Налоговая справка ГФС

Евгения 30-07-2013 12:24

Здравствуйте, хочу подать заявление на приватизацию государственного имущества, являюсь физ.лицом - предпринимателем, работаю по единому налогу. Орган приватизации требует справку ГНС о поданой декларации об имущественном положении и доходах по форме установленной мин.фином приказом №1742 от 27.12.2011. Сдала такую декларацию и налоговая мне выдала просто справку о сданной декларации, но не по утвержденной форме. Могу ли я как "единщик" получить справку по форме утвержденной приказом №1742 от 27.12.2011?
Доброго дня. Відвовідно до п.179.12 ст.179 Податкового кодексу України за зверненням платника податку орган дердавної податкової служби, до якого було подано податкову деклараціюпро майновий стан і доходи (далі - декларація), видає довідку про подану декларацію  за формою, встановленою наказом №1742 від 27.12.2011. Якщо Вам видали довідку за іншою формою , то Ви можете подати повторно письмову заяву про видачу Вам необхідної довідки. Формою декларації не передбачено відображення доходів, отриманих при здійсненні підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування, і у вказаній довідці вони не будуть зазначені. Дані доходи Ви зазначаєте у Податковій декларації платника єдиного податку.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Таня 30-07-2013 12:19

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка,при заповненні податкової накладної в програмі ОПЗ виникає помилка у гр. 11 (звільнення від ПДВ).Програма вимагає,щоб у Гр.6(кількість)та гр.7 (ціна постачання одиниці товару/послуги) були поставлені числа. Ми надаємо послуги по підготовці водіїв транспортних засобів.Згідно Наказу №1379 у графі 6 вказую замісь вартісного показника - "послуга" через те,що учні оплачують не відразу всю суму, а частинами. Не можу ж я ставити кількість послуг ,наприклад, 5,5. Чи,може, як один учень заплатив 500 грн. у графі 6 ставити 1,а в гр.7 - 500 (при тому,що вартість повного навчання складає 2000 грн. )? Підскажіть,будь - ласка, правильне рішення.
Доброго дня.      Відповідно до п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071, податкова накладна виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).      У разі коли частка товару/послуги не містить відокремленої вартості, перелік (номенклатура) частково поставлених товарів зазначається в додатку до податкової накладної (додаток 1) і в повній вартості враховується у податковій накладній та загальних податкових зобов’язаннях (додаток 1 виписується у двох примірниках, з яких оригінал видається покупцю товарів/послуг, а копія залишається у продавця товарів/послуг).
     Тобто, додаток 1 до податкової накладної заповнюється у разі здійснення часткової поставки товарів/послуг, якщо частка товару не має відокремленої вартості (наприклад, часткова поставка окремих вузлів складного обладнання, яке має єдину ціну, поставка частини меблевого гарнітура, на який установлено єдину ціну тощо) та містить перелік (номенклатуру) частково поставлених товарів.

     При отриманні попередньої оплати за товар (послуги), частка яких не має відокремленої вартості додаток 1 до податкової накладної не заповнюється, а виписується лише податкова накладна на частину отриманої передоплати, яка і враховується в податкових зобов’язаннях. Наприклад: у випадку отримання передоплати за послуги платником податку заповнюється податкова накладна, у графі 6 якої зазначається кількість послуги, пропорційна сумі отриманої передоплати (дробове число). Така кількість розраховується як відношення суми отриманої передоплати до загальної вартості поставки.
     У разі, коли після отримання попередньої оплати за товари/послуги, частка яких не має відокремленої вартості, відбувається часткове постачання таких товарів, податкова накладна виписується на різницю між повною вартістю товарів/послуг та отриманою передоплатою, а додаток 1 заповнюється виходячи з переліку (номенклатури) частково поставлених товарів/послуг.

Тобто, у Вашому випадку, якщо учень сплатив 500 грн., то у гр.6 вказуєте "0,25", а у гр.7 - 2000 (вартість повної одиниці послуги).

Дякуємо за питання.

 

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергей 30-07-2013 11:45

Является ли личный транспорт ФОП , транспортом на котором ФОП может осуществлять свою предпринимательскую деятельность? Может ли он сдавать этот транспорт в аренду при наличии у него вида деятельности (код 77.11 надання в оренду автомобілів)?
Доброго дня!

