Налоговая справка ГФС
Наталія 11-11-2015 17:31
Звертаємо увагу, що у разі перевищення платником єдиного податку обсягу в 1000000 гривень такому платнику необхідно застосовувати при розрахунках реєстратори розрахункових операцій.
Головне управління ДФС у Черкаській області
СТОВ АФ "Нововознесенська" 11-11-2015 15:55
Головне управління ДФС у Черкаській області
СТОВ АФ "Нововознесенська" 11-11-2015 15:53
Головне управління ДФС у Черкаській області
Валентина 11-11-2015 15:39
Головне управління ДФС у Черкаській області
Антоніна 11-11-2015 12:54
Цивільний кодекс України не встановлює такого суб’єкта права приватної власності, як фізична особа - підприємець.
Порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначений ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, який не передбачає включення до складу витрат вартість придбаного рухомого та нерухомого майна. Таким чином, вартість придбаного рухомого та нерухомого майна не включається до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Лілія 11-11-2015 12:1
На період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, не більше 7 робочих днів, відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного реєстратора розрахункових операцій.
Після того, як РРО почав працювати платник повинен провести всі розрахункові операції, які здійснювались з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки через РРО.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Юлія 11-11-2015 11:16
Головне управління ДФС у Черкаській області
Микола 10-11-2015 16:24
Головне управління ДФС у Черкаській області
Валерія 10-11-2015 16:7
Контракт - договір на виконання робіт, поставок, надання послуг тощо з визначенням ціни та строків.
Основною метою контракту продажу (договору поставки) є перехід власності на товари від продавця до покупця.
Згідно з пп. 39.2.1.2. п. 39.2.1 ст. 39 ПКУ, для цілей нарахування податку на прибуток підприємств господарські операції, які впливають на об'єкт оподаткування платника податків, однією із сторін яких є нерезидент, зареєстрований у державі (на території), яка включена до переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України.
Отже, для визнання операції контрольованою необхідно враховувати місце реєстрації особи-нерезидента, яка є стороною контрольованої операції відповідно до умов договору поставки.
Слід зазначити, що будь-які висновки щодо правомірності відображення у податковому обліку конкретних операцій підприємства, можуть подаватись за результатом детального вивчення умов, суттєвих обставин здійснення відповідних господарських операцій на підставі документів, що підтверджують здійснені таких операції.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Ольга 10-11-2015 15:38
Вимоги кредиторів, які не визнані ліквідаційною комісією, якщо кредитор у місячний строк після одержання повідомлення про повну або часткову відмову у визнанні його вимог не звертався до суду з позовом, вимоги, у задоволенні яких за рішенням суду кредиторові відмовлено, а також вимоги, які не задоволені через відсутність майна юридичної особи, що ліквідується, вважаються погашеними.
Згідно із п. 292.3 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).
Безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку.
До суми доходу платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість за звітний період також включається сума кредиторської забогованості, за якою минув строк позовної давності.
До суми доходу платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) за звітний період включається вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених цим Кодексом.
Таким чином, сума кредиторської заборгованості, щодо якої не минув строк позовної давності та яка у зв’язку із ліквідацією юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи вже не надійде кредиторам, включається до бази оподаткування єдиним податком.
Головне управління ДФС у Черкаській області
Оксана 10-11-2015 15:32
Головне управління ДФС у Черкаській області
Антоніна 12-11-2015 10:10
Звертаємо увагу, що відповідно до п.1 ст. 325 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні та юридичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в тому числі і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати. Цивільний кодекс не встановлює такого суб’єкта права приватної власності як фізична особа – підприємець.
Головне управління ДФС у Черкаській області