Налоговая справка ГФС

Максим 18-07-2013 18:52

Доброго времени суток! У меня такой вопрос. Я занимаюсь музыкой для себя и окружающих без цели заработать на этом денег. Мы с ребятами создали некомерческую молодёжную организацию, с целью ознакомить как можно больше наших горожан со всеми талантливыми исполнителями нашего города. Так же я придумал систему, которая поможет дать старт начинающим ребятам. Под этим я подразумеваю правильно скоординировать человека и помочь ему в продвижении. А именно : запись песни, фотосессия, разработка фирменного логотипа, создание странички в соцсети и её оформление, плюс ещё раскрутка в соцсетях путём взаиморекламы. Но, человек, у которого дома есть аппаратура для записи и сведения песни на высоком уровне(которую он сделал для себя как хобби), естественно попросит символических денег на пиво, так как на создание песни в его условиях необходимо 2-3 дня работы. Таким образом стоимость записи выходит в 15-20 раз дешевле, чем на самой дешевой студии. Этот человек не является ФЛП. Далее тоже самое касается и дизайнера для логотипа. Тоесть человек умеет рисовать, но естественно хочет вознаграждение. И я лично занимаюсь любительской фотографией на неплохом фотоаппарате, но мне тоже хочется, чтоб не просто так я тратил 3 часа времени на фотосессию и ещё 3-4 часа на обработку фото + плюс потом воссоединение всего этого в единое целое. Я подсчитал. Всё это выйдет человеку, который хочет качественно себя преподнести около 1200 грн. Таких людей Максимум будет 1-2 в месяц. А то и ещё меньше. Все люди, которых я перечислил выше - это не члены нашей организации, а просто мои далекие знакомые. Можно ли всё это делать без регистрации себя как ФЛП, с учётом того, что я не приследую цели заработать на этом денег? Спасибо за внимание. Жду ответа.
Доброго дня!

Підприємництво — це самостійна, ініціативна господарська діяльність громадян, що спрямована на отримання прибутку (доходу) і здійснюється від свого імені на власний ризик та під свою особисту майнову відповідальністьПідприємництво — це самостійна, ініціативна господарська діяльність громадян, що спрямована на отримання прибутку (доходу) і здійснюється від свого імені на власний ризик та під свою особисту майнову відповідальність

Тому, здійснюючи діяльність Ви маєте зареєструватися як підприємець

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Петр 18-07-2013 13:40

Я являюсь частным предпринимателем и работаю на едином налоге (посредническая деятельность). Могу ли я добавить себе еще один вид деятельности и какой конкретно, согласно КВЕД , если собираюсь торговать оптом бытовой химией? Не поменяются ли для меня в таком случае условия пребывания на едином налоге? Спасибо.
Доброго дня!

Умови перебування на єдиному податку визначені ст. 291 Податкового кодексу України.

Обрати та визначитися з КВЕД Ви маєте можливість на сайті за адресою http://www.kved.com.ua/ .

Дякуємо за питання.


 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Таня 18-07-2013 8:21

Доброго дня!В минулому місяці я декларувала від’ємне значення ПДВ, у цьому місяці також від’ємне, які графи я маю заповнювати якщо я хочу направити цю суму у зменшення податкових зобов’язань наступних періодів? Та які додатки?
Доброго дня!

Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджений Наказом Міністерства фінансів України 25 листопада 2011 року № 1492  (у редакції наказу Міністерства фінансів України  від 17 грудня 2012 року № 1342), який зареєстровано в Міністерстві  юстиції України  08 січня 2013 року за № 79/22611.

