Налоговая справка ГФС

Татьяна 02-09-2015 12:13

добрый день!Подскажите,пожалуйста,что делать если в июле 2015г забыли сделать налоговую накладную Неплатнику податку нашим работникам за обеды в столовой.Теперь можно ее зарегистрировать в августе и включить в декларацию за август или делать уточненки со штрафом?
Відповідно до п.187.1 ст. 187 ПКУ датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Відповідно до п.201.4 ст.201.4 ПКУ податкова накладна складається у день виникнення податкових зобов'язань продавця.

Платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер:

покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця;

покупцям - особам, не зареєстрованим платниками податку, - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям, з якими постачання мають такий характер, протягом такого місяця.

У разі якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

Для цілей цього пункту ритмічним характером постачання вважається постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.

Податкова накладна може бути складена за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі:

здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу / реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);

виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

надання платнику податку касових чеків, що містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

Тобто, виписані податкові накладні  та зереєстровані в ЄРПН включаються до податкової декларації за місяць в якому виникли дані податкові зобов’язання.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Тамара 02-09-2015 9:38

Добрий день!Запитання:підприємство заключає договір з центром зайнятості на громадські роботи.при цьому допомога по безробіттю зберігається за працівником.Але на підприємстві працівник одержить заробітну плату за відпрацьовані години.Як правильно нарахувати на з.п.ЄСВ на громадських роботах .Дякую.
Нарахування  ЄСВ в таких випадках здійснюється на загальних підставах відповідно до класу ризику.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Евгения 01-09-2015 13:38

Что нужно подавать вместе с 1 ПДВ для регистрации ПДВ юр.лица
Перелік документів та відомостей необхідних для реєстрації особи платником податку на додану вартість:

Копія Виписки з ЄДР.

Реєстраційна заява платника податку на додану вартість форма 1 ПДВ.

Копія паспорта та облікового номера платника податків директора та головного бухгалтера.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ольга 01-09-2015 10:46

С сегодняшнего дня, 1 сентября, в Украине повышаются минимальные зарплата - до 1378 грн. Получается, что ЕСВ за сентябрь будет составлять 478,17 грн. ? Что делать, если налог уплачен заранее из расчета зарплаты 1267,97 грн.? Спасибо.
Шановна пані Ольго! Відповідних змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" на даний час не внесено. Давайте почекаємо офіційного документу. Після його оприлюднення Ви отримаєте роз'яснення з даного приводу.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ирина бухгалтер 01-09-2015 9:2

Будут применяться штрафные санкции за несвоевременную регистрацию налоговых накладных выписанных 16.07.2015г,а зарегистрированных 31.08.2015г.
Штрафні санкції за порушення термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН (10%, 20%, 30%, 40%), складених до 1 жовтня 2015 року не застосовуються.  Детально про це у листі ДФСУ від 07.08.2015 р. № 29163/7/99-99-19-03-02-17: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/elektronne-administruvannya-pdv/63867.html 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Лілія 01-09-2015 8:42

Доброго дня! Яка офіційно встановлена мінімальна зарплата з 01.09.2015 року, 1378 грн.?
 Шановна пані Ліліє! На сьогодні до Закону України "Про Дежравний бюджет України на 2015 рік" відповідних змін не внесено. 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Антонина 31-08-2015 14:24

Являюсь ФЛП, плательщиком НДС, продаю выращенное мной зерно пшеницы. Как быть с НДС
 Дякуємо за запитання!

Згідно із п. 180.1 ст. 180 ПКУ, платником ПДВ, зокрема, є:

- будь-яка особа, що провадить господарську діяльність і реєструється за своїм добровільним рішенням як платник податку у порядку, визначеному ст.183 цього розділу;
- будь-яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку (загальна сума від здійснення операцій перевищує 1 000 000 грн).

