Налоговая справка ГФС
Светлана 11-07-2013 16:44
Точно через "МЕdoc" акт звірки Ви не отримаєте. Але у 2013 році відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2012 року № 1007-р передбачено розпочати запровадження електронного сервісу „Електронний кабінет платника податків”.
У 2013 році запрацюють перші два сервіси «Податкова звітність» та «Розрахунки з бюджетом».
Сервіс „Податкова звітність” забезпечить платникам податків можливість електронного декларування в он-лайн режимі.
За допомогою цього сервісу платники податків зможуть в режимі он-лайн:
- заповнити або імпортувати сформовану у визначеному форматі (XML – форматі) податкову звітність,
- здійснити її перевірку,
- подати податкову звітність до органів ДПС − знову ж таки в он-лайн режимі,
- переконатися у тому, що звітність прийнято, не чекаючи кілька годин,
- переглянути подану звітність,
- переглянути індивідуальний податковий календар, який надаватиме інформацію про терміни подання податкової звітності та сплати платежів.
Сервіс «Розрахунки з бюджетом» надасть доступ платникам податків до інформації про стан їх розрахунків з бюджетом і, зокрема до інформації про заборгованість зі сплати податків.
Запровадження інших електронних сервісів, які платники податків зможуть отримати через Електронний кабінет платника податків, буде здійснюватись поступово.
Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Левинский Эдуард 11-07-2013 13:49
Більш всього вид діяльності 47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах (згідно старого класифікатора це 52.48.9 Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, н. в. і. г.
Включає:
роздрібну торгівлю квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них;
виготовлення квіткових композицій та вінків у процесі роздрібної торгівлі.)
Але за чіткою консультацією зверніться до державного реєстратора по місцю приписки!!!
Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталия Кулишенко 11-07-2013 10:2
Звертайтеся до органів Міндоходів (податкової) по місцю приписки. Там дадуть бланк заявки, яку на місці і заповните. З собою обовязково мати оригінали власного паспорта та свідоцтва про народження дитини.
Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Сергей 11-07-2013 9:25
Визначення доходу здійснюється з метою оподаткування єдиним податком та надання права юридичній особі зареєструватися платником єдиного податку або перебувати на спрощеній системі оподаткування.
Доходом платника єдиного податку — юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій або безготівковій); сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності; вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримано попередню оплату (аванс) у період сплати інших податків і зборів, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг) у матеріальній або нематеріальній формі.
Відповідно до Податкового кодексу безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку за письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником.
Датою отримання доходу платника єдиного податку – юридичної особи є:
- дата надходження коштів платнику у грошовій (готівковій або безготівковій) формі;
- дата підписання платником єдиного податку акта при-
ймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг);
- дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності;
- дата відвантаження товарів (виконання робіт,надання послуг) за які отримано попередню оплату (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом;
- дата вилучення з торговельних апаратів або подібного обладнання грошової виручки (у разі здійснення торгівлі товарами або послугами з використанням торговельних автоматів чи іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності реєстратора розрахункових операцій);
- дата продажу жетонів, карток або інших замінників грошових знаків, виражених у грошовій одиниці України (у разі здійснення торгівлі товарами (роботами, послугами) через торговельні автомати з використанням жетонів, карток або інших замінників грошових знаків).
Під час продажу основних засобів юридичними особами – платниками єдиного податку дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.
У разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).
Враховуючи зазначені вище норми, при безоплатній передачі ОЗ, у платника ЄП — дарувальника дохід не виникає. Така операція не буде відображатись у податковому обліку дарувальника — платника ЄП.
Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Евгения, помощник бухгалтера 10-07-2013 15:58
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталья 10-07-2013 15:27
Згідно з пп.292.11 ст.292 ПКУ, до складу доходу не включаються суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів.
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталья 10-07-2013 15:23
1) у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі використання розрахункової книжки — загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня; нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання:
вчинене вперше — 1 гривня;
вчинене вдруге — 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);
за кожне наступне вчинене порушення — у п’ятикратному розмірі вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);
3) двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі невикористання при здійсненні розрахункових операцій у випадках, визначених цим Законом, розрахункової книжки або використання незареєстрованої належним чином розрахункової книжки чи порушення встановленого порядку її використання, або незберігання розрахункових книжок протягом встановленого терміну;
4) двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його незберігання;
5) десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій або не збережено контрольну стрічку протягом трьох років, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі;
6) п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі проведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості;
7) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі порушення встановленого у пункті 1 статті 9 порядку проведення розрахунків через каси підприємств, установ і організацій, в яких ці операції повинні проводитися з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, або у разі порушення порядку оформлення розрахункових і звітних документів при здійсненні продажу проїзних і перевізних документів на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті;
8) ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій реєстратора розрахункових операцій, в конструкцію чи програмне забезпечення якого внесені зміни, не передбачені конструкторсько-технологічною та програмною документацією виробника за умови відсутності чи пошкодження пломби центру сервісного обслуговування;
9) десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — в разі неподання до органів державної податкової служби звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв’язку, в разі обов’язковості її подання.
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталья 10-07-2013 14:58
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ігор 10-07-2013 14:31
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Оксана 10-07-2013 14:20
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Мастабаева Анна КП "Автобаза №1" 10-07-2013 14:5
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
НАТАЛІЯ 12-07-2013 12:36
Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області