Налоговая справка ГФС

Татьяна 31-07-2015 12:14

Подскажите,пожалуйста,по каким ценам оценивать зерно ,которое выдается пайщику в счет аренды земельного пая?
Доброго дня!

Вдповідно до постанови № 672 слід здійснити перерахунок обсягів натуральної та відробіткової форм плати за оренду земельної частки (паю) у грошову проводиться виходячи з фактичної собівартості визначених договором видів продукції, робіт (послуг), яка склалася в господарстві за минулий рік. Також відповідно до ст. 21 Закону про оренду землі розмір орендної плати слід розраховувати з урахуванням індексу інфляції, якщо інше не передбачено договором.

Орендна плата за місяць розраховується за формулою

ОрПза місяць = ОрПза рік: 12 × Іінф.року × Іінф.місяця,

де ОрПза місяць — розмір орендної плати за місяць у гривнях; ОрПза рік — розмір орендної плати за рік у гривнях; Іінф.року — індекс інфляції з початку поточного року до дати укладання договору оренди; Іінф.місяця — індекс інфляції за перший місяць оренди.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій 30-07-2015 16:2

Доброго дня! Я Вам задавав питання три дні тому, але нажаль Ви не відповили. Питання з приводу повідомленя про прийняття на роботу, відправляю через МЕДОК, приходить перша квітанція, що такий документ не діє, відправляю через "Сонату" - зовсім відсутній. В електронному вигляді зовсім на даний час не можливо надіслати? І ще було запитання: працівник звільнився 1 липня, як мені нарахувати податки за один день????????????? Дякую.
 Доброго дня!

Нажаль на сьогодні повідомлення про прийняття працівника на роботу не приймається в електронному вигляді. Потрібно здати в податкову в письмовому вигляді.

Ділите місячний заробіток на кількість робочих днів (якби він працював цілий місяць), отримуєте заробіток за один день, потім відповідно утримуєте війський, ЄСВ, ПДФО.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій 30-07-2015 15:7

Доброго дня! Я приватний підприємець, третя група 4%. В свідоцтві вказана моя домашня адреса. Діяльність провожу за іншою адресою. Мені прийшла квитанція на домашню адресу спратити податок не нерухоме майно. Що це???? Раніше такого не було???? Щось нове ввели знову??? Дякую.
 Доброго дня!

є такий податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. В 2015 році він платиться за 2014 рік (сплачують ФОП та юр.особи з 2014 року), а громадяни будуть сплачувати за 2015 в 2016 році. А вияснити на що прийшла Вам квитанція Ви зможете лише у своїй податковій.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олена 30-07-2015 15:3

Доброго дня. Виписана помилково податкова накладна (зайва). Як в коригуванні правильно відзначити причину коригування.
 Доброго дня!

Вкажіть "подія не відбулася".

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталия 30-07-2015 13:8

Позвонили с налоговой и сообщили, что у меня недоимка по ЕСВ в размере 207,96. Хочется разобраться откуда. Отчет по ЕСВ за 2014 год был сдан нормально, ежеквартально оплата была в размере 1267,95 грн. В отчете в графе 4 указывала сумму 34,7% от 1267,95, итого 439,98 грн и в год получается 5279,76 грн. А налоговая теперь говорит, что я за год заплатила всего лишь 5071,8 (1267,95 за 4 квартала), а в отчете указываю больше, поэтому и должна погасить эту разницу + пеня. Где правда?
 Доброго дня!

Вам потрібно взяти всі свої квитанції про сплату і звірити із зарахованими на ваш особовий рахунок коштами в податковій. Можливо знайдете помилку в сплаті або ж помилці в рахунку куди заплатили.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оля 30-07-2015 9:33

Будет ли штраф если юридическое лицо заплатило налог на недвижимость за 2 квартал 30.07.2015 и какая сумма?
Доброго дня!

Так буде штрафна санкція за несвоєчасну сплату в розмірі 10 відсотків від несплаченої суми.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 29-07-2015 16:54

Чи необхідно заповнювати в податковому розрахунку ф. 1-ДФ відомості по найманим працівникам, якщо доходи на користь даних працівників протягом звітного податкового кварталу не нараховувались та не виплачувались.
Доброго дня!

Відповідно до пп. «б» п.176.2 ст.176 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.
     Враховуючи вищевикладене, податковий агент при заповненні податкового розрахунку за ф. № 1ДФ не вказує відомості по найманим працівникам, якщо протягом звітного податкового періоду на користь даних працівників не нараховувався та не виплачувався дохід.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 29-07-2015 16:51

Який порядок формування та подання запитів платниками податків в системі електронного адміністрування та отримання витягів на них?
Доброго дня!

