Налоговая справка ГФС

Оксана Мазуренко 18-06-2015 13:4

Добрий день ! Податкову накладну зареєстрували, а в ній не указали № договора. Який документ треба подати в податкову з № договора? (18.06.2015 12:12) Оксана Мазуренко Доброго дня! Вам необхідно виписати розрахунок коригування датою виявлення помилки. У ньому потрібно продублювати всі реквізити податкової накладної та вказати номер договору. Табличну частину податкової накладної заповнювати не потрібно. Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області І що далі робити з цим розрахунком? Відправити контрагенту, чи спочатку зареєструвати , а потім контрагенту?
 Розрахунок коригування необхідно зареєсрувати в ЄРПН та направити контрагенту

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 18-06-2015 13:2

Я не змогла заповнити всі поля при додаванні фірми. Не можливо було заповнити код ДПІ та код Пенсійного фонду. Заважали стрілочки.в чому річ? Де можна скачати програму для підготовки звітів в ОПЗ з тим ,щоб потім їх експортувати до Сонати?
 Ваше питання стосується роботи програмного забезпечення, а тому рекомендуємо звернутися до розробника даного програмногот забезпечення за тел. 339119 (м.Черкаси)

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 18-06-2015 12:47

Доброго дня! Якщо по договору ЦПХ оформляється людина яка має трьох дітей , чи має вона право на пільгу по ПДФО?
Доброго дня! Відповіднo дo пп. 169.2.1 Податкового кодексу податкова пільга застосовується дo нарахованого платнику податку місячногo доходу y вигляді заробітної плати тiльки зa одним місцем йoгo нарахування (виплати).

Під термінoм «заробітна плата» рoзуміють основну тa додаткову заробітну плату, iншi заохочувальні тa компенсаційні виплати, якi виплачуються (надаютьcя) платнику податку y зв'язкy з відносинами трудового найму згіднo iз законом (пп. 14.1.48 cт. 14 Податкового кодексу).

Цe oзначає, що ПСП застосовується лише дo доходів, отриманих зa виконання трудовою договору. A доходи фізичних осіб, щo одержуються зa договорами цивільно-правового характеру, слiд оподатковувати податковим агентом бeз виключення з нарахованoї суми податкової соц.пільги.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Мазуренко 18-06-2015 12:12

Добрий день ! Податкову накладну зареєстрували, а в ній не указали № договора. Який документ треба подати в податкову з № договора?
 Доброго дня! Вам необхідно виписати розрахунок коригування датою виявлення помилки. У ньому потрібно продублювати всі реквізити податкової накладної та вказати номер договору. Табличну частину податкової накладної заповнювати не потрібно.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 18-06-2015 11:10

Хочу підготувати звіт ЕСВ за травень в ОПЗ а здати в Сонаті.Ліцензії на Сонату не маємо. В додаванні платника не можу проставити код ДПІ кож ПЕнсійного фонду.В полях є стрілочки і вони не дають проставити коди.
 Доброго дня! Звіт з ЄСВ з 01.06.2015 можна подавати безкоштовною програмою  ЄДЗВ, а не ОПЗ (ОПЗ даний звіт не формує). Програма ЄДЗВ має схожий інтерфейс з ОПЗ, але в ній є всі необхідні поля в «Сервісі, Персональні параметри» для внесення кодів ПФУ. Для відправки такого звіту ліцензії для Сонати придбавати не потрібно.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана 17-06-2015 22:10

Доброго вечора. Хочу закривати СПД(2 група,без найманих працівників, інші види освіти по КВЕД). Коли і як краще це зробити, щоб не оплачувати податки і збір за весь наступний квартал? Закривати можу почати і в цьому місяці.Дякую за допомогу!
Доброго дня,

Звертаємось до податкової за місцем своєї реєстрації і подаємо наступні документи:

Заяву про припинення платника податків (Форма № 8-ОПП);

Оригінали та завірені податковою копії всіх раніше отриманих в податковій документів (патенти, свідоцтва, довідки форми № 4-ОПП, інші документи), які підлягають обов'язковому поверненню до органу податкової служби;

Довідки про закриття рахунків (рахунки) в банківських установах (можна подавати окремо від вищевказаних документів в ході проведення позапланової перевірки).

Після одержання зазначених вище документів податкова призначає позапланову перевірку, яка має бути проведена в межах одного місяця.

По завершенні перевірки, у разі відсутності у "ФОПа" заборгованості з податків і зборів, податкова видає підприємцю довідку форми № 22-ОПП, яку надалі необхідно буде надати держреєстратору. Довідка форми № 22-ОПП дійсна протягом двох місяців з моменту її видачі податковою.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Микола Іванович 17-06-2015 19:39

Добрий день! Чи обовязкове застосування РРО підприємцем 2 групи єдиного податку при торгівлі пивом лише в пляшках? Якою нормою закону передбачено використання КОРО до 01.01.2016р?
Доброго дня,

Відповідно до пункту 296.10 Кодексу платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують РРО.

У всіх інших випадках платники єдиного податку фізичні особи-підприємці другої і третьої груп зобов'язані застосовувати РРО.

При цьому зазначені зміни вступають у силу:

для платників єдиного податку ІІІ групи - з 1 липня 2015 року;

для платників єдиного податку ІІ групи - з 1 січня 2016 року.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олена 17-06-2015 18:20

Добрий день! Приватний підприємець знаходиться на 2 групі єдиного податку, вид діяльності - послуги таксі. Які документи потрібно подати для закриття? Які документи вимагають для документальної перевірки і за який період будуть перевіряти? Дякую.
Доброго дня,

До Податкової служби в триденний термін після подачі заяви про припинення підприємницької діяльності державному реєстратору подаються наступні документи:

Заява про припинення платника податків (Форма 8-ОПП);

Оригінали всіх документів, які раніше видавались даною Податковою службою, які підлягають обов’язковому поверненню.

