Налоговая справка ГФС

Людмила 30-10-2013 13:4

добрый день, СПД ЕН код КВЕД47.78 и 47.19 ,имею лия право продать саженцы,спасибо
Доброго дня!

Для того щоб мати можливість продавати саджанці Вам потрібно додати КВЕД 01.30 Відтворення рослин, який включає вирощування:
- садивного матеріалу сільськогосподарських і декоративних культур (саджанців, паростків, живців, вусиків, бульб тощо):
•    овочевої розсади,  міцелію грибів;
•    садивного матеріалу горіхоплідних, плодово-ягідних культур і винограду, декоративних і квіткових культур;
•    дернини для пересаджування

 

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 30-10-2013 11:14

Может ли ФЛП на второй группе единого налога быть учредителем(но как гражданин, а не предприниматель) и директором ООО на общей системе?
Доброго дня!

Так, ФОП на ІІ групі може бути засновником та директором

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Татьяна 30-10-2013 10:2

Добрий день. Основним видом діяльності товариства є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насання олійних культур, підприємство є платником ФСП. ТОВ проводить операції по експорту зернових культур, які згідно ПКУ звільнені від оподаткування ПДВ. Роз’ясніть будь-ласка: Чи потрібно при проведенні операцій по експорту зернових проводити коригування податкового кредиту по товарно-матеріальним цінностям, які використовувалися в операціях по вирощуванню зернових культур, які в подальшому експортуються? Якщо потрібно коригувати податковий кредит, то яка процедура відображення коригування податкового кредиту в бух.обліку, первинних податкових документах та податкової звітності по ПДВ? Дякую.
Доброго дня!

Коригування податкового кредиту сільськогосподарськими або переробними підприємствами проводиться у таких випадках:

    у разі зміни напряму використання товарів/робіт, основних фондів. Таке коригування проводиться виходячи з вартості придбання товарів/послуг, балансової (залишкової) вартості основних фондів та відображається у рядку 16.2 (із знаком «-») декларації з ПДВ та у рядку 12.2 (із знаком «+») відповідної декларації з ПДВ (скороченої, переробного підприємства або спеціальної);
    при вивезенні сільськогосподарських товарів сільськогосподарськими підприємствами або продукції власного виробництва переробними підприємствами у митному режимі експорту.

Пунктом 209.4 ст. 209 Податкового кодексу передбачено, що при вивезенні сільськогосподарських товарів (супутніх послуг) у митному режимі експорту сільськогосподарське підприємство — виробник таких товарів/послуг має право на бюджетне відшкодування ПДВ, сплаченого (нарахованого) постачальникам товарів/послуг, вартість яких включається до складу виробничих факторів. Операції з експорту сільськогосподарських товарів власного виробництва сільськогосподарським підприємством відображаються у рядку 2.1 податкової декларації з ПДВ (скороченої). При цьому податковий кредит, сформований при придбанні товарів/послуг, які брали участь у виготовленні експортованої сільськогосподарської продукції, підлягає коригуванню у рядку 12.3 податкової декларації з ПДВ (скороченої) зі знаком «-» та переноситься зі знаком «+» до рядка 16.3 податкової декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

Аналогічна норма діє щодо вивезення у митному режимі експорту продукції власного виробництва переробними підприємствами. В абзаці четвертому п. 1 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу визначено, що переробне підприємство у разі здійснення експортних операцій має право на відшкодування з бюджету ПДВ, сплаченого (нарахованого) постачальникам товарів/послуг, вартість яких включено до вартості експортованої продукції. Податковий кредит, сформований при придбанні товарів/послуг, які брали участь у виготовленні експортованої продукції, підлягає коригуванню за рядком 12.3 податкової декларації з ПДВ (переробного підприємства) зі знаком «-». При цьому в декларації з ПДВ, за якою проводяться розрахунки, відображаються:

    у рядку 2.1 — операції з експорту продукції власного виробництва;
    у рядку 16.3 — коригування податкового кредиту, сформованого при придбанні товарів/послуг, які брали участь у виготовленні експортованої продукції (зі знаком «+»).

Суми податку, перенесені до рядка 16.3 податкової декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом, можуть брати участь у бюджетному відшкодуванні у загальновстановленому порядку, визначеному ст. 200 Податкового кодексу.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ливада Таиса 30-10-2013 9:7

Добрый день!Подскажите ,пожалуйста,процедуру оформления ФОП начинающему парекмахеру.На какую ставку единого налога лучше пойти для начала деятельности.
Доброго дня!

