Налоговая справка ГФС

Елена Вадимовна 15-08-2015 10:29

Нужно ли сообщать фискальной службе о принятии на работу по договору гражданско - правового характера?
Доброго дня!

Так потрібно повідомляти.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Татьяна 14-08-2015 12:38

Добрый день. В июне 2015 поставщик ошибочно выписал на нас и зарегистрировал налоговую накладную от 19.06.15 (Дата регистрации 14.07.15 (с опозданием)). Согласно порядка заполнения налог. декларации мы как покупатели отражаем эту налоговую в декларации за июль. К этой налоговой поставщик выписал 14.07 корректировку и мы ее зарегистрр. 17.07. 03.08 делая запрос в систему электронного администрирования мы увидели что наш регистрационный лимит уменшился на сумму корректировки. Подскажите если мы в июльской декларации отразим налоговую по которой была выписана корректировка, сумма регистрационоого лимита увеличится?
Доброго дня!

Ваш ліміт збільшиться.

Дякуємо за запитання.

 

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Пилипенко 13-08-2015 22:26

Куда сдавать Декларацию по акцизу по месту регистрации, или по месту работы, если это находиться в другом регионе Украины.
Доброго дня,

Декларація подається до контролюючого органу за місцем реєстрації такого платника. Місцем реєстрації платника, що є суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, є місцезнаходження пункту продажу товарів.

З повагою,

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

бухгалтер 13-08-2015 8:42

як у формі 1 дф відобразити допомога по вагітності та пологах нарахована і виплачена в одному кварталі а нарахування допомоги було з майбутнього кварталу,дякую.
Доброго дня,

Відповідно до п.п. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, компенсацій (включаючи суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги інвалідам з Фонду соціального захисту інвалідів згідно із законом.
Згідно із Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міндоходів України від 21.01.2014 № 49, сума допомоги по вагітності та пологах відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «128» як соціальні виплати з відповідних бюджетів.

З повагою,

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ЕЛЕНА 12-08-2015 14:3

Зарегистрировали РРО 05.08.2015,документы на лицензию подали 12.08.2015 года (через неделю лицензию получим) а открытие магазина планируем на 23.08.2015. Скажите пожалуйста, чеки РРО нужно выбивать с момента открытия магазина,или нужно выбивать нулевые с момента регистрации РРО и до начала работы? Спасибо.
Доброго дня..  Відповідно до п.9 ст.3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій. Якщо ж Ваш магазин не працює, то і чеки та звіти вибивати не потрібно.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

маша 12-08-2015 12:1

Яким документом регулюють проведення документальної перевірки(планової чи позапланово)з обсягами реалізації більше 20 млн.грн.,що відображено вделарації з ПДВ?
Доброго дня. Обмеження щодо проведення перевірок підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік встановлено Законом України від 28.12.2014 №71-VIII (п.3 Прикінцевих положень). Дане обмеження діє протягом 2015 - 2016 років.

       Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина Семенівна 12-08-2015 10:21

Добрий день! Як нараховуються суми земельного податку і орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, належні до сплати ФО?
Доброго дня!

Нарахування громадянам сум земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності проводиться контролюючими органами, які видають до 1 липня поточного року податкові повідомлення-рішення про внесення земельного податку або орендної плати.
     Суми земельного податку та орендної плати, зазначені в податкових повідомленнях-рішеннях, підлягають сплаті протягом 60 днів з дня їх вручення.
     Разом з цим, слід зауважити, що громадяни, які мають підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, повинні надати до контролюючих органів документи, що посвідчують їх право на пільгу.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Інга 12-08-2015 10:19

Чи може фізична особа платник ЄП використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?
Доброго дня!

Згідно з ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV (далі – ГКУ) підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
     Відповідно до ст. 44 ГКУ підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.
     Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами для власних потреб з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення господарської діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством, від підприємницької діяльності.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Віктор 12-08-2015 10:17

Чи потрібно при виплаті авансу одночасно нараховувати та перераховувати в бюджет ПДФО та чи необхідно для визначення бази для нарахування ПДФО зменшувати суму авансу на ЄСВ?
Доброго дня!

