Налоговая справка ГФС

Инна 03-09-2013 19:25

В 2011 г. я зарегистрировалась ФОП юр.услуги,была во 2-й группе единоналожников. 29.03.2012 г. подала заявление на ликвидацию, в налоговой прошла проверку, получила справку.До пенсионного не дошла,на сегодняшний день задолженостей нет. 15.08.2013 г. подала заявление на восстановление деятельности регистратору. Во время ликвидационной налоговой проверки, которая проходила с 12.04.2012 г. по 23.04.2012 г. я подала декларацию за 1-й квартал по ед.налогу, ликвидационную декларацию и декларацию (нулевку) по общей системе за период с 01.04.2012 г. по 12.04.2012 г., поскольку 30.03.2012 г. сдала св-во единщика. Больше никаких деклараций или иных док-тов в налоговую до сегодняшнего дня не подавала. Сейчас работаю вид деятельности 69.10 Деятельность в сфере права, хочу на общ.системе. В связи с этим возникают вопросы: 1. Какую отчетность и в какие сроки, я должна была подать прибывая в стадии ликвидации в налоговую и какая ответственность и в каком размере за ее неподачу мне грозит?Заранее благодарю Вас за ответ.
Доброго дня!

У випадку застосування загальної системи оподаткування підприємець по закінченню звітного року зобов'язаний подати податкову декларацію про майновий стан та доходи затверджену наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 №1395.

Звертаємо увагу, що відповідно до ст. 120.1 Податкового кодексу неподання або несвоєчасне подання платником податків податкових декларацій (розрахунків) тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Светлана Леонидовна 03-09-2013 12:29

Добрый день! Обязаны ли продавцы алкоголя (на разлив) отчитываться по формам 2-РС и 1-ОА? Куда и в какие сроки предоставляется отчетность?
Доброго дня!

Зазначені вище звіти за формами:
№2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв» — подають суб’єкти господарювання всіх форм власності, які виробляють та реалізують алкогольні напої, до органу Міндоходів за місцем реєстрації;
№1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв» — подають суб’єкти господарювання всіх форм власності, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, до регіонального управління Департаменту САТ Міндоходів України за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.
Для суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, форми звіту розробляються відповідним органом. Про введення в дію звітів для суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, безпосередньо буде повідомлено засобами масової інформації, у т. ч. на веб-сайті  Міндоходів.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Л.Борщова 03-09-2013 12:24

Можно общественной олрганизации оплачивать единщику на 2 групе за питание участников фестиваля
Доброго дня!

Підприємець, який працює у сфері ресторанного господарства, може бути у II групі єдинників, незалежно від того, кому він надає свої послуги: юрособам чи підприємцям — загальносистемникам, єдинникам чи звичайним фізособам. Тобто такому підприємцю не потрібно ретельно підбирати клієнтуру, аби залишатися під стягами II групи єдинників.

Відповідно до пп. 2 п. 291.4 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) на II групу можуть розраховувати фізособи-підприємці, які здійснюють:

- госпдіяльність із надання послуг, у т.ч. побутових, платникам єдиного податку та/або населенню;
- виробництво та/або продаж товарів;

- діяльність у сфері ресторанного господарства.

Обмеження щодо категорії покупців прописано для послуг (зокрема, побутових), але за винятком послуг закладів ресторанного господарства, які виділено в окрему групу.

Так, п. 1.5 Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Мінекономіки України від 24.07.02 р. № 219, поділяє заклади (підприємства) ресторанного господарства за типами на: фабрики-кухні, фабрики-заготівельні, рестора¬ни, бари, кафе, їдальні, закусочні, буфети, магазини кулінарних виробів, кафетерії. В унісон звучить п. 3.26 ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація", за яким фабрика-кухня - заклад ресторанного господарства, призначений централізовано готувати й постачати готову до споживання їжу в різні місця. Діяльність фабрик-кухонь за КВЕД 009-2010 належить до класу 56.29 "Постачання інших готових страв" розділу 56 "Діяльність із забезпечення стравами та напоями". До речі, до цього ж розділу потрапила й діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування (клас 56.10).

Утім, як відомо, приналежність підприємця до ресторанного бізнесу не єдина умова для його перебування у II групі платників єдиного податку. До цієї групи зараховують підприємців, які протягом календарного року відповідають од¬ночасно двом критеріям (пп. 2 п. 291.4 ПКУ):

1) не використовують працю найманих осіб або кількість працівників, з якими одночасно укладено трудові договори, не перевищує 10 осіб;

2) обсяг доходу не більше 1 млн гри.

Тож, якщо умови виконуються, підприємець на II групі єдиного податку може надавати послуги харчування всім категоріям замовників.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Татьяна 02-09-2013 16:5

Как правильно сточки зрения налогов юридическому лицу купить авто у физ.лица (неСПД)
добрий день !!

Відповідно ПКУ ст.173.3. У разі якщо стороною договору купівлі-продажу об'єкта рухомого майна є юридична особа чи фізична особа - підприємець, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов'язана виконати всі визначені цим розділом функції податкового агента. При цьому податковий агент утримує податок за ставками, визначеними відповідно до пунктів 173.1 або 173.2 цієї статті з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві. Отже фізичній особі потрібно зазначити черговість продажі рухомого майна.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анна Ивановна 02-09-2013 14:44

Облагаются ли НДС операции по реализации металлолома на 01.09.2013г?
добрий день !