Підприємець має право використовувати власний транспортний засіб в своїй діяльності, якщо це передбачено в його видах діяльності, зокрема, і здавання в оренду.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ирина 30-07-2013 10:39

Добрый день! Подскажите пожалуйста не изменились ли реквизиты уплаты единого налога по итогам 2 квартала юр. лица, ранее было уплачено по таким реквизитам: отримувач :ГУ ДКСУ у Черк. обл. р/р 31511969700002 банк МФО 854018. Срок уплаты - до 10 августа? Спасибо
Доброго дня. У своєму питанні Ви не вказали, в якому територіальному органі ГУ Міндоходів Ви перебуваєете на обліку як платник податків. Тому пропонуємо Вам самостійно перевірити правильність реквізитів для сплати податків і зборів, зайшовши на офіційний сайт Міністерства доходів і зборів у рубрику "Бюджетні рахунки" (за посиланням http://ck.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/). Останній день подання декларації - 9 серпня, сплати єдиного податку за результатами декларування за піврічя - 19 серпня.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ярослав підприємець 3 група 30-07-2013 9:20

Мені необхідна була довідка з податкової, що я не отримую доходи, так як я вже 1 рік як призупинив свою підприємницьку діяльність. Мені спеціаліст з податкової сказав що мені необхідно робити електронний ключ, подати декларацію електронно і лише тоді вони зможуть надати таку довідку. Але ж я не веду підприємницьку діяльність і інтернету в мене вдома немає, навіщо це мені! Що мені робити?
Доброго дня. Відповідно до п.49.3 ст.49 глави 2 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі - ПКУ) податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один із таких способів:
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Проте переважна більшість платників податків вже звітується за допомогою Інтернету обраши його як зручний та сучасний спосіб звітування. Незабаром вся звітність платниками податків буде подаватись в електронному вигляді. Якщо Ви зареєстровані платником єдиного податку на 3 групі, то, незалежно від того здійснюєте Ви зараз діяльність і отримуєте доходи чи ні, щоквартально протягом 40 днів по закінченню звітного періоду вам необхідно подавати декларацію до своєї податкової інспекції. Оформивши ключі цифрового підпису подавати декларацію Ви можете по Інтернету у бідь-який зручний для Вас час. Якщо ж у Вас немає вдома Інтернету, то в ЦОПП кожної інспекції працює "Гостьовий комп'ютер", за допомогою якого Ви можете самостійно відправити звіт на ценральний сервер Міндоходів.

Дякуємо за питання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталья 29-07-2013 17:2

Добрый день, подскажите пожалуйста частное предприятие на общей системе, очень хотим зарегистрироваться на НДС, что нам для этого надо, заранее благодарна
Доброго дня!

Добровільна реєстрація особи як платника податку на додану вартість.

Згідно із пунктом 182.1 статті 182 розділу V Кодексу та пунктом 4 розділу ІІІ Положення добровільно зареєструватися як платник ПДВ може лише та особа, яка провадить оподатковувані операції і відповідно до пункту 181.1 статті 181 розділу V Кодексу не є платником ПДВ у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від встановленої статтею 181 розділу V Кодексу суми (300 тис. грн.) та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку на додану вартість за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання.

Тобто, починаючи з 1 січня 2011 року особа, обсяг постачання товарів/послуг якої не перевищує 300 тис. грн., може зареєструватись як платник податку на додану вартість за добровільним рішенням у разі, якщо одночасно:

- зареєстрована суб’єктом господарювання не менше 12 календарних місяців;

- за останні 12 календарних місяців обсяг постачання товарів/послуг іншим платникам податку на додану вартість сукупно становить 50 і більше відсотків загального обсягу постачання.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ганжа 29-07-2013 13:59

В литопаді 2012р. згідно договору ТОВ отримало беспроцентну фінансову допомогу в розмірі 16000,00грн..В травні 2013 засновник повернув готівкою цю фінансову допомогу. Як можно повернути йому ці кошти. Через авансовій звіт можно тільки 10 000,00грн?
Доброго дня!

Визначння грошової позики та порядок її повернення визначені статтею 1049 ЦКУ.

Якщо підприємство уклало договір із засновником на надання позики і в ньому передбачило можливість її повернення готівкою через касу підприємства, повернення позики можливе і таким чином.

Обмеження щодо готівкового розрахунку в національній валюті України (гривні) встановлено п. 2.3 Положень №637 та Постановою №32.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна Валеріївна 29-07-2013 12:16

Доброго дня. Сьогодні надіслали повідомлення про запрошення платника податків до органів державної податкової служби. Заборгованостей по звітності та оплаті не має. В чому може бути ще причина надсилання даного повідомлення? Дякую
Доброго дня!

Будь ласка, зателефонуйте до своєї інспекції та отримаєте відповідь.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Галина 29-07-2013 9:52

Віднесення збитків минулих періодів до валоаих витрат поточного року
Доброго дня!

Відповідно до Узагальнюючої податкової консультації щодо врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток (Наказ ДПС України від 05.07.2012 р. N 575)

Положеннями пункту 150.1 статті 150 Кодексу встановлено: якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від’ємне значення, то сума такого від’ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об’єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від’ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від’ємного значення.