Після отримання вказаних документів Податкова на протязі одного місяця повинна призначити позапланову перевірку.

Після успішно проведеної перевірки (якщо у підприємця немає заборгованості по податкам та зборам) Податкова видає довідку за формою 22-ОПП, яка буде дійсна протягом двох місяців з моменту видачі.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія Романівна 17-06-2015 15:6

Доброго дня! За березень 2015р по декларації з ПДВ був поданий УР в який були включені пропущені ПН на ПК. За результатами цього УР утворилося від"ємне значення в р.24. Як ций мінус відобразити далі ? Чи потрібно подавати УР до декларації за квітень? Декларація за травень ще не подана. Дякую за відповідь.
Доброго дня,

Пунктом 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу визначено, що за вибором платника податку, який він відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації, залишки від’ємного значення, які виникли (були задекларовані) в звітних (податкових) періодах до 1 лютого 2015 року:

або збільшують розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в ЄРПН, визначену пунктом 2001.3 статті 2001розділу V Кодексу (далі – реєстраційна сума), з одночасним збільшенням розміру суми податкового кредиту у податковій декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснено таке збільшення (підпункт "а" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу);

або підлягають поверненню платнику у порядку, визначеному статтею 200 Кодексу у редакції, що діяла у 2014 році (підпункт "б" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу).

 Залишки від’ємного значення, які виникли (були задекларовані) в звітних (податкових) періодах до 1 лютого 2015 року, включають в себе:

від'ємне значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 цього Кодексу та відображеної в рядку 20.2 декларації за січень 2015 року;

залишки від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларовані платниками податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року та відображені в рядку 24 декларації за січень 2015 року;

непогашені станом на 01.02.2015 залишки від’ємного значення, задекларовані в рядку 23.2 декларацій за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів;

непогашені станом на 01.02.2015 залишки сум податку на додану вартість, що були заявлені платниками податку в рядку 23.1 декларацій за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року.

Вказані суми залишків, непогашені станом на 01.02.2015, обліковуються у додатку 2 (Д2) до декларації до їх повного погашення.

Слід зазначити, що порядком визначення суми податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або відшкодуванню з Державного бюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строки проведення розрахунків (стаття 200 Кодексу), який діяв до 2015 року, визначено, що залишок від'ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.

Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування.

Решта непогашених станом на 01.02.2015 залишків від’ємного значення в розділі ІІІ декларації за лютий 2015 року не відображаються, а тому рядки 20.2 та 20.3 у декларації за лютий 2015 року не заповнюються. Показники таких рядків уперше можуть бути сформовані в декларації за звітний період березень 2015 року та враховуються під час визначення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету чи підлягає бюджетному відшкодуванню, або переноситься до декларації наступних звітних періодів.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

любов 17-06-2015 13:6

Доброго дня! Які податки треба сплачувати , якщо в аренду сдається квартира?.Якщо я - СПД та якщо звичайна фізична особа? Чи залежать вартість податків від суми арендной платні? Дякую.
Доброго дня,

До 1 травня 2015 орендодавці повинні подати податкову декларацію.

Чотири рази на рік, протягом 40 днів після закінчення чергового кварталу, необхідно: підрахувати доходи від здачі квартири в оренду; вирахувати суму податку (якщо щомісяця дохід менше 12.180 грн – це 15%, а якщо дохід більше 12.180 грн. – податок 20%); в податковій дізнатися реквізити для сплати податку і здійснити оплату. Один раз на рік до 1 травня подати податкову декларацію до податкової за місцем реєстрації, в якій вказати доходи і суми податків, які сплачені. Квитанції про сплату зберігати 3 роки.

Відповідальність за несплату податків і неподання декларації: штраф від 17 до 34 тисяч гривень, відповідно до статті 212 Кримінального кодексу України.
З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Лілія 17-06-2015 11:25

Доброго дня! З 01.07.2015 року пиво - алкогольний напій. Чи буде встановлено мінімальні роздрібні ціни пиво?
Доброго дня,

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів від від 30 жовтня 2008 р. № 957 "Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв" не включала пиво до алкогольних напоїв, оскільки даний єтап відбудеться з 1 липня 2015р. Тому, в подальшому дане питання буде на розгляді Кабінету Міністрів України.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 17-06-2015 11:15

Добрий день ! Підскажіть будь ласка , якщо при відрядженні білета отримали не в касі , а у шофера автобуса чи потрібно вимагати у шофера автобуса копію свідоцтва про єдиний податок (або інший документ , який підтверджує вид діяльності). Якщо так , то в яких нормативних документах це чітко прописано. Перевірка вимагає , але на основі чого бухгалтер повинен вимагати у працівників ці копії ?
Доброго дня,

Щодо витрат підприємства на відрядження зазначеної особи, оскільки працівник подав до бухгалтерії підтверджуючий документ, що засвідчує вартість цих витрат у вигляді транспортних квитків, то вони можуть бути включені до складу валових витрат платника податку (пп. 5.4.8 п. 5.4 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР (у редакції Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями)). Отже, є законна підстава для компенсації бухгалтерією підприємства витрат працівника (підзвітної особи) за отримані ним послуги з перевезення.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...