відповідно ПКУ до розділу ХХ Перехідних положень Підрозділ 2 реалізація металобрухту здійснюється без ПДВ

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 30-08-2013 18:31

Добрый день! Подскажите как правильно сдать уточненку если в декларации по НДС в колонке Б не была указана сумма ндс, но итог подведен верно и это не привело ни к занижению ни к завышению кредита, обьем указан правильно. И нужно ли сдавать д.5 к такой уточненке, и как чтобы ничего не задвоило?
Доброго дня! В даному випадку краще подати уточнюючий розрахунок, але у разі якщо программа не буде пропускати Ваш уточнюючий, зателефонуйте до відділу який здійснює камеральні перевірки - 45-82-33

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анна 30-08-2013 13:37

Юрособа має на балансі оздоровчий центр: басейн. Чи потрібен РРО при наданні послуг населенню?
Доброго дня, Анна !  Відповідно до статті 9 Закону України Про РРО Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються  при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. Отже, якщо  Ваша юрособа не здійснює торгівельну діяльність та громадське харчування, то у такому випадку дозволяється  надавати послуги населенню без застосування РРО. 

 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

галина 30-08-2013 13:27

добрый день. я предприниматель. двое наемных лиц. с ними нужно проводить инструктажи по ТехнБезоп и Пожарной безоп. могу ли я заключить договор с физ лицом (который прошел курсы по ТБ и ПБ и есть корочка) о том чтобы он проводил инструктажи и прочее. И должен ли он оформлять какие либо документы в налоговой (брать разрешение и прочее). спасибо
Доброго дня, Галина ! Ваше запитання потребує уточнення. Для проведення інструктажів з техбезпеки  та пожежної безпеки Ви бажаєте заключити договір з фізичною особою, яка зареєстрована у встановленому порядку приватним підприємцем ? Якщо такі види діяльності приватним підприємцем обрані при державній реєстрації, то відповідно він може їх надавати суб'єктам господарювання  з відповідним документальним оформленням в залежності від обраної системи оподаткування. На види діяльності, які підлягають ліцензуванню, суб'єкти підприємництва повинні мати відповідні ліцензії (дозволи), що видаються уповноваженими органами.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Максим 30-08-2013 9:32

Доброго дня! Ми ПП не платник ПДВ і платники податку на прибуток є засновником СТОВ продаємо корпоративні права іншій юридичній особі отримали в серпні предоплату 400 000 грн. за передачу корпоративних прав, сама передача буде у листопаді і оплата остальної сума. В даній ситуації ми подаємо заяву на перехід на ПДВ? Якщо так, то у якому місяці? Чи повинні ми сплачувати податок на прибуток в кінці року з цієї суми? Які ще податки ми повинні сплатити?
Доброго дня! Для реєстрації платником ПДВ потрібно здійснювати оподатковувані операції. Ст. 185 ПКУ передбачає, що об"єктом оподаткування є товари і послуги. На нашу думку корпоративні права не відносяться до товарів і послуг, тому вважаємо що реєструватися платниками ПДВ не потрібно. Для підтвердження нашої думки пропонуємо звернутися також на консультаційну лінію Міністерства доходів і зборів України - 0800-501-007 (з 8 до 20 безкоштовно)

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

павел 29-08-2013 22:28

скажите пожалуйста,я фоп на 3% с ндс. приобрёл у фоп на 2 гр. налогообложения товар с целью перепродажи его с ндс ( я посредник и мой покупатель требует ндс) я купил за 550гр без ндс и продаю за 700 с ндс. какие налоги я заплачу и сколько заработаю.заранее спасибо.
Добрий день!

На місці Вашого бухгалтера, обрахунки проводились би наступним чином:

на 550 грн. нараховуєм ПДВ (20%), яке =110 грн.

З 700 грн. вираховуєм 3% єдиного податку = 21 грн.

Сума чистого доходу 700 - 550 - 110-21 = 19 грн.

З повагою Христинівська ОДПІ 

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга Семеновна 29-08-2013 15:32

Как рассчитать сумму налоговой льготы по НДС, которой воспользовалось сельхозпредприятие- субьект специального режима налогообложения НДС и должны ли графы 5,6,9,10 отчет 1-ПП совпадать ( быть одинаковыми)??? Спасибо.
Добрий день!

Самий простіший розрахунок пільги с/г підприємства це р.25 "спец" декларації (наростаючим підсумком) Увага, тільки р.25.

Щодо звітності 1-ОПП, то у Вашому випадку р.5,6,9,10 будуть співпадати, адже ПДВ це пільга, це державний бюджет і це цільова пільга (тобто використовується підприємством за цільовим призначенням)

З повагою, Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Лилия 29-08-2013 14:25

Наше предприятие арендует склад в другом городе и там оформлен заведующий складом. Подскажите, пожалуйста, нужно ли нам оформляться в налоговой инспекции по месту нахождения склада и куда платить за работника НДФЛ?
Добрий день!

Податок на доходи фізичних осіб з найманих працівників підрозділів (підстанцій, цехів, виробничих баз), які не уповноважені нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб, повинен бути перерахований до бюджету за місцем знаходженням цих підрозділів.

Водночас згідно з пп. 168.4.7 п. 168.4 ст. 168 Кодексу відповідальність за своєчасне та повне перерахування сум податку до відповідного бюджету несе юридична особа або її відокремлений підрозділ, що нараховує (виплачує) оподатковуваний дохід.

Поряд з тим, згідно п. 8.2 Порядку обліку платників податків і зборів №979 від 22.12.2010р. (зареєстрованого в Мін’юсті 30.12.2010р. за № 1439/18734, далі – Порядок), платник податків зобов’язаний інформувати податковий орган про:

«Об’єкт оподаткування. Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкти оподаткування), є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами Податкового кодексу України.»

З повагою Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...