Налоговая справка ГФС

Руслана 20-10-2015 12:42

Добрый день! Предприятие изменило в течении года юр адрес с изменением налоговой.. Все отчеты сдаются в налоговую по не основному месту. Подскажите, пожалуйста, какой адрес необходимо при этом указывать в налоговой отчетности: старый юридический или новый, который прописан в госреестре. Заранее спасибо!
Дякуємо за запитання! В податковій звітності Вашому підприємству необхідно вказувати нову адресу. 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ольга 20-10-2015 12:0

Добрый день! Я ФОП единый налог, 3 группа. Сейчас прохожу процедуру закрытия ФОП по своей инициативе, заявление от 01,10,2015 года. Необходимо ли сдавать отчёт 1ДФ за 4 квартал с прочерками?
 Дякуємо за запитання! Відповідно до п. 1.4 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затвердженого Наказом Міністерства финансів 13 січня 2015 року N 4 подання податковими агентами податкового розрахунку за період, у якому проводились процедури його припинення, здійснюється до завершення таких процедур (державної реєстрації припинення юридичної особи, державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця).

Відповідно до п. 2.2 Порядку № 4 податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 20-10-2015 11:23

Добрий день.Підприємство отримало електроний цифровий підпис, була отримана податкова накладна на суму 84 грн. Без ПДВ, чи потрібно в звіті про суми податкових пільг показувати суму пільги 17 грн. і який буде код пільги?
 Дякуємо за запитання!

Відповідно до п. 8 Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233,  податкові пільги визначаються за операціями з постачання товарів та/або послуг, що є об’єктами обкладення ПДВ і відповідно до Податкового кодексу України та міжнародних договорів України, ратифікованих Верховною Радою України, звільнені від оподаткування або оподатковуються за нульовою ставкою, а також тих, до яких застосовані спеціальні режими оподаткування в галузі сільського господарства.

 

Тобто, податкові пільги визначаються за операціями з постачання товарів та/або послуг, а не за операціями з придбання  товарів та/або послуг, про які запитує бухгалтер.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ирина Суббота 20-10-2015 9:5

Добрий день! Допоможіть будь-ласка.В травні 2015 р.в дод.4 таб.5 не вписано прийнятого працівника.Як виправити дану помилку і яка буде відповідальність?
 Дякуємо за запитання! Необхідно подати таблицю 5 додатка 4 за травень 2015 року з типом форми «додаткова».,  де вказати даного працівника. До страхувальників, які самостійно виявили недостовірну інформацію у реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, та надали індивідуальні відомості про застраховану особу з позначками «додаткова» або «скасовуюча» та «початкова» до системи персоніфікованого обліку за попередні звітні періоди, фінансові та адміністративні санкції не застосовуються.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Віка 19-10-2015 22:15

Доброго вечора. Як потрібно правильно здати звіт ЄСВ територіально виборчої комісії за вересень 2015р. як бюджетна установа чи як юридична особа?
 Дякуємо за запитання! Звіт по єдиному внеску необхідно подати з позначкою, як бюджетна установа.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олеся 19-10-2015 17:12

Доброго дня! Уточніть, будь ласка, чи є доходом сума грошових надходжень на розрахунковий рахунок платника єдиного податку другої групи з іншого банку у вигляді наданої позики. Дякую.
 Дякуємо за запитання!

  Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ. При цьому, до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.
     Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 (далі - Інструкція), поточні банківські рахунки для фізичних осіб - резидентів поділяються на: поточні рахунки фізичних осіб - підприємців, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями.
     Згідно з Узагальнюючою податковою консультацією щодо порядку визначення складу доходів суб’єктів господарювання - фізичних осіб - платників єдиного податку, затвердженої наказом ДПС України від 24.12.2012 №1183, кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку з врахуванням вимог ст.292 ПКУ.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олексій 19-10-2015 17:8

Доброго дня. Я ФОП, платник єдиного податку 3 групи (без ПДВ). Для підприємницької діяльності відкрито два рахунки: 2600 та 2605 (картковий). Я хотів би пепревести дохід з рахунку 2600 на картковий рахунок 2605. Чи не буде це надходження на рахунок 2605 віднесено до прибутку з необхідністю сплатити 4% податок? Якщо я так зроблю, чи не буде у цьому випадку подвійного оподаткування?
 Дякуємо за запитання!

Відповідно до п.п. 1 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи – підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 ПКУ.

Згідно із п. 292.3 ст. 292 ПКУ до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).

