Налоговая справка ГФС

Оксана 19-07-2012 11:47

Доброго дня. Відповідно до змін, внесених законом № 3609-VI від 07 липня 2011 року, з 01 січня 2012 року у ЄРПН підлягають обов’язковій реєстрації платниками ПДВ податкові накладні не залежно від розміру суми податку на додану вартість в одній податковій накладній, якщо вони виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України. Наше підприємство звільнене від ПДВ, податкова накладна покупцю не видається. Код УКТ ЗЕД 9018120000. Чи потрібно нам реєструвати накладні, які виписуються не платнику ПДВ ?
Доброго дня! У Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають реєстрації тільки ті податкові накладні, які надаються покупцю та відповідають вимогам, визначеним п.11 підр.2 р.XX Податкового кодексу України. Тобто, податкові накладні, які залишаються у продавця товарів/послуг, незалежно від суми ПДВ, зазначеної в такій податковій накладній, не підлягають реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, платником ПДВ у верхній лівій частині поля «Залишається у продавця» оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка «Х» та зазначається відповідний тип причини

Золотоніська ОДПІ

Галина 19-07-2012 11:22

предприниматель арендую помещение у предпринимателя. вопрос- какие штрафные санкции если я не указывала сумму арендной платы уплаченную в течении 2011 в 1ДФ за 2011г. спасибо
Доброго дня! Відповідно до п. 119.2 ст. 119 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доході, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
     Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень

Золотоніська ОДПІ

Елена 19-07-2012 11:20

Добрый день.Подскажите пожалуйста!Начала процесс закрытия ЧП в налоговой,сразу мне сказали привезти товарные накладные,они у меня были но не в надлежащем оформлении.Мне грозят штрафом в размере сперва 10000грн,а потом сказали что ладно -штраф минимальный-510+136.Подскажите что мне делать ,они помимо штрафа намикают ещё на некую сумму.
Доброго дня! Згідно з п. 121.1 ст. 121 ПКУ незабезпечення платником податків зберігання первинних документів облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених статтею 44 ПКУ строків їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Золотоніська ОДПІ

ПЕТРО,ПІДПРИЄМЕЦЬ 19-07-2012 9:52

Дякую за доречні консультації, підкажіть у 1 кварталі я був на спрощеній си-мі обліку , подав декларацію про доходи за 1 кв.,у 2 кв. подав відповідну заяву до под інспекції і призупинив тимчасово діяльність(свідоцтво платника єдиного податку я здав).Чи потрібно мені звітуватися за 2 квартал,і якщо так, то що необхідно подати та в які терміни, дякую
Доброго дня! Податковим законодавством не передбачено тимчасового призупинення діяльності. Скоріш за все Ви перейшли на загальну систему оподаткування. В такому випадку рекомендуємо Вам подати податкову декларацію про майновий стан і доходи з відповідним додатком 5 для обрахунку авансових платежів ПДФО на 2012 рік. Термін подання декларації - 40 календарних днів по закінченню кварталу.

Золотоніська ОДПІ

Наталья Солтан 19-07-2012 9:37

Организация А при реорганизации передает своему правоприемнику организации Б основные средства в 2004г.( в данном случае не возникает объекта налогооблажения и это не признается реализацией товара (п.п.2 п.3 ст.39нк рф), в 2010 г. организация Б продает эти основные средства организации С, при этом при данной реализации основных средств, организация Б применила п.3 ст.154 НК РФ согласно которого, налоговая база по НДС расчитывается как разница между ценой реализации с учетом налога и остаточной стоимостью с учетом переоценок. Правомерено ли это?, т.к. налоговая при камеральной проверке доказывавет что правомерно применить п.1 ст.154 нк рф,
Доброго дня! Ми не можемо надати відповідь на Ваше запитання, так як некомпетентні коментувати законодавство іншої країни – НК РФ.

Золотоніська ОДПІ

Микола 19-07-2012 8:47

Доброго ранку! ФОП-платник єдиного податку (2 група) у червні здійснив проплату за товар іншому ФОП за виставленим рахунком. Товар був отриманий у липні за накладною.Підскажіть, будь ласка, чи правильно я розумію, що у формі 1-ДФ я маю відобразити цю операцію так: за 2 квартал цю суму необхідно відобразити у графі 3 Сума виплаченого доходу, а за 3 квартал- у графі 3а Сума нарахованого доходу? Дякую!
Доброго дня!

Так, податковий агент відображає в формі 1ДФ фактичні свої дії.

В Вашому випадку, в одному кварталі при першій події - відображаєте в гр.3а (сума нарахованого доходу), 

а після розрахунку в іншому кварталі в гр.3 (сума виплаченого доходу).

При цьому в гр.5 (ознака доходу) і в першому , і в другому випадку проставляєте - 157.

 

Уманська ОДПІ

Вероника 18-07-2012 22:38

Здравствуйте.мы купили квартиру по соц ипотеке.скажите пожалуйста при заполнении декларации нужно указывать доходы всех собственников квартиры (у нас долевая собственность) или только заемщика?
Доброго дня!

Пунктом 166.3 Податкового кодексу України визначений перелік витрат, які можуть бути включені до податкової знижки, серед яких - частина суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до статті 175 цього Кодексу.

Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті.

