Налоговая справка ГФС
Бухгалтер 23-12-2015 12:38
Порядок пропонує два способи виправлення помилок, допущених при складанні форми №1ДФ: шляхом подання звітного нового та уточнюючого розрахунку. Звітний новий розрахунок подається у разі, якщо помилка виявлена і виправляється до закінчення строків подання форми №1ДФ (у межах 40 календарних днів з дати закінчення звітного періоду).
Уточнюючий податковий розрахунок подається у разі потреби коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання.
Проте порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків однаковий. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію тільки щодо рядків та реквізитів, які уточнюються (п. 4.4 Порядку).
Отже, податковий агент складає форму №1ДФ із зазначенням у «шапці» звіту періоду, щодо якого вносяться виправлення (помилки в кожному звітному періоді виправляються окремими розрахунками). Решту правильних реквізитів заповнювати не треба, крім обов’язкових при складанні податкової звітності (див. п. 48.3 ПКУ).
У табличній частині розділу І відображають рядок із даними, які не були включені до поданої раніше форми №1ДФ. У графі 9 слід поставити «0» — на введення рядка (графа 9 заповнюється тільки при виправленні помилок у поданих раніше звітах).
Відповідно до п.119.2 ст.119 Податкового кодексу України неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 грн.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 грн.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Ігор 22-12-2015 15:2
Головне управління ДФС у Черкаській області
Анатолій 22-12-2015 11:34
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.
Пунктом 1.3 Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 24.07.2002 № 219 із змінами та доповненнями (далі – Правила), визначено, що заклад ресторанного господарства – організаційно-структурна одиниця у сфері ресторанного господарства, яка здійснює виробничо-торговельну діяльність: виробляє і (або) доготовляє, продає і організовує споживання продукції власного виробництва і закупних товарів, може організовувати дозвілля споживачів.
Розрахунки за продукцію й надані послуги в закладах (підприємствах) ресторанного господарства здійснюються за готівку та/або в безготівковій формі (платіжні картки, платіжні чеки тощо) із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (електронний контрольно-касовий апарат, електронний контрольно-касовий реєстратор, комп’ютерно-касова система тощо) або зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (п. 3.2 Правил).
Враховуючи вищенаведене, фізична особа – підприємець – платник єдиного податку другої групи, що здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців), які перебувають на загальній оподаткування, на обслуговування свят, банкетів, інших спеціальних замовлень, оскільки платник єдиного податку під час обслуговування таких замовлень здійснює продаж і організацію споживання продукції власного виробництва і закупних товарів.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Владимир 21-12-2015 18:28
10 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів;
20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;
30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;
40 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.
Діючим податковим законодавством не передбачено порядку застосування/не застосування штрафних санкцій у випадках виникнення технічних неполадок.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Савіцька Юлія Володимирівна 21-12-2015 11:13
Головне управління ДФС у Черкаській області
Вікторія 19-12-2015 20:34
Головне управління ДФС у Черкаській області
ОК "Лісова Пісня" 18-12-2015 15:36
Головне управління ДФС у Черкаській області
Елена 18-12-2015 12:59
Головне управління ДФС у Черкаській області
Тетяна Миколаївна 17-12-2015 16:46
Єдиний соціальний внесок відповідно до п.9.8 ст. 9 Закону України ;2464 повинен сплачуватись не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця. При цьому платники, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 о Закону 2464, під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на суми якої (якого) нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов'язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).
Таким чином, нарахування та утримання сум податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та військового збору при виплаті зазначеної грошової винагороди здійснюється під час її виплати за ставками, визначеними законодавством для заробітної плати.
Перелік доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу (ПДФО) наведено у ст. 165 ПКУ. Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, наведено у Постанові КМУ № 1170 від 22.12.2010 року. Винагорода за виконання робіт під час перебування у трудових відносинах до цих переліків не відноситься.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Оксана Федорівна 17-12-2015 15:32
а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Александр 17-12-2015 11:1
Головне управління ДФС у Черкаській області
Олена 23-12-2015 15:57
Головне управління ДФС у Черкаській області