Налоговая справка ГФС

Лариса Лисянка 21-08-2013 14:32

Що означає термін "особистий ключ?"
"Інтернет - конференція"

Згідно ЗУ "Про електронний цифровий підпис" - особистим ключем вважається параметр криптографічного алгоритму формування електронного цифрового підпису, доступний тільки підписувачу.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Мельничук Дмитро Павлівка 21-08-2013 14:28

Доброго дня! Я підприємець із Жашківського районну, скажіть куди мені звернутися щоб отримати ключі і чи є черги на отримання ключів?
"Інтернет - конференція"

Враховуючи те, що наші послуги є безкоштовними, ми маємо велику кількість клієнтів. Взв’язку з цим з початку 2013 року по Черкаській області було створено ще 3 відокремлених пункти реєстрації в містах Умань, Золотоноша та Звенигородка. До того ж з моменту створення акредитованого центру було введено в дію журнал попереднього запису клієнтів. Тобто за бажанням клієнт може попередньо (особисто або за телефоном 33-91-77) записатись до цього журналу на певний день та час, та буде обслуговуватись адміністратором реєстрації, саме в той період, на який він записаний.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Аня 21-08-2013 14:26

Добрый день, подскажите пожалуйста срок возврата обратной финансовой помощи для физ.лица предпринимателя для того, что бы ее не включать в состав доходов или все же при получении возвратной фин.помощи физ.лицо предприниматель должен включить ее в состав дохода и уплатить налог
Добрий день!

Тільки в разі неповернення "позиченої" суми по закінченню 12 місяців потрібно буде включити до оподаткованого доходу.

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Борисенко ФОП 21-08-2013 14:7

Який термін дії електронного ключа?
"Інтернет - конференція"

Термін дії посиленого сертифікату відкритого ключа становить один рік з моменту його формування.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Тетяна 21-08-2013 13:52

Який порядок подання копій податкових декларацій (розрахунків) до органу доходів і зборів, у разі коли платник податків подає податкові декларації (розрахунки) у електронному вигляді до одного органу доходів і зборів, а ПКУ передбачено подання копій відповідних декларацій (розрахунків) до іншого органу доходів і зборів?
"Інтернет - конференція"

У разі подання платником податків податкової декларації в електронному вигляді до одного органу ДПС та необхідності надіслати копію цієї декларації до іншого органу ДПС відповідно до норм Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ, то платник податків формує програмним забезпеченням, яким він користується копію звіту та вказує код органу ДПС куди надсилається ця копія.
     Для цього у формат електронного документа, затверджений наказом ДПА України від 03.05.2006 №242 внесені зміни наказом ДПА України від 11.02.2011 №90. Вказані зміни розміщені на офіційному сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) в рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Нормативне забезпечення/.
     Дана можливість формувати копію декларації реалізована в програмному забезпеченні «Системи формування та надання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» та «Допоміжні компоненти для забезпечення роботи програмного забезпечення «Система формування податкової звітності», починаючи з версії 1.30, яке можливо безоплатно отримати в органі ДПС за місцем реєстрації платника податків або на офіційному сайті-сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) a у розділі Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Програмне забезпечення.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ірина Солдатенко на інтернет-конференцію 21-08-2013 13:50

Чи необхідно платнику податків по закінченню дії договору про подання до органів доходів і зборів звітів та декларацій в електронному вигляді переукладати договір?
"Інтернет - конференція"

Згідно р.6. Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №233, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 16.04.08 за №320/15011 (далі – Інструкція) договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами. Усі попередні домовленості та укладені правочини між Платником податків та органом ДПС з питань електронного обміну інформацією втрачають чинність.
Договір діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо Платник податків подає до органу ДПС нові посилені сертифікати ЕЦП, цей Договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.
Орган ДПС має право розірвати Договір в односторонньому порядку у випадку ненадання Платником податків нового посиленого сертифіката (сертифікатів) відкритого ключа замість скасованих або в разі зміни Платником місця реєстрації. У разі припинення дії Договору надісланий Платником податків податковий документ в електронному вигляді не приймається.
     Таким чином, переукладати договір про визнання електронних документів з органом ДПС не потрібно.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

ТОВ Мембрана 21-08-2013 13:8

Ми новостворене підприємство, підскажіть, як подати звітності в електронному вигляді?
"Інтернет - конференція"

Наказом ДПА України від 10.04.2008 №233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за №320/15011, затверджено Інструкцію з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку (далі – Інструкція).
     Відповідно до р. ІІІ Інструкції платник податків отримує в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису (керівника, бухгалтера), та печатки підприємства. Платник податків фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності може обмежитись одним ключем ЕЦП. Особисті ключі знаходяться на ключових (електронних) носіях, що зберігаються в таємниці.
     Крім того, платник податків отримує в органі ДПС за місцем реєстрації або на офіційному веб-сайті Міндоходів чи регіональної ДПС:
     - текст примірного договору про визнання електронних документів;
     - безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення формування та подання до органів ДПС податкових документів в електронному вигляді.
     Інформація на офіційному веб-сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) знаходиться в рубриці Головна/Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Романенко Святослав г. Обухов 21-08-2013 12:56

Подскажите пожалуйста, какой порядок наложения електронных цифровых подписей руководства предприятия на налоговою отчётность?
"Інтернет - конференція"

Відповідно до пп.7.1 п.7 р. ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233 (далі - Інструкція) платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
     Після підготовки платником податків податкового документа в електронному вигляді на нього накладаються ЕЦП посадових осіб платника податків у такому порядку: першим - ЕЦП головного бухгалтера (бухгалтера), другим - ЕЦП керівника, третім - ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.
     За відсутності у платника податків посади бухгалтера електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку: першим - ЕЦП керівника, другим - ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.
     Платником податків фізичною особою - суб’єктом підприємницької діяльності електронні цифрові підписи накладаються у такому порядку: першим - ЕЦП платника податків - фізичної особи, другим - ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків (за наявності).

