Налоговая справка ГФС

Тетяна Василівна 06-11-2013 11:4

Підкажіть будь-ласка куди мені звернутися для отримання податкової накладної за проведену оплату 04.10.2013р 240,00грн, за проведений семінар 11.10.2013р в м.Чекаси, вул.Хрещатик,235. Дякую Вам.
Шановна Тетяна Василівна!

Пропонуємо Вам звернутися із цим питанням за телефоном 32-01-15 у м.Черкаси.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 06-11-2013 9:23

які саме ознаки відображаються у формі 1ДФ під ознакою 157 для державного учбового закладу I-IIрівня акредитації
Шановна пані Марина!

Відповідно до Наказу Державної податкової адміністрації України № 1020 від 24.12.2010р. "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку", ознаку доходу 157 має дохід, виплачений самозайнятій особі (підпункт 165.1.36 пункту 165.1 статті 165 розділу IV, статей 177 та 178 розділу IV Кодексу).

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Галина 05-11-2013 18:43

Куди платити авансові платежі з Є.С.В. з підприємця на загальній системі оподаткування за 4 кв. 2013 р.?
Шановна пані Галина!

Із 1 жовтня 2013 року єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування почало адмініструвати Міністерство доходів і зборів України.

Номера рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за посиланням: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

При сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:

1 – службовий код ("*");

2 – код виду сплати ("101" – Сплата суми єдиного внеску);

3 – код за ЄДРПОУ  платника, який здійснює сплату;

4 – друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 – не заповнюється;

6 – не заповнюється;

7 – не заповнюється.  

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана 05-11-2013 14:1

Добрый день. Предприниматель на общей системе, не давно получила св-во НДС, в нем не написано перед фамилией ФО-П . Правильно ли это? И будет ли считаться ошибкой, если в приходной налоговой накладной указано перед ФИО ФО-П?
Шановна пані Оксана!

Відповідно до підпункту "д" пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України у податковій накладній зазначається повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг.

Наказом №1394 від 07.11.2011 року "Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість" передбачено, що у про реєстрацію платника податку на додану вартість вказується тільки найменування або прізвище, ім'я та по батькові платника.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер ОСББ 05-11-2013 12:13

В нашем ОСББ, приглашенный из другого дома, менеджер-управляющий оформлен на работу как внешний совместитель которому начисляется зарплата, т.к. он имеет основное место работы и частное предпринимательство. Законно ли такое трудоустройство и есть ли за это наказание, потому что эти действия повторили еще несколько ОСББ куда он также трудоустроился управляющим. В реестре КВЕД есть код для этого вида деятельности как ЧП.
Вибачте, але питання працевлаштування на роботу у ОСББ не належать до повноважень органів доходів і зборів.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Дмитрий 04-11-2013 21:13

Централизованная бухгалтерия осуществляет бух учет операций юр.лиц, зарегистрированных в налоговой. Вопрос: отчет 1-ДФ сдается по каждому юрид.лицу или по централизованной бухгалтерии?
   Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 розділу IV та пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого обліку.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юридина особа. ТОВ. 04-11-2013 16:26

Добрий день! Поясніть, будь ласка, чи потрібно подавати податкові декларації з податку на прибуток за 9 місяців юридичній особі, якщо діяльність не ведеться та доходу не отримує ("пустишка").
 Відповідно до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платники податку на прибуток починаючи з 01.01.2013 року подають податкову декларацію з податку на прибуток з урахуванням положень цього пункту.
     У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби в порядку, передбаченому цим Кодексом.
     Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
     Якщо платник податку, дохід якого за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., отримав за такий період прибуток, а за підсумками І кварталу не отримав прибуток або отримав збиток, то такий платник має право з ІІ кварталу не сплачувати авансові внески. Податок на прибуток такий платник має сплачувати за даними Декларацій, які подаються щокварталу.
     Якщо дохід платник податку за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., але прибуток дорівнює нулю або має від’ємне значення (тобто платник не має базового показника для визначення авансових внесків у наступному році і податкові зобов’язання по авансовий внесках не нараховує), а за підсумками І кварталу отримує прибуток, то такий платник зобов’язаний подавати Декларацію за півріччя, три квартал та рік і сплачувати податок на прибуток за даними таких декларацій. Декларація за І квартал в цьому випадку не подається.
     Базові показники для визначення авансового внеску це показники Декларації, на підставі яких здійснюється розрахунок авансового внеску, а саме:
- для підприємств – сумарне значення рядків 14 та 20 Податкової декларації з податку на прибуток, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2011 №1213;
- для банківських установ – сумарне значення рядків 15 та 18 Податкової декларації з податку на прибуток банку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1683;
- для договорів про спільну діяльність – значення рядка 10 Податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.10.2011 №1352;
- для страхових організацій – сумарне значення рядків 11 та 15 Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №759;
- для платників податку, що сплачують податок на прибуток консолідовано, - сумарне значення граф 6 та 9 рядка 2 Розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2013 №39;
- для постійного представництва нерезидентів – значення рядка 09 Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, або значення рядка 08 Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 25.06.2013 №610.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Євген 04-11-2013 13:20

Доброго дня. З 18.10.13 затверджена нова книга обліку доходів та витрат для ФОП на загальній системі оподаткування. Питання: яким чином сформувати заяву на отримання Книги та надіслати її до контролюючого органу за місцем податкового обліку засобами електронного зв’язку. Де взяти бланк? В рубриці електронні форми документів http://minrd.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/ він відсутній. В типових програмах для подачі звітності (medok, opz, ifin) його теж немає. Дякую
Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в податковому органі за місцем своєї реєстрації.

Ведення книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. У ній за підсумком робочого дня здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджені витрати.

Книга ведеться за вибором платника податків в паперовому або в електронному вигляді.

Форма Книги затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 року № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.10.2013р. за № 1686/24218.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олена 04-11-2013 11:50

Юридична особа через торговця цінними паперами здійснило продаж цінних паперів в 4 кварталі 2012р. Цю операцію відображено в додатку ЦП до декларації з прибутку за 2012рік. За 9 місяців 2013р. підприємство не здійснювало жодної операції з цінними паперами. Підскажіть будь ласка потрібно нашому підприємству подавати декларацію з особливого податку по відчудженню цінних паперів та операцій з деривативами за 3кв.2013р. Інспектор наполягає, що треба здавати декларацію за 3 кв. 2013р. з прочерками.
   Відповідно до пп.153.8.1 п.153.8 ст.153 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) облік загального фінансового результату (прибутку/збитку) за операціями з торгівлі цінними паперами ведеться платником податку окремо від інших доходів і витрат.
     Платник податку визначає фінансовий результат за операціями з цінними паперами, що перебувають в обігу на фондовій біржі, окремо від фінансового результату за операціями з цінними паперами, що не перебувають в обігу на фондовій біржі.
     Платники податку визначають фінансовий результат за операціями з цінними паперами відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку шляхом зменшення прибутків за операціями з цінними паперами на суму збитків від операцій з іншими цінними паперами протягом такого звітного періоду.
     Прибуток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як позитивна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв’язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до п.137.18 ст.137 ПКУ та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю нарахованих згідно з умовами випуску таких цінних паперів.
     Збиток за кожною окремою операцією з цінними паперами розраховується як від’ємна різниця між доходом від такого відчуження та сумою витрат у зв’язку з придбанням таких цінних паперів за винятком операцій з торгівлі борговими цінними паперами, в яких сума доходу від відчуження зменшується на суму нарахованих, але не отриманих процентів і оподаткування яких здійснюється відповідно до п.137.18 ст.137 ПКУ та сума витрат з придбання таких цінних паперів зменшується на суму сплачених процентів продавцю. Для цілей цього пункту дохід платника податку від продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів визнається на дату переходу покупцеві права власності на такі цінні папери.
     Витрати платника податку на користь продавця або емітента цінних паперів визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від відчуження таких цінних паперів.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Федорівна 04-11-2013 11:30

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, в Черкассах открылся Общественный совет при ГУ Миндоходов Черкасской области, есть ли какой-либ о регламент его работы, каким образом предприниматель может к ним обратится, где он находится и есть ли контактные телефоны. Спасибо.
Дякуємо за запитання! При ГУ Міндоходів у Черкаській області діє Громадська рада, яку очолює Голова Громадської ради Рубченко Лора Олексіївна. Контактні телефони: 54-04-46, 54-04-49

Головне управління ДФС у Черкаській області

Сивко Наталья Михайловна 04-11-2013 10:53

Наше підприємство отримало передплату в липні місяці.На отриману суму виписали податкову накладну, зареєстровали у Єдиному реєстраторі податкових накладних.В вересні підписали акт виконаних послуг .Номенклатура товару не змінили ,але зміниласть вартість і кількість товарів.Виписали розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної ,що виписана на першу подію .Та виписали ішну податкову накладну на товари які вказані в акті виконаних робіт зі зміною суми компенсації вартості і кількості товару.Покуцець не підписує розрахунок коригування силається ,що розрахунок коригування виписаний не правильно.Тоб-то ,розрахунок повинен зменшити вартість в одному рядку зменшити вартість (-),а інший збільшити ватість.Коригування суми (0).На різницю виписати податкову накладну.
Вам не потрібно було виписувати іншу податкову накладну.

 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Александр 04-11-2013 10:22

Добрый день! Есть вопросы по appstore, я зарегестрирован как ФОП, Как платить налог? И если как физ лицо - как проводить оплату налога?
Уточніть ваше запитання. на якій системі оподаткування ви перебуваєте?

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...