За договором банківського рахунку, укладеним з юридичною або фізичною особою, банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок грошові кошти або банківські метали, що їй надходять, виконувати розпорядження власника рахунку про перерахування і видачу відповідних сум з рахунку та проведення інших операцій за рахунком. За користування грошовими коштами, що обліковуються на рахунку клієнта, банк сплачує проценти, сума яких зараховується на рахунок, якщо інше не встановлено договором банківського рахунку або законом (п. 2.5 гл. 2 Положення).

Таким чином, кошти, перераховані  банком з одного рахунку фізичної особи – підприємця на його поточний рахунок, не є доходом фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку, якщо зазначені кошти було покладено після включення до доходу такого підприємця в період їх отримання.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Микола 19-10-2015 13:55

Доброго дня! Я ФОП-платник єдиного податку (2 група). У жовтні перевищив обсяг доходу в 1 000 000 грн. З 2016 р. планую перейти виключно на безготівкову форму розрахунків. Чи необхідно повідомляти про це податкову і у якій формі?
Дякуємо за запитання! Для ФОП-платника єдиного податку 2 групи, неважливо в якому місяці він перевищив межу в 1000000 грн., обов’язок використовувати РРО починається з 1 січня 2016 року та у всіх наступних податкових періодах. У разі проведення розрахунків виключно в безготівковій формі - РРО не застосовується.

Головне управління ДФС у Черкаській області

СПД Задорожная Н.А. 19-10-2015 13:19

Добрый день. Могли бы вы сообщить реквизиты для оплаты ЕСВ (34,7%) для единщика 2 группа. Насколько известно они поменялись с 15 сентября. Заранее благодарна.
 Спасибо за вопрос! Каждой налоговой инспекции присвоен казначейством свой расчётный счёт. Поскольку мы не знаэм в какой ынспекции вы стоите на учёте, просто рекомендуем Вам обратиться в центр обслуживания плательщиков при Вашей инспекции, или зайти на сайт Главного управления ГФС той области в какой Вы проживаете в раздел "Бюджетны рахунки".

Головне управління ДФС у Черкаській області

Тамара 19-10-2015 12:7

Я являюсь инвалидом 3 группы.Пенсию за сентябрь и октябрь получила без добавки.Прошу дать ответ есть ли добавка в пенсии инвалидам 3 группы с 1 сентября.Спасибо.
 Спасибо за вопрос! Поскольку начисление пенсий не относится к компетенции Государственной фискальной службы, предлагаем Вам обратится в Управление пенсионный фонда по месту Вашего жительства.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Віталій 17-10-2015 21:46

Доброго дня! Готуючи "звіт про суми податкових пільг" за 9 місяців 2015 року я виявив, що у мене були пільги і у І півріччі 2015 року, але звіт я забув подати у 40-ка денний термін. Що тепер робити? На скільки я знаю уточнених звітів для сум податкових пільг немає...
 Дякуємо за запитання!

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233 (далі – Порядок №1233).
     Відповідно до п.1 Порядку №1233 цей Порядок є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.
     Пунктом 3 Порядку №1233 визначено, що звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.
     Форма Звіту про суми податкових пільг визначена додатком до Порядку №1233.
     Порядок визначення сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, затверджений наказом ДПА України від 29.03.2011 №167.
     Враховуючи те, що формою Звіту про суми податкових пільг, а також Порядком визначення сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, не передбачено механізм подання уточненого звіту, а також враховуючи те, що зазначений звіт складається наростаючим підсумком з початку року, то допущені помилки слід виправляти у черговому Звіті про суми податкових пільг у межах року При цьому, виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільг не призводить до нарахування штрафних санкцій.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Елена 16-10-2015 17:12

Добрый день ! Я бухгалтер фх в августе месяце на р/с Казначайства положили 165506грн и , эту сумму нам не возвращают, при отправке дод.4 у квитанции написано: не може бути перераховано до п.200.5, ст. 200ПКУ. что нам делать,? горячая линия всегда занята
Перерахування коштів на поточний рахунок платника може здійснюватися у разі відсутності перевищення суми податку, зазначеної у податкових накладних, складених у звітному періоді та зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН), над сумою податкових зобов'язань з податку за операціями з постачання товарів/послуг, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість у такому звітному періоді (п. 200 1.5 ст. 200 Кодексу).

Таким чином, у разі наявності у платника перевищення суми податку, зазначеної у податкових накладних, складених у звітному періоді та зареєстрованих у ЄРПН, над сумою податкових зобов'язань з податку за операціями з постачання товарів/послуг, задекларованих у податковій звітності з податку у такому звітному періоді, повернення зайво зарахованих коштів платнику не відбувається, незалежно від суми таких зайво зарахованих коштів.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...