Листом № 1868/0/61-12/15-3115, 61/0/21-12/15-3110 від 13.09.2012 надається роз'яснення щодо податкового обліку при зменшенні податкових зобов'язань з ПДВ при наявності суми від'ємного значення або суми бюджетного відшкодування, які виникли у попередніх звітних (податкових) періодах. Повідомляється: платники податку, які не мали права на бюджетне відшкодування у зв'язку з встановленими Податковим кодексом обмеженнями, мають право відображати в податковій декларації з ПДВ залишок від'ємного значення податку до повного його погашення або шляхом нарахування податкових зобов'язань, або шляхом отримання права на бюджетне відшкодування.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП "Автомен" 17-07-2013 16:5

В травні по першій події не було виписано ПН + Акт за 31.05.2013р.. Як виправити дану помилку? Нумерація податкових накладний помісячно. Яким числом потрібно виписувати податкову накладну щоб при цьому не збилась нумерація ПН?
Відповідно до п.11 підр.2 р.ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) реєстрація податкових накладних платниками ПДВ - продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума ПДВ в одній податковій накладній становить:
понад 1 мільйон гривень - з 1 січня 2011 року;
понад 500 тисяч гривень - з 1 квітня 2011 року;
понад 100 тисяч гривень - з 1 липня 2011 року;
понад 10 тисяч гривень - з 1 січня 2012 року.
Податкова накладна, в якій сума ПДВ не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних. Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.
Згідно із п.3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246, якщо продавець складає розрахунок коригування до податкової накладної, що підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр), до Реєстру в обов’язковому порядку вносяться також відомості, що містяться у такому розрахунку.
У разі коли продавець складає розрахунок коригування до податкової накладної, що не підлягає реєстрації, у зв’язку з чим загальна сума податку за операцією з постачання товарів (послуг) досягає обсягу, визначеного п.11 підр.2 р.XX «Перехідні положення» ПКУ, до Реєстру в обов’язковому порядку вносяться відомості, що містяться у такому розрахунку.
Розрахунок коригування податкової накладної, відомості якої не внесено до Реєстру, реєструється після реєстрації такої накладної незалежно від дати її складення.
З урахуванням викладеного, якщо платник податку до податкової накладної, яка була виписана до 01.01.12 на суму ПДВ понад 10 тис. грн. та не підлягала реєстрації в Реєстрі, складає розрахунок коригування, у зв’язку з чим загальна сума ПДВ після проведення коригування не досягає обсягу 10 тис. грн., то такі розрахунок коригування та податкова накладна реєстрації в Реєстрі не підлягають.
Якщо ж розрахунок коригування виписується до податкової накладної, яка була виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, то такий розрахунок коригування з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній, в розрахунку коригування та незалежно від дати виписки такої податкової накладної, яка має бути попередньо зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних у разі, якщо на момент виписки її не було зареєстровано.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

НАТАЛІЯ 17-07-2013 15:36

Добрий день! Вартість путівки, отриманої від ФСС, в формі 1ДФ відображаємо в графі 3а "Сума нарахованого доходу", а графу 3 "Сума виплаченого доходу" не заповнюємо??? Дякую за відповідь.
Відповідно до пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ), податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ.
Згідно із пп. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 ПКУ податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування податку до бюджету.
Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020:
у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.
у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано.
у графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.
у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Враховуючи те, що виплати по листках непрацездатності не виплачуються найманим працівникам, то при заповненні податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ у графі 3 дана сума не відображається.
Однак, при заповненні граф 4 та 4а слід враховувати норми ст. 168 ПКУ, а саме, податковий агент, який нараховує оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу, але податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.
Таким чином, нарахована сума податку з виплат по листках непрацездатності відображається у графі 4а, але не зазначається у графі 4 Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ.

 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Полтавский стороительный техникум транспортного строительства бух-р 17-07-2013 14:28

Працівниці нараховується з 01/07/2013 лікарняний по вагітності та пологам.При розрахунку податку з доходів фізичних осіб загальну суму нарахованного доходу чи потрібно зменшувати на суму ЄСВ (2%) , які нараховуються із лікарняних? Дякую.
З 1 липня 2013 роботодавці будуть нараховувати ЄСВ (33,2%) на допомогу по вагітності та пологах, а також повинні будуть утримувати із суми допомоги по вагітності та пологах 2%. Закон від 14.05.2013 р. «Про внесення змін до деяких законів України про призначення та індексації пенсії» (Законопроект 1117) вносить зміни до: оподаткування допомоги по вагітності та пологах («декретних») та включення до страхового стажу періоду перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Закон від 14.05.2013 р. «Про внесення змін до деяких законів України про призначення та індексації пенсії» (Законопроект 1117) набирають чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування, відповідно – це відбудеться з 1.07.2013 р. оскільки Президентом закон підписаний 06.06.2013 року

Відповідно, з 1.07.2013 зміниться Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині утримання та нарахування ЄСВ з допомоги по вагітності та пологах (змінені абзац сьомий пункту 1 частини першої статті 4, пункт 11 частини першої статті 4, абзац другий пункту 1, абзац перший пункту 4 частини першої статті 7 та частину дванадцяту статті 8).

