСник должен еще с этих 300 грн уплатить НДС?
Доброго дня! Ви не вказали чи є платником ПДВ чи ні. На якій групі?

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 14-09-2013 13:16

Каса на місяць закрита згідно наказу, відімкнена від ел. постачання операції по РРО не проводяться. Чи необхідено щоденно робити Z-звіти, і як це зробити якщо за технічними характеристиками РРО без грошової операції його не пробиває. Хто повинен пробивати Zзвіт, якщо по наказу людини закріпленої за даним апаратом не має
Добрий день!

Згідно п.2.11 р.2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 №614 (далі - Порядок), скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі - РРО) здійснюється на підставі подання суб’єктом господарювання заяви довільної форми до органу Державної податкової служби , де зареєстровано реєстратор розрахункових операцій.
     Нормами Закону України від 06 липня 1995 року № 265-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон) та Порядку не визначено вимог щодо зняття суб’єктом господарювання з реєстрації в органі доходів і зборів реєстратора розрахункових операцій, у разі тимчасового припинення торговельної діяльності.
     Відповідно до п.9 ст.3 Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
     Отже, на час тимчасового припинення торговельної діяльності на торговій точці, магазині, відповідно до норм Закону суб’єкти господарювання зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
     У разі, якщо підприємство не здійснює діяльності у конкретні дні, що підтверджується відповідним наказом по підприємству, то реєстратори розрахункових операцій не застосовуються.
     У робочі дні підприємства реєстратор розрахункових операцій повинен бути в увімкненому стані, і роздрукування фіскального звітного чеку є обов’язковим.

 

З повагою, Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина Титова 13-09-2013 15:49

Физическое лицо-предприниматель собирается закупать товар в зарубежных интернет-магазинах (т.е. импорт товаров на территорию Украины ) с целью перепродажи. Какие документы необходимо запросить у зарубежного продавца, если контракт заключаться не будет,а оплата будет происходить согласно инвойсам в режиме "он-лайн" через платежную систему.
Инвойс (англ. invoice) — в международной коммерческой практике документ, предоставляемый продавцом покупателю и содержащий перечень товаров, их количество и цену, по которой они будут поставлены покупателю, формальные особенности товара (цвет, вес и т. д.), условия поставки и сведения об отправителе и получателе. Выписка инвойса свидетельствует о том, что (кроме случаев, когда поставка осуществляется по предоплате) у покупателя появляется обязанность оплаты товара в соответствии с указанными условиями.

   В российской, украинской практике документ, аналогичный инвойсу, отсутствует (счёт-фактура является документом, применяемым исключительно для целей налогового контроля и потому не может считаться аналогом инвойса). В связи с этим, обычно инвойс применяется лишь при международных поставках товаров. В некоторой степени инвойс соответствует документу «счёт на оплату».

   Экспортер должен выписать инвойс одновременно с отгрузкой товаров и направить иностранному покупателю. Инвойс является основанием для перечисления денег.
   Если по контракту иностранный покупатель должен перечислить аванс, экспортер обычно выписывает проформу-инвойс (proforma invoice). Этот документ содержит практически те же данные, что и коммерческий инвойс. Отличие его в том, что некоторые данные в проформе-инвойсе — предварительные.
   Выписанный позднее коммерческий инвойс содержит уже точные фактические данные, полученные на основе сведений о произведенной отгрузке товаров (оказании услуг, выполнении работ).
   Инвойс составляется на любом языке, понятном для обоих партнеров. Как правило, это английский язык. В инвойсе обязательно нужно указать наименование организации-экспортера и ее юридический адрес. Международная практика не требует, чтобы инвойс обязательно был подписан, хотя в некоторых случаях такое требование обязательно.
   Данные о наименовании товара, количестве и цене за единицу берутся из контракта. Проформа-инвойс может также содержать размер допустимых отклонений по количеству товара, если они установлены контрактом. Базовые условия поставки также берут из контракта. Обычно они определяются Международными правилами толкования торговых терминов «Инкотермс».
    Общая сумма товара к оплате должна быть указана в валюте цены, установленной контрактом. Если в контракте цена указана в одной валюте, а платить иностранный покупатель будет в другой, необходимо указать, по какому курсу и на какую дату будет осуществляться пересчет.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Надія 12-09-2013 15:26

Чи можна виписати податкову накладну з мінусом, коли треба виправити помилку за попередній місяць?
У разі здійснення коригування сум податкових зобовязань відповідно до статті 192 розділу V Кодексу ( 2755 - 17) постачальник товарів / послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної  ( далі - розрахунок коригування ) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер ТОВ 12-09-2013 9:50

Чи стосується обмеження для розрахунків готівкою 150 тис.грн.виплати дивідендів засновнику з каси підприємства
Гранична сума готівкових розрахунків одного підприємства з фізичною особою  протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами не може перевищувати 150 тис.грн.Усе, що вище, будь ласка,пускайте безготівково.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 11-09-2013 18:41

Добрый день. коллеги! подскажите как правильно оформить следующую операцию. Общественная организация закупила призы для награждения -участников конкурса. Победителями стали физлица- нерезиденты( представители стран Беларусь и России).как быть с налогообложением. Спасибо.
Відповідно до пп.162.1.2.п.162.1 ст. 162 ПКУ фізична особа-неризидент, яка отримує доходи з джерел їх походження в Україні є платником ПДФО. В даному випадку організація виступає в ролі податкового агента. Еквілавент призу в гривнях  відображеється в звіті форми 1ДФ у відповідному кварталі з відображенням коду платника ( в даному випадку іноземця). Ставка податку становить 15% чи 17% (в залежності від суми).
 

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...