Налоговая справка ГФС
Марина 06-11-2013 9:23
Відповідно до Наказу Державної податкової адміністрації України № 1020 від 24.12.2010р. "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку", ознаку доходу 157 має дохід, виплачений самозайнятій особі (підпункт 165.1.36 пункту 165.1 статті 165 розділу IV, статей 177 та 178 розділу IV Кодексу).
Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Галина 05-11-2013 18:43
Із 1 жовтня 2013 року єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування почало адмініструвати Міністерство доходів і зборів України.
Номера рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за посиланням: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html
При сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:
1 – службовий код ("*");
2 – код виду сплати ("101" – Сплата суми єдиного внеску);
3 – код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату;
4 – друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;
5 – не заповнюється;
6 – не заповнюється;
7 – не заповнюється.
Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Оксана 05-11-2013 14:1
Відповідно до підпункту "д" пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України у податковій накладній зазначається повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг.
Наказом №1394 від 07.11.2011 року "Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість" передбачено, що у про реєстрацію платника податку на додану вартість вказується тільки найменування або прізвище, ім'я та по батькові платника.
Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Бухгалтер ОСББ 05-11-2013 12:13
Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Дмитрий 04-11-2013 21:13
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Юридина особа. ТОВ. 04-11-2013 16:26
У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
Якщо платник податку, дохід якого за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., отримав за такий період прибуток, а за підсумками І кварталу не отримав прибуток або отримав збиток, то такий платник має право з ІІ кварталу не сплачувати авансові внески. Податок на прибуток такий платник має сплачувати за даними Декларацій, які подаються щокварталу.
Якщо дохід платник податку за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., але прибуток дорівнює нулю або має від’ємне значення (тобто платник не має базового показника для визначення авансових внесків у наступному році і податкові зобов’язання по авансовий внесках не нараховує), а за підсумками І кварталу отримує прибуток, то такий платник зобов’язаний подавати Декларацію за півріччя, три квартал та рік і сплачувати податок на прибуток за даними таких декларацій. Декларація за І квартал в цьому випадку не подається.
Базові показники для визначення авансового внеску це показники Декларації, на підставі яких здійснюється розрахунок авансового внеску, а саме:
- для підприємств – сумарне значення рядків 14 та 20 Податкової декларації з податку на прибуток, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 №1213;
- для банківських установ – сумарне значення рядків 15 та 18 Податкової декларації з податку на прибуток банку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1683;
- для договорів про спільну діяльність – значення рядка 10 Податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.10.2011 №1352;
- для страхових організацій – сумарне значення рядків 11 та 15 Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №759;
- для платників податку, що сплачують податок на прибуток консолідовано, - сумарне значення граф 6 та 9 рядка 2 Розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2013 №39;
- для постійного представництва нерезидентів – значення рядка 09 Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, або значення рядка 08 Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 25.06.2013 №610.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Євген 04-11-2013 13:20
Ведення книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. У ній за підсумком робочого дня здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджені витрати.
Книга ведеться за вибором платника податків в паперовому або в електронному вигляді.
Форма Книги затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 року № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.10.2013р. за № 1686/24218.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Олена 04-11-2013 11:50
Платник податку визначає фінансовий результат за операціями з цінними паперами, що перебувають в обігу на фондовій біржі, окремо від фінансового результату за операціями з цінними паперами, що не перебувають в обігу на фондовій біржі.
Платники податку визначають фінансовий результат за операціями з цінними паперами відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку шляхом зменшення прибутків за операціями з цінними паперами на суму збитків від операцій з іншими цінними паперами протягом такого звітного періоду.
Прибуток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як позитивна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв’язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до п.137.18 ст.137 ПКУ та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю нарахованих згідно з умовами випуску таких цінних паперів.
Збиток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як від’ємна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв’язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до п.137.18 ст.137 ПКУ та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю. Для цілей цього пункту дохід платника податку від продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів визнається на дату переходу покупцеві права власності на такі цінні папери.
Витрати платника податку на користь продавця або емітента цінних паперів визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від відчуження таких цінних паперів.
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Оксана Федорівна 04-11-2013 11:30
Головне управління ДФС у Черкаській області
Сивко Наталья Михайловна 04-11-2013 10:53
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Александр 04-11-2013 10:22
Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Тетяна Василівна 06-11-2013 11:4
Пропонуємо Вам звернутися із цим питанням за телефоном 32-01-15 у м.Черкаси.
Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області