Налоговая справка ГФС
Таня 30-07-2013 12:19
Тобто, додаток 1 до податкової накладної заповнюється у разі здійснення часткової поставки товарів/послуг, якщо частка товару не має відокремленої вартості (наприклад, часткова поставка окремих вузлів складного обладнання, яке має єдину ціну, поставка частини меблевого гарнітура, на який установлено єдину ціну тощо) та містить перелік (номенклатуру) частково поставлених товарів.
При отриманні попередньої оплати за товар (послуги), частка яких не має відокремленої вартості додаток 1 до податкової накладної не заповнюється, а виписується лише податкова накладна на частину отриманої передоплати, яка і враховується в податкових зобов’язаннях. Наприклад: у випадку отримання передоплати за послуги платником податку заповнюється податкова накладна, у графі 6 якої зазначається кількість послуги, пропорційна сумі отриманої передоплати (дробове число). Така кількість розраховується як відношення суми отриманої передоплати до загальної вартості поставки.
У разі, коли після отримання попередньої оплати за товари/послуги, частка яких не має відокремленої вартості, відбувається часткове постачання таких товарів, податкова накладна виписується на різницю між повною вартістю товарів/послуг та отриманою передоплатою, а додаток 1 заповнюється виходячи з переліку (номенклатури) частково поставлених товарів/послуг.
Тобто, у Вашому випадку, якщо учень сплатив 500 грн., то у гр.6 вказуєте "0,25", а у гр.7 - 2000 (вартість повної одиниці послуги).
Дякуємо за питання.
Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Сергей 30-07-2013 11:45
Підприємець має право використовувати власний транспортний засіб в своїй діяльності, якщо це передбачено в його видах діяльності, зокрема, і здавання в оренду.
Дякуємо за питання
Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
ирина 30-07-2013 10:39
Дякуємо за питання.
Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ярослав підприємець 3 група 30-07-2013 9:20
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Проте переважна більшість платників податків вже звітується за допомогою Інтернету обраши його як зручний та сучасний спосіб звітування. Незабаром вся звітність платниками податків буде подаватись в електронному вигляді. Якщо Ви зареєстровані платником єдиного податку на 3 групі, то, незалежно від того здійснюєте Ви зараз діяльність і отримуєте доходи чи ні, щоквартально протягом 40 днів по закінченню звітного періоду вам необхідно подавати декларацію до своєї податкової інспекції. Оформивши ключі цифрового підпису подавати декларацію Ви можете по Інтернету у бідь-який зручний для Вас час. Якщо ж у Вас немає вдома Інтернету, то в ЦОПП кожної інспекції працює "Гостьовий комп'ютер", за допомогою якого Ви можете самостійно відправити звіт на ценральний сервер Міндоходів.
Дякуємо за питання.
Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Наталья 29-07-2013 17:2
Добровільна реєстрація особи як платника податку на додану вартість.
Згідно із пунктом 182.1 статті 182 розділу V Кодексу та пунктом 4 розділу ІІІ Положення добровільно зареєструватися як платник ПДВ може лише та особа, яка провадить оподатковувані операції і відповідно до пункту 181.1 статті 181 розділу V Кодексу не є платником ПДВ у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від встановленої статтею 181 розділу V Кодексу суми (300 тис. грн.) та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку на додану вартість за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання.
Тобто, починаючи з 1 січня 2011 року особа, обсяг постачання товарів/послуг якої не перевищує 300 тис. грн., може зареєструватись як платник податку на додану вартість за добровільним рішенням у разі, якщо одночасно:
- зареєстрована суб’єктом господарювання не менше 12 календарних місяців;
- за останні 12 календарних місяців обсяг постачання товарів/послуг іншим платникам податку на додану вартість сукупно становить 50 і більше відсотків загального обсягу постачання.
Дякуємо за питання!
Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ганжа 29-07-2013 13:59
Визначння грошової позики та порядок її повернення визначені статтею 1049 ЦКУ.
Якщо підприємство уклало договір із засновником на надання позики і в ньому передбачило можливість її повернення готівкою через касу підприємства, повернення позики можливе і таким чином.
Обмеження щодо готівкового розрахунку в національній валюті України (гривні) встановлено п. 2.3 Положень №637 та Постановою №32.
Дякуємо за питання.
Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Тетяна Валеріївна 29-07-2013 12:16
Будь ласка, зателефонуйте до своєї інспекції та отримаєте відповідь.
Дякуємо за питання.
Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Галина 29-07-2013 9:52
Відповідно до Узагальнюючої податкової консультації щодо врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток (Наказ ДПС України від 05.07.2012 р. N 575)
Положеннями пункту 150.1 статті 150 Кодексу встановлено: якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від’ємне значення, то сума такого від’ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об’єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від’ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від’ємного значення.
При цьому, від’ємне значення як результат розрахунку об’єкта оподаткування, отриманий від ведення діяльності, яка підлягає патентуванню, не враховується для цілей абзацу першого цього пункту та відшкодовується за рахунок доходів, отриманих у майбутніх податкових періодах від такої діяльності.
Згідно із внесеними пунктом 97 Закону N 4834 змінами до пункту 3 підрозділу 4 розділу XX “Перехідні положення” Кодексу пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується:
у 2011 році з урахуванням такого:
якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками першого кварталу 2011 року є від’ємне значення, то сума такого від’ємного значення підлягає включенню до витрат другого календарного кварталу 2011 року.
Розрахунок об’єкта оподаткування за наслідками другого, другого і третього кварталів, другого – четвертого кварталів 2011 року здійснюється з урахуванням від’ємного значення, отриманого платником податку за перший квартал 2011 року, у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від’ємного значення.
у 2012 – 2015 роках таким чином:
якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів платників з доходом за 2011 рік один мільйон гривень та більше станом на перше січня 2012 року є від’ємне значення (з урахуванням від’ємного значення об’єкта оподаткування за 2010 податковий рік), то сума цього значення підлягає включенню до витрат:
звітних (податкових) періодів починаючи з I півріччя і послідуючих звітних періодів 2012 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом цього і за наслідками наступних податкових періодів 2012 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних податкових періодах;
звітних (податкових) періодів 2013 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2012 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2013 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах;
звітних (податкових) періодів 2014 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2013 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2014 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах;
звітних (податкових) періодів 2015 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2014 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах.
При цьому платники податку на прибуток ведуть окремий облік показника від’ємного значення об’єкта оподаткування, що склався станом на 1 січня 2012 року та включається до витрат наступних податкових періодів і сум, не погашених протягом 2012 – 2015 років. Таке від’ємне значення погашається в першу чергу. У другу чергу погашається від’ємне значення об’єкта оподаткування, що виникло після 31 грудня 2011 року.
Дякуємо за питання.
Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Светлана 28-07-2013 10:44
Податок на нерухоме майно відтерміновано до 01.01.2014 року. (відповідно у 2014 році потрібно буде сплатити за підсумками 2013 року)
Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Елена 26-07-2013 16:20
Виходячи з питання, зрозуміло що Ви не платник ПДВ, якщо так, то і ніякої реєстрації ПН у Вас і бути не може. Якщо Ваш контрагент зареєструвався платником ПДВ з 01.07.2013р. то на придбану у Вас продукцію (неплатника ПДВ) ніхто 20% нараховувати не буде, а у декларації відображатиметься обсяг без пдв, у відповідних графах.
Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
руслан 26-07-2013 16:3
Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Евгения 30-07-2013 12:24
Дякуємо за питання.
Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області