Відповідно до п. 2 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 569 (далі – Порядок № 569), електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ – рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі, на який платником перераховуються кошти з власного поточного рахунку в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), а також у сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку.
     Пунктом 13 Порядку № 569 передбачено, що платник податку має право отримувати у ДФС інформацію про стан свого електронного рахунка, а також суму податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН.
     Інформація про рух коштів на електронних рахунках платникам податку надається ДФС України за відповідним запитом платника на безоплатній основі без обмеження кількості запитів та у часі.
     Електронні сервіси для платників податків в системі електронного адміністрування ПДВ представлені на офіційному порталі ДФС України у розділі «Електронна звітність» > «Електронні сервіси для платників податків в системі електронного адміністрування ПДВ» за адресою: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/elektronni-servisi-dlya-platnikiv-poda/.
     Електронні форми податкових накладних, запитів до ЄРПН та відповідей із ЄРПН можна отримати на офіційному порталі ДФС України у розділі «Електронна звітність» > «Платникам податків про Єдиний реєстр податкових накладних» > «Інформаційно – аналітичне забезпечення» за адресою: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ed/informatsiyno-analitichne-za/.
     При поданні податкових документів в електронній формі платникам податків та контролюючим органам необхідно додержуватися вимог Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Таисия 29-07-2015 14:24

Добрый день!Подавать ли отчет о льготах по ндс при продаже лекарств и медизделий,если да,то какой код льготы?
Доброго дня!

Суми податку на додану вартість, не сплачені платниками до бюджету у зв’язку з оподаткуванням операцій з постачання лікарських засобів та медичних виробів за ставкою 7 %, вважаються податковою пільгою, яка визначається як різниця між сумою ПДВ за ставкою 20% та 7% до бази оподаткування.

Оскільки, пунктом 30.1 статті 30 Податкового кодексу України визначено, що податковою пільгою вважається, зокрема, передбачена податковим законодавством сплата податку в меншому розмірі за наявності підстав, визначених пунктом 30.2 цієї статті.

В пункті 30.2 статті 30 Податкового кодексу України зазначається, що підставами для надання податкових пільг є особливості, що характеризують певну групу платників податків, вид їх діяльності, об'єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат.

Так, Законами України від 27.03.2014 р. № 1166-VII "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" та від 10.04.2014 р. № 1200-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо усунення окремих неузгодженостей норм законодавства" з 1 квітня 2014 року на операції з постачання на митній території України, а з 19 квітня 2014 року і на операції із ввезення на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів, а також медичних виробів за переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України, запроваджено ставку оподаткування податком на додану вартість у розмірі 7 % (пп. "в" п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України).

Разом з тим в пункті 194.1 статті 194 Податкового кодексу України зазначається, що ставка податку у розмірі 20 % до бази оподаткування є основною.

Також в підпункті «в» пункту 30.9 статті 30 Податкового кодексу України зазначається, що податкова пільга надається шляхом встановлення зниженої ставки податку та збору.

Отже, у разі здійснення операцій, які оподаткування податком на додану вартість у розмірі 7 %, необхідно подавати Звіт про суми податкових пільг.

14010508

За ставкою 7 відсотків оподатковуються операції з постачання на митній території України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів.

14010509

За ставкою 7 відсотків оподатковуються операції з постачання на митній території України медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

14010510

За ставкою 7 відсотків оподатковуються операції з постачання на митній території України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, дозволених для застосування у межах клінічних випробувань, дозвіл на проведення яких надано центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

Дякуємо за питання.

 

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 29-07-2015 13:54

Чи потрібен касовий апарат для торгівлі пивом, якщо дохід не перевищує 1 млн.
Доброго дня!

З 1 липня 2015 року почала діяти законодавчо визначена норма щодо віднесення пива до алкогольних напоїв (згідно з абзацами четвертим – шостим підпункту 10 пункту 2 розділу II Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

У зв’язку з цим відповідно до частини дванадцятої статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

При цьому у додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб’єктом господарювання вказуються, зокрема, перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення.

Таким чином, з 1 липня 2015 року ліцензуванню підлягає діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. При цьому для ліцензування діяльності, пов’язаної з виробництвом та продажем пива використовуються бланки ліцензій єдиного зразка, встановленого Кабінетом Міністрів України для алкогольних напоїв.

Також фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані з 1 липня 2015 року застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Водночас не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої групи фізичні особи – підприємці, які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємкостях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива та столових вин).

З 23 липня 2015 р.набрав чинності Закон України від 1 липня 2015 р. №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій».

 Законом №569-VIII визначено категорії платників єдиного податку, які не застосовують реєстратори розрахункових операцій:

-платники єдиного податку першої групи;

- а також фізичні особи – спрощенці другої і третьої групнезалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

Законом №569-VIII встановлено, що у разі перевищення ФОП – спрощенцями другої та третьої груп в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тамара 29-07-2015 13:41

Чи потрібно здавати звіт про прийнятих працівників,якщо во прийняті по ЦПД
Доброго дня!

Звіт про прийнятих працівників подається відносно працівників за основним місцем роботи, відносно яких заключаються трудові договора. Відповідно вказаний звіт відносно працівників, взятих на роботу згідно ЦПД, не подається.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 29-07-2015 13:24

С 3 квартала 2015 с общей системы ЧП перешел на ЕН нужно ли ему сдавать отчет за полгода про майновий стан или его нужно сдать по окончанию 2015 года
Доброго дня!

Фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду.

Дякуємо за питання!

 

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...