При цьому, від’ємне значення як результат розрахунку об’єкта оподаткування, отриманий від ведення діяльності, яка підлягає патентуванню, не враховується для цілей абзацу першого цього пункту та відшкодовується за рахунок доходів, отриманих у майбутніх податкових періодах від такої діяльності.

Згідно із внесеними пунктом 97 Закону N 4834 змінами до пункту 3 підрозділу 4 розділу XX “Перехідні положення” Кодексу пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується:

у 2011 році з урахуванням такого:

якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками першого кварталу 2011 року є від’ємне значення, то сума такого від’ємного значення підлягає включенню до витрат другого календарного кварталу 2011 року.

Розрахунок об’єкта оподаткування за наслідками другого, другого і третього кварталів, другого – четвертого кварталів 2011 року здійснюється з урахуванням від’ємного значення, отриманого платником податку за перший квартал 2011 року, у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від’ємного значення.

у 2012 – 2015 роках таким чином:

якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів платників з доходом за 2011 рік один мільйон гривень та більше станом на перше січня 2012 року є від’ємне значення (з урахуванням від’ємного значення об’єкта оподаткування за 2010 податковий рік), то сума цього значення підлягає включенню до витрат:

звітних (податкових) періодів починаючи з I півріччя і послідуючих звітних періодів 2012 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом цього і за наслідками наступних податкових періодів 2012 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних податкових періодах;

звітних (податкових) періодів 2013 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2012 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2013 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах;

звітних (податкових) періодів 2014 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2013 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2014 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах;

звітних (податкових) періодів 2015 року у розмірі 25 відсотків суми такого від’ємного значення та сум від’ємного значення, не погашених за 2014 податковий рік. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах.

При цьому платники податку на прибуток ведуть окремий облік показника від’ємного значення об’єкта оподаткування, що склався станом на 1 січня 2012 року та включається до витрат наступних податкових періодів і сум, не погашених протягом 2012 – 2015 років. Таке від’ємне значення погашається в першу чергу. У другу чергу погашається від’ємне значення об’єкта оподаткування, що виникло після 31 грудня 2011 року.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Светлана 28-07-2013 10:44

Вступило ли в силу новое распоряжение о налоге на двойную недвижимость?Получены ли реестрыя, и начали ли налогоплательщикам высылать квитанции об уплате?Если да,то с какого числа и в какой форме(заказным или обычным извещением).Если нет, то с какого числа планируется запустить этот вид налога?Спасибо
Добрий день!

Податок на нерухоме майно відтерміновано до 01.01.2014 року. (відповідно у 2014 році потрібно буде сплатити за підсумками 2013 року)

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 26-07-2013 16:20

ИЗВИНИТЕ, А ГДЕ ОТВЕТ НА ВОПРОС?! Подскажите, как быть: покупатель был не плательщиком НДС, НН мы естественно не регестрировали. Сегодня он нам сообщил по тел. что стал плательщиком с 01.07.13 и требует НН за весь период, но срок регистрации в ЕР уже вышел. Каким образом они должны были нас поставить в известность о поучении св-ва и как нам быть с НН с 01.07.13г. по 11.07.? (26.07.2013 14:09) elena_nik7171@mail.ru Згідно Податкового Кодексу свідоцтво про платника ПДВ видається протягом пяти робочих днів з дня подачі заяви ( п.183.9 ст.183 розділу V Податкового Кодексу ), таким чином з моменту отримання свідоцтва платника ПДВ контрагент повинен був представити копію даного свідоцтва. Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день!

Виходячи з питання, зрозуміло що Ви не платник ПДВ, якщо так, то і ніякої реєстрації ПН у Вас і бути не може. Якщо Ваш контрагент зареєструвався платником ПДВ з 01.07.2013р. то на придбану у Вас продукцію (неплатника ПДВ) ніхто 20% нараховувати не буде, а у декларації відображатиметься обсяг без пдв, у відповідних графах.

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

руслан 26-07-2013 16:3

в 1квартале 2012 года был на общей ситеме. со 2 квартала перешел на единый налог. сдал декларацию за 1 квартал общей системы и далее до конца года все отчеты по единому. налоговая требует сдать годовую декларацию по общей системе за 2012 год и требует оплатить штраф за несвоевременную сдачу годовой декларации за 2012 год. правильно ли требуют?
Якщо при переході на спрощену систему оподаткування Ви подали податкову декларацію  про майновий стан і доходи за 1 квартал 2012 року, то штрафні санкції не повинні застосовуватися. Зверніться до податкової інспекції за місцем обліку та ще раз та уточніть, чому виник штраф за несвоєчасну подачу звітності.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...