У разі реєстрації платником ПДВ обов’язок нарахування  ПДВ при продажі пшениці, вирощеної самим підприємцем у СПД-ФОП  виникає.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Валентина 31-08-2015 10:27

Підприємець- спрощенець 3 група . платник ПДВ, в новій книзі обліку доходів і витрат є II розділ - витрати. Наскільки я розумію, оподатковується лише дохід, все що надійшло на р/рахунок чи в касу. навіщо тоді цей розділ. чи він використовується лише довідково? Яким чином в цей розділ вносяться дані, по касовому методу: в день оплати за товар та послуги чи тут фігурує собівартість за товари. за які надійшла оплата?
Дякуємо за запитання! Повідомляємо, що облік витрат ведеться з метою правомірності віднесення відповідних сум до складу податкового кредиту.

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України 19 червня 2015 року N 579

у розділі II "Витрати":

1) у графі 1 зазначається дата запису;

2) у графах 2 і 3 відображаються витрати, пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) без податку на додану вартість, у тому числі суми, що сплачуються згідно з договором постачальнику (продавцю), за вирахуванням непрямих податків; суми ввізного мита; суми непрямих податків у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), які не відшкодовуються платникам податку; транспортно-заготівельні витрати; інші витрати, які безпосередньо пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) і доведенням їх до стану, в якому вони придатні для використання у запланованих цілях;

3) у графі 4 відображається сума витрат на оплату праці у разі використання праці найманих осіб;

4) у графі 5 відображається сума сплаченого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;

5) у графі 6 зазначається сума інших витрат, які понесені у зв'язку з провадженням господарської діяльності платника податку, зокрема витрат на зв'язок, сплату орендних та комунальних платежів тощо;

6) у графі 7 відображається загальна сума витрат на провадження господарської діяльності як сума граф 3, 4, 5 і 6.

Дані Книги заповнюються у гривнях з копійками та використовуються платником податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Алена Габрилевич, частный предприниматель 30-08-2015 22:51

Я добрий день, я часный предприниматель была в городе Ровно, вышла замуж, сменила фамилию и переехала в Киев. Хочу возобновить предпринимательскую деятельность в Киеве. Куда мне обращаться и какие документы предоставлять?
 Спасибо за вопрос! Обращаем Ваше внимание на то, что все действия (возобновление предпринимательской деятельности, изменение ФИО предпринимателя, места проживания предпринимателя) проводятся в Центрах предоставления административных услуг по месту прописки частного предпринимателя. Поскольку Вы находитесь в г. Киеве, мы рекомендуем Вам обратиться в такой Центр предоставления административных услуг  по месту Вашего нахождения и получить детальную инфрмацию по интерессующим Вас вопросам.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ольга Павлівна 29-08-2015 12:1

Як визначається податкове зобов’язання з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, на які у дозволі встановлено норми гранично допустимого скиду у вигляді показника «мінералізація»?
Доброго дня!

Податкове зобов’язання з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, на які у дозволі встановлено норми гранично допустимого скиду у вигляді показника «мінералізація», обчислюється як алгебраїчний добуток загального у звітному (податковому) періоді обсягу зворотних вод на величину мінералізації та встановленої п. 245.2 ст. 245 Податкового кодексу України ставки екологічного податку для забруднюючих речовин відповідної групи.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 29-08-2015 11:59

Чи сплачується акцизний податок з реалізації підприємцем роздрібної торгівлі підакцизних товарів, якщо товар зіпсовано, знищено, втрачено або використано для власних потреб?
Доброго дня!

Отже, об’єктом оподаткування акцизним податком роздрібного продажу підакцизних товарів є операції з реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів, до яких не віднесено обсяги зіпсованого, знищеного, втраченого або використаного для власних потреб підакцизного товару.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олег 29-08-2015 11:58

З якого часу юридична особа, яка викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, повинна сплачувати земельний податок?
Доброго дня!

Якщо юридична особа викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, то така особа є платником земельного податку з дати державної реєстрації права власності на земельну ділянку.
     До дати державної реєстрації права власності на земельну ділянку юридична особа сплачує орендну плату відповідно до договору оренди землі.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...