Для отримання податкової знижки необхідно подати податкову декларацію до органів Державної податкової служби України за своєю податковою адресою, якою є місце проживання. Податкова декларація подається до кінця податкового року, наступного за звітнім, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Форма податкової декларації та інструкція щодо її заповнення затверджена наказом міністерства фінансів України № 1395 від 07.11.11 р. Разом з заповненням декларації заповнюється додаток № 6, де необхідно, зокрема, зазначити реквізити документів, які підтверджують витрати. До декларації подаються копія договорів кредиту та іпотеки, документів, що підтверджують сплату відсотків також надається паспорт з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла та реєстраційний номер облікової картки платника податку.

Право на включення до податкової знижки суми сплачених відсотків надається платнику податку за одним іпотечним кредитом протягом 10 послідовних календарних років починаючи з року, в якому: об’єкт житлової іпотеки придбавається; збудований об’єкт житлової іпотеки переходить у власність платника податку та починає використовуватися як основне місце проживання.

Уманська ОДПІ

Анастасия 18-07-2012 22:28

Здравствуйте! Меня интересует вопрос следующего характера. В июне этого года был зарегистрирован ФОП на общих основаниях. Деятельность не велась и в ближайшее время не планируется. Во время регистрации налоговый инспектор уведомил, что первую декларацию о доходах необходимо подавать в июле, за третий квартал. Скажите пожалуйста, нужно ли подавать первую нулевую декларацию после третьего квартала если деятельности не было. Или же подавать сразу годовую? Заранее спасибо!
Доброго дня!

Першу звітність Вам необхідно подати за результатами того кварталу, в якому Ви зареєструвалися, незалежно від результатів діяльності. Термін подання - протягом 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу.

Надалі, звертаємо Вашу увагу, що звітність для приватних підприємців на загальній системі оподаткування - податкова декларацію з податку на доходи фізичних осіб (податкова декларація про майновий стан та доходи) подається раз на рік протягом 40 календарних днів, наступних за звітним роком (пункти 177.5 та 49.18.5 Податкового кодексу).

Уманська ОДПІ

Ксения 18-07-2012 16:49

у вас запитували """"""предприниматель был на фиксированном налоге 2011 год. С 1-го квартала 2012 года перешел на общие основания. Должен ли такой СПД подавать декларацию про доходы за 1 квартал 2012 года, если в п.п 177.5.2 ПКУ речь идет лишь об обязанности подавать такую декларацию, если СПД был плательщиком фиксированного налога НА МОМЕНТ вступления в силу НКУ ,т.е. на 01.01.2011 года? (17.07.2012 17:49) Ялля Ви відповіли, що підприємці, які сплачували фіксований податок до набрання чинності цим Кодексом, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування. ....Оскільки момент набрання чинност іПКУ - 01.01.2012р., то виходить якщо СПД перейшов на загальну систему з 01.01.12 р. то декларацію за квартал не потрібно подавати ?
Доброго дня!

Відповідно до п.п. 177.5.2. п. 177.5. ст. 177  Податковий кодекс України від 02.12.2010р. №2755-VI зі змінами та доповненнями:

Фізичні особи-підприємці, які перейшли із фіксованого податку на загальну систему оподаткування подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому  відбувся перехід на загальну систему оподаткування.

Уманська ОДПІ

ТОВ 18-07-2012 16:46

Был вопрос: предприятие еще не будучи плательщиком НДС получило предоплату за товар. Налоговая накладная естественно не выписывалась. Но после предприятие стало плательщиком НДС и сделало отгрузку товара и получило вторую часть оплаты. Выписана вторая накладная. Будет ли налоговый кредит по НДС на вторую часть оплаты? был ответ: Враховуючи зазначене, особа, яка реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, має право включити до складу податкового кредиту сплачену (нараховану) суму ПДВ лише по тих операціях, перша подія по яких (оплата послуг або дата отримання податкової накладної) відбулася після її реєстрації платником ПДВ, ..............................но дело в том ,что при получении предоплаты НН естественно не было, но ЭТО было ПЕРВЫМ НО НЕ ПОЛНЫМ событием, т.к. не полная оплата и груза еще не было ......а при отгурзке товара и получении второй части оплаты - уже выписана НН, так можно ли предоплату (как часть оплаты) считать первым событием?)
Доброго дня!

Для ТОВ платника ПДВ рахується зобов'язання по першій події, коли ТОВ отримало статус платника ПДВ.

Уманська ОДПІ

Аня 18-07-2012 16:36

есть ли в налоговой инспекции курсы или семинары для бухгалтеров? если да, то когда и что для этого надо
Доброго дня!

В податкові інспекції проводять семінари для платників податків, більш детально щодо місця, часу та теми семінарів Ви можете дізнатися в своїй інспекції.

Такий вид, як курси для бухгалтеров - податкової службою не запроваджено.

Уманська ОДПІ

Артем 18-07-2012 14:5

Добрый день. Можете подсказать, если я приношу отсчет в налоговую за квартал и по нему видно, что предпринимательская деятельность не ведется, т.е. везде стоят одни нули. Я все-равно продолжу платить налог в том же размере или он как-то изменится ? Я являюсь частным предпринимателем, плательщиком единого налога, наемных рабочих нет.
Доброго дня!

Якщо Ви платник єдиного податку І або ІІ групи, то сплачуєте податок відповідно до обраної Вами фіксованої ставки. Має значення обсяг доходу для І групи - 150 000 грн, ставки встановлюються радами в межах від 1 до 10% розміру мінімальної заробітної плати,  для ІІ групи -  1 000 000 грн.  ставки встановлюються радами в межах від 2 до 20% розміру мінімальної заробітної плати.

Уманська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...