При виплаті авансу податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету за першу половину місяця.
     При цьому, алгоритм розрахунку податку на доходи фізичних осіб (із застосуванням ставок 15% та/або 20% та зі зменшенням суми нарахованої заробітної плати на суму єдиного соціального внеску та податкової соціальної пільги) не застосовується.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Іван Петрович 12-08-2015 10:16

Як заповнити розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
Доброго дня!

Відповідно до п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних.
     Згідно із п. 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012, із змінами і доповненнями (далі - Порядок № 957) у разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до ст. 192 розд. V ПКУ постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
     Відповідно до встановленої форми розрахунку коригування продавець – платник ПДВ при його заповненні у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості зазначає:
     в графі 1 – дату коригування;
     в графі 2 – причину коригування;
     в графі 3 – номенклатуру товару/послуги, кількість та вартість якого/якої коригується;
     в графі 4 – код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України);
     в графах 5.1, 5.2 - одиницю виміру товарів/послуг відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку;
     в графі 6 – значення зі знаком «-»/«+», на яке зменшується/збільшується кількість (об’єм, обсяг) товару/послуги, яка вказана у графі 6 податкової накладної, до якої виписується цей розрахунок коригування;
     у графі 7 – ціну товару/послуги, вказану у графі 7 такої податкової накладної;
     у графі 8 – значення зі знаком «-»/«+», на яке зменшується/збільшується ціна товару/послуги, яка вказана у графі 7 такої податкової накладної;
     у графі 9 – кількість (об’єм, обсяг) товару/послуги, вказану у рядку 6 такої податкової накладної зменшену/збільшену на значення графи 6 цього розрахунку коригування;
     Залежно від того як оподатковувалась ПДВ така операція (за основною ставкою, ставками 7%, 0%, чи звільнялася від оподаткування ПДВ) продавцем заповнюється одна відповідна графа розрахунку коригування – 10, 11, 12 або 13, а інші три графи залишаються незаповненими.
     При заповненні графи 10 або 11 цього розрахунку коригування в останньому його рядку вказується сума ПДВ зі знаком «-»/«+», на яку коригуються податкові зобов’язання та податковий кредит.
     Якщо дата зміни ціни співпадає із датою зміни кількості товарів, які повертаються постачальнику або додатково ним відвантажуються, то відповідні записи здійснюються в одному розрахунку, а якщо ці події припадають на різні дати, то має бути складено два розрахунки.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 12-08-2015 9:3

Доброго дня! У єдинщика місце здійснення діяльності і проживання знаходиться за різними адресами, чи може він заповнювати і зберігати книгу доходів за місцем проживання? Чи вона обов"язково повинна бути за місцем здійснення діяльності?
Доброго дня. Відповідно п.296.1.1 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи - підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. Порядок ведення книги обліку доходів для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від19 червня 2015 року N 579. Даним Порядком не регламентовано місця заповнення та зберігання Книги.

       Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олена 12-08-2015 8:32

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка, я хочу відкрити ПП, займатись перукарськими послугами на єдиному податку друга група. Поступово по шагам, спочатку я йду до держреєстратора, отримую свідоцтво, потім до податкової на Хрещатик чи на шевченко писати заяву на єдиний?де реєструвати книгу доходів на Шевченка чи по вул.Хрещатик? А потім вже брати ключі у Податковій на Хрещатику??? Поправте мене, якщо не така послідовність?
Доброго дня. Оформлення документів у податкові інспекції здійснюється після отримання у державного реєстратора Виписки з ЄДР.  Щоб зареєструватись платником єдиного податку та зареєструвати книгу обліку доходів підприємці, що зареєстровані у м.Черкаси, заяви та книгу подають до ЦОП ДПІ у м.Черкаси, який знаходиться за адресою вул.Хрещатик, 235. Там же Ви оформите і ключі цифрового підпису для подання звітності в електронному вигляді.

       Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...