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Viktoriya 21-08-2013 12:48

Який порядок подання звітності, якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день?
"Інтернет - конференція"

Відповідно до п.49.20. ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ткаченко, Черкаси 21-08-2013 12:47

Я хочу призупинити ведення своєї діяльності. Чи потрібно у такому випадку подавати податкову звітність?
"Інтернет - конференція"

  Відповідно до ст.16 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків, зокрема, зобов’язаний:
•     стати на облік у контролюючих органах в порядку, встановленому законодавством України;
•     вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів;
•     подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів;
•     сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи;
     Згідно із п.46.1 ст.46 ПКУ податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених ПКУ) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку. Додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною.
     Відповідно до п.49.1 ст.49 ПКУ податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки органу ДПС, в якому перебуває на обліку платник податків.
     Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до ПКУ незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді (п.49.2 ст.49 ПКУ).
     Отже, законодавчими актами України не передбачено звільнення від обов’язку подавати податкову звітність платника податків, який призупиняє на певний період ведення своєї діяльності.
     Таким чином, звітність подається до органів ДПС до моменту ліквідації платника податків.

Дякуємо за запитання!

Головне управління ДФС у Черкаській області

Анатолій Михайлович 21-08-2013 12:32

Доброго дня. Підприємство, платник ПДВ, продає автомобіль. Залишкова вартість автомобіля 20тис.грн. За даними експертної оцінки - вартість авто складає 12тис.грн.- за цю суму ми і продаємо авто. Скажіть, з якої суми повина бути сплачена сума ПДВ, з залишкової, чи з суми отриманої від реалізації? І чи обов"язково проводити експертну оцінку авто, якщо вартість реалізаціїї менша за залишкову? Дякую.
  1. Відповідно до пункту 146.13 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) при продажу (відчуженні) основних засобів до доходів платника податку включається сума перевищення доходів від продажу  (відчуження) основних засобів над їх балансовою вартістю.

           При цьому відповідно до пункту 146.14 ПКУ дохід від продажу або іншого відчуження основних засобів визначається згідно з договором про продаж або інше відчуження об’єкта основних засобів, але не нижче звичайної ціни.

           Відповідно до Прикінцевих положень ПКУ до 1 січня 2013 року звичайні ціни визначаються відповідно до пункту 1.20 Закону України від 28.12.94 № 334 «Про оподаткування прибутку підприємств»  (зі змінами та доповненнями). Одним із методів визначення звичайних цін, є визначення цін за правилами передбаченими національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.

           Так, у Вашому випадку можна застосувати метод оцінки активу - «балансової вартості» (пункт 6 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку № 23 «Розкриття інформації щодо пов’язаних сторін»  затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18.06.01         № 303).

           Таким чином, звичайною ціною для майна, яке Ви плануєте продати, може бути залишкова балансова вартість такого нерухомого майна, відповідно оподатковуваний дохід за такою операцією не виникає.

    

       2. Статтею 188 ПКУ визначено, що база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче  звичайних цін, з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками – суб’єктами господарювання для  виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів, крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів) і збору на обов’язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового зв’язку.

         До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв’язку з компенсацією вартості товарів (послуг).

       Виходячи з вищевказаних норм ПКУ, об’єктом оподаткування ПДВ є виключно поставка товарів, робіт або послуг, а базою для нарахування ПДВ є договірна вартість товарів (послуг), але не нижче звичайних цін з урахуванням загальнодержавних податків і зборів

Дякуємо за запитання! 

 

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталия 20-08-2013 23:16

Доброго дня! Я вже другий рік оплачую навчання своїй дочці, отримуючи мінімальну заробітню плату.(Оплата за навчання складає 6826 гривень за навчальний рік. ) Та щойно довідалась, що маю право на податкову знижку. Маю кілька питань: 1. Чи не втратила я можливість нарахування знижки за 2012-2013 навчальний рік? 2.Чи можу отримати знижку за два семестри 2013-2014 навчального року? 3.Які документи потрібні (повний перелік) ? 4.Яка кінцева дата їх подачі? Дякую.
Доброго дня!

Скористатися правом на податкову знижку за наслідками 2012 року Ви маєте право впродовж 2013 року, тобто до 31 грудня 2013 року.

Для отримання податкової знижки необхідно надати наступні документи:

1) копія паспорта; 2) копія реєстраціного номера облікової картки платника податку (ідентифікаційний код); 3) копія свідоцтва про народження (паспорта) студента; 4) копія договоруконтракту з навчальним закладом; 5) довідка з навчального закладу; 6) копія квитанцій про оплату за навчання; 7) довідка з місця роботи про отримані доходи за 2012 рік відповідно до п.164.6 ст.164 Податкового кодексу.

Як зазначалось вище, граничний термін подання зазначених документів - 31 грудня 2013 року.

Стосовно отримання податкової знижки за семестри 2013-2014 року: скористатися правом на податкову знижку за наслідками 2013 року Ви зможете, подавши декларацію впродовж 2014 року.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...