Документи, що подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи, яка має намір стати підприємцем :
•    заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця ;
•    копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обовязкових платежів ;
•    документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця
•    За відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи – підприємця державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис про проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця на підставі відомостей реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
Дата внесення до ЄДР запису про проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця є датою державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
Строк державної реєстрації фізичної особи – підприємця не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
 Фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали першу групу платника єдиного податку, мають право здійснювати виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провдити господарську діяльність з надання побутових послуг населення. До побутових послуг належить і КВЕД 96.02 Надання послуг перукарнями і салонами краси.
Тобто ви можете обрати першу групу єдиного податку

 

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 29-10-2013 19:2

Уточнюю питання. ФОП на загальній системі+ПДВ закуповує кукурудзу у сельхозвиробника(має статус с/г -підприємства) . Тобто при продажу ФОП буде першим посередником. Яка буде ставка ПДВ при продажу кукурудзи - 20%, 0%, без ПДВ)?
У разі якщо це перший посередник - ставка ПДВ 20%.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Виктрия 29-10-2013 15:57

Как исправить ошибочно указанный доход сотрудника в 6 таблице после окончания отчетного периода?
Доброго дня, шановна Вікторія !  Виправлення помилок   визначено у  пп. 5.7 п 5. Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів України від 9 вересня 2013 року №454.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана 29-10-2013 13:48

Доброго дня! Наше підприємство надало благодійну допомогу своєю продукцією іншому підприємству.Чи повинні ми відображати в Декларації по ПДВ податкове зобов"язання?Як правильно оформить цю допомогу. Дякую.
Доброго дня! Ви не вказали яку саме благодійну допомогу надаєте: кошти чи товар (послуги). Ст. 185 ПКУ передбачає, що об"єктом оподаткування є товари та послуги. У разі надання допомоги у вигляді коштів ПДВ не виникає, якщо товар або послуги, то ПДВ буде.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталия 29-10-2013 12:24

Нами було сплачено за картриджи . Товар отримали 15.10.2013р. так як картриджи не підійшли до прінтера повернули. За товар юридична особа платник ПДВ повернула кошти, Кошти поступили на розрахунковий рахунок. Чи потрібно виписувати податкову накладну на повернуті кошти.
Доброго дня! Податкова накладна виписується лише по першій події. У разі повернення товарів або коштів відповідно до ст.192 ПКУ виписується розрахунок коригування.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлия 29-10-2013 11:32

Чи має право директор(засновник) підприємства розраховуватись за борги перед кредиторами після ліквідаціїї ПП?
Доброго дня, шановна Юлия ! Ваше запитання потребує уточнення. У разі коли підприємство дотрималось  процедури ліквідації і підприємство ліквідовано, то про які борги йде мова ?

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Nikolay 28-10-2013 23:52

Добрий день, допоможіть мені будь-ласка, як потрібно правильно оформитись і які податки сплачувати? Хочу стояти на ринках, скупляти товари агропромислового комплексу, в подальшому їх в невеликих кількостях експортувати за кордон (Росія). Що мені потрібно оформити, сплатити, щоб ці товари безпроблемно проходили митний контроль в кількостях до 8 тонн?
Доброго дня!

Документи, що подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи, яка має намір стати підприємцем :
• заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця ;
• копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обовязкових платежів ;
• документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця
• За відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи – підприємця державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис про проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця на підставі відомостей реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
Дата внесення до ЄДР запису про проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця є датою державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
Строк державної реєстрації фізичної особи – підприємця не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
Фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали другу чи третю групу платника єдиного податку, мають право надання послуг, в т.ч. побутових, платникам єдиного податку та/або населенню; - виробництво та/або продаж товарів; - ресторанне господарство

Тобто ви можете обрати другу групу або ж третю групу єдиного податку

Крім того, На вимогу митниць Міндоходів для здійснення митного контролю особи, які переміщують товари та транспортні засоби комерційного призначення через митний кордон України чи здійснюють діяльність, контроль за якою покладено на митниці Міндоходів, мають надати необхідні документи та відомості встановлені Митним кодексом України.