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Полтавский стороительный техникум транспортного строительства бух-р 17-07-2013 11:28

Подскажите, пожалуйста как правильно отобразить в форме 1-ДФ за 2 кв. сумму больничных за счет ФСС ТВП если: сумма больничных насчитана в 06/2013 , деньги от ФСС ТВП поступили на казначейский счет в конце июня и тогда же нами в казначейство были поданы платежные поручения на зачисление суммы больничных на карточки работникам. Платежные поручение казначейством были проведены 5 /07/2013.Соответсвенно, удержания по налогам были проведены тоже 05/07/2013.Выплаченую сумма больничных и налога нужно отображать в отчете за 3 кв. или можно отобразить за 2 кв.? Спасибо.
Добрий день!!!Вам потрібно всі дані відобразити в формі 1ДФ за 3 квартал

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Екатерина (гл.бух завод железобетонных изделий) 17-07-2013 10:47

Скажите пожалуйста, предприятие закупает питьевую воду для всех сотрудников 1,5-3л на человека, может фирма эту сумму включать в затраты налогового учета
Доброго дня!

На витрати підприємство має право включати витрати безпосередньо пов'язані з діяльністю. А також підприємство має право включати витрати витрати передбачені законодавством про охорону праці.

Дякую за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

НАТАЛІЯ 16-07-2013 22:58

Добрий вечір! Підскажіть будь ласка, наше підприємство тимчасово призупинило роботу, нема замовлень( директор і бухгалтер тільки залишилися). В 2-му кварталі зарплата не нараховувалася і не виплачувалася . 1ДФ здаємо з прочерками чи взагалі не здаємо? Дякую за відповідь.
Доброго  дня. Відповідно до пп. «б» п.176.2. ст.. 176 Податкового кодексу України Особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані: подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Отже, якщо протягом звітного кварталу дохід не нараховувався і не виплачувався, форму № 1 ДФ подавати не потрібно

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталия Николаевна 16-07-2013 16:11

Здравствуйте. Вопрос следующего характера.В начале 2012 года у меня было открыто ЧП на едином налоге. Так случилось, что я уехала заграницу и приехала 2 недели назад. Хочу его восстановить. Оформленных людей не было, деятельность никакая не велась. Никаких денежных средств на счет не поступало. Все по нулям.Подскажите пожалуйста какие штрафные санкции мне нужно будет оплатить, какие отчеты сделать и в какие строки?
Доброго дня.

Відповідно до статті 120 Податкового кодексу України неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Вам потрібно здати податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця.  За більш детальною інформацією зверністься до територіального органу Міндоходів за вашою податковою адресою.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 16-07-2013 13:53

Добрый день! Юр.лицо перечислило подоходный налог удержанный у физ. лица при выплате арендной платы за помещение не на тот расчетный счет. Что делать в данной ситуации и какие штрафные санкции? Спасибо.
Доброго дня.

Відповідно до ст.127 Податкового кодексу України - ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Кошти, які надій не на той рахунок, Ви можете повернути або перерахувати на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олексій 16-07-2013 11:44

В Приватному підприємстві змінився засновник, директор, бугалтер і адреса. Які додаткові ( підтверджуючі) документи потрібно подавати разом з формою 1-ОПП Дякую за відповідь
Доброго дня. Для змін, які Ви вносите через Реєстраційну службу, підтверджуючих документів  надавати не потрібно. При зміні головного бухгалтера – надаєте документи (копії), що підтверджують його призначення, паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...