В залежності від способу переміщення товарів, їх характеру, кількісних та вартісних розмірів, мети переміщення і таких інших факторів митним органам можуть подаватись різні документи. Основне правило, яке при цьому діє полягає в тому, що такому поданню підлягають усі документи та відомості необхідні для здійснення, у передбаченому обсязі, митного к

 

онтролю.


Такі документи можна класифікувати за призначенням:

1. Торговельні документи. Це договори (контракти, угоди), рахунки-фактури (інвойси), рахунки за комісійні і брокерські послуги, специфікації, пакувальні листи, тощо. Для здійснення митного контролю можуть подаватись будь-які, у т.ч. факсимільні копії договорів (контрактів, угод), а також засвідчені витяги з таких договорів (якщо вони містять відомості достатні для здійснення митного контролю). Копії договорів (контрактів, угод) та витяги із них повинні бути засвідчені підписом керівника підприємства, що уклало договір та печаткою цього підприємства. При цьому, за наявності підстав вважати, що надані документи містять недостовірні відомості, посадові особи митних органів мають право вимагати їх оригінальні примірники. З метою підтвердження відомостей договору підприємствами-сторонами договору можуть подаватись листи-заяви з зазначенням реєстраційних та банківських реквізитів, підписані керівником та головним бухгалтером підприємства, і завірені його печаткою.

2. Транспортні документи. Це документи на підставі яких товари та транспортні засоби переміщуються через митний кордон. До них відносяться: накладні, коносаменти, дорожні відомості, вагонні аркуші, передаточні відомості, багажні квитанції, тощо.

3. Митні документи. Оформлюються й засвідчуються посадовими особами митних органів. Ними є: митні декларації, свідоцтва про допущення транспортних засобів (контейнерів) до перевезення товарів під митними печатками й пломбами, будь-які ліцензії, свідоцтва, атестати, що видаються митними органами (наприклад ліцензія на здійснення діяльності митного брокера, митного перевізника і т.ін.), документи на товари та транспортні засоби, що підлягають поданню митному органу призначення (наприклад, документи контролю доставки), а також інші документи.

4. Особисті документи громадян, до яких відносяться паспорта, посвідчення, проїзний документ дитини та інші документи, що посвідчують особу, громадянство. Ці документи дозволяють ідентифікувати особу, а також одержати відомості про неї, необхідні для митного контролю та митного оформлення у передбачених законодавством випадках (наприклад, для визначення категорій осіб, що користуються пільгами).

5. Інші документи, необхідні для митного контролю. До таких документів можна віднести реєстраційні документи, установчі документи, документи на підтвердження певних видів діяльності, які не потребують ліцензування, сертифікати (якості, відповідності, походження, ветеринарні, карантинні, тощо), карантинні і такі інші свідоцтва, дозвільні документи, що видаються іншими державними органами, картки-реєстрації контрактів, військові перепустки, документи на право власності (наприклад: свідоцтво на право власності приміщенням митного ліцензійного складу, технічні паспорти транспортних засобів індивідуального користування), акти (у т.ч. складені підприємствами), тощо.

Перелічені документи перевіряються посадовими особами митних органів до прийняття рішення про пропуск товарів і транспортних засобів через митний кордон України, або рішення про їх випуск та використання у відповідності до обраного митного режиму.

З повагою Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Владимир 28-10-2013 19:43

Здравствуйте. Я предприниматель на едином налоге.Год назад я приостановил свою деятельность и автоматично перешел на общую систему отчетности. Нужен ли мне электронный ключ для годового отчета? Спасибо.
Добрий день!

Електронний ключ - це не обовязок, а право кожного платника податків. Кількість переваг, які відкриються перед вами полягають не тільки у подачі звітності в електронному вигляді без затрат часу, але й ряд інших.

Тому вирішувати тільки Вам.

З повагою Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 28-10-2013 18:45

Добрый день! ФОП на общей системе+ПДВ покупает зерно у сельхозиготовителя.Какая будет ставка ПДВ при продаже этого зерна(20%, 0%, без ПДВ)?
Доброго дня! Для з"ясування Вашого питання потрібно чітко вказати які конкретно зернові чи технічні культури реалізуються (укт зед), хто Ви перший, другий чи який саме посередник, чи є має Ваш контрагент статус с/г -підприємства. (Ст. 15підр.2 розд.ХХ